Web Analytics
WladcySmokow

News:


     

Main Menu

WladcySmokow

Started by Lunar, November 04, 2013, 11:55:03 AM

Previous topic - Next topic

Lunar


WŁADCY SMOKÃ"W REKRUTACJA PL

O nas: Klan lvl 11 z tradycjami i historiÄ... siÄ™gajÄ...cÄ... serwera Zenith. W klanie 90% osób to Polacy, w wieku 20-35 lat. Gramy typowo „for fun”, w tygodniu zazwyczaj jakieÅ› rbki, instancje(zaken,freya zwykÅ,a i hard,frintezza) i spoil, a w weekendy skupiamy siÄ™ na PVP. Aktualnie posiadamy clan hall w Aden, zamek Shuttgart i mamy wszystkie skille klanowe. JesteÅ›my w ally z DX i ArmataRomana. SERWER: DRAGON x15 H5

Inne: mamy kanaÅ, TS3 i forum klanowe (wiÄ™cej info po przyjÄ™ciu)

Kogo szukamy: osób aktywnych (grajÄ...cych kilka razy w tygodniu), DD, tanków, magów i supporty

Wymogi: sensowny equipment pozwalajÄ...cy na przeżycie w trakcie pvp czy raidu, subklasa, wiek > 18 (chociaż robimy wyjÄ...tki ;))

Rekruterzy: CrazyThorax, IseeDeadPeople, Salus


!!! SZUKAMY SUPPORTÃ"W !!!

Burlesque sh/ps

felo41

#1
Polecam ten klan, miÅ,a i sympatyczna ekipa z którÄ... każdy miÅ,o spÄ™dzi wieczory czy też popoÅ,udnia.


Felo
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


overpow

witam jestem zainteresowany dojsciem do was , wlasnie zaczynam i klasa do uzgodnienia :)

Kaelthas

Quote from: overpow on January 26, 2014, 06:03:59 PM
witam jestem zainteresowany dojsciem do was , wlasnie zaczynam i klasa do uzgodnienia :)

Chodź to WS Clan to mój WAR to cieszÄ™ siÄ™, że nowi gracze jednak przychodzÄ... jeszcze na nasz server. SciÄ...gnij kolegów !!! BÄ™dzie wiÄ™cej zabawy.

BUMP dla WS
Yenari SR/SWS
Kamisori TR/SL
Marley HE/WK
Ekka TR/DOOM
Ergec WC/OL
Amellka PR/SK

semprecito


Cromatorus

Quote from: semprecito on March 21, 2014, 03:09:45 PM
Temat aktualny?

Nie od bardzo dawna. w sumie ten topic mozna zamknÄ...ć już :P
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )