Web Analytics
Spamm topic - Page 6

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

要我学会你汉语? ?    ::)

Fireslasher

Cuo sam da je prilicno skupo, oko 5kk AA valjda i treba ti 500 blank scrolles ako zelis i pisati da naucis...

;D ;D
You cannot kill what you did not create.

ZOXI

Quote from: Fireslasher on August 21, 2007, 04:46:06 PM
Cuo sam da je prilicno skupo, oko 5kk AA valjda i treba ti 500 blank scrolles ako zelis i pisati da naucis...

;D ;D

I da prepjesacim od pjeske do nazad sa 2 litra bunara i bezicnog telefona sa zicama na dvije noge ledjno bez prepona? ;D ;D ;D ;D



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

ZOXI

#63
Quote from: TheLox on August 21, 2007, 03:28:48 PM
要我学你汉会你汉语? ?    ::)


http://www.dragon-community.net/forum/index.php/topic,39855.72.html, pucaju li ti jos tiganji u glavu i mislis li i dalje samo o  .i.  ;D ;D ;D

   语你汉你汉 (ORANJE MARKA KRALJEVICA)

我学会你汉语你汉你汉会你汉语学你汉会汉语---vino pije kraljevicu Marko sa staricom jevrosimom majkom a kada se napojise vina
我学你汉会你汉语你汉会汉会你汉语要我学你---poce stara besjedidi majka; O moj sinko Kraljevicu marko,ostavi se sinko chatovanja
学你汉会汉会你汉会你汉---staroj se dosadilo majci sve peruci krvavae haljine,vec ti uzvi ralo i volove pa ti ori brda i doline
汉会你汉汉会你汉--Marko uze ralo i volove al ne ori brda i doline vec ori careve drumove,otud idu turci janjicari one nose 3 konja
汉会你汉汉会你汉--blaga..More marko ne ori drumove ''More turci ne gazte oranja''.........a kada se dosadilo Marku uze Marko
你汉会汉会你汉你汉--Ralo i volovete on pobi turke janjicare i ponese blago kuci
汉会汉会你你汉语你汉你汉--Ovo sam majkoi tebe izorao
会你你汉语你汉你汉汉会汉会--Da nahranim i mene i sebe
汉会你汉汉会你汉....
汉会你汉汉...



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

Gruja

Quote from: ZOXI on August 21, 2007, 05:28:37 PM
   语你汉你汉 (ORANJE MARKA KRALJEVICA)

我学会你汉语你汉你汉会你汉语学你汉会汉语---vino pije kraljevicu Marko sa staricom jevrosimom majkom a kada se napojise vina
我学你汉会你汉语你汉会汉会你汉语要我学你---poce stara besjedidi majka; O moj sinko Kraljevicu marko,ostavi se sinko chatovanja
学你汉会汉会你汉会你汉---staroj se dosadilo majci sve peruci krvavae haljine,vec ti uzvi ralo i volove pa ti ori brda i doline
汉会你汉汉会你汉--Marko uze ralo i volove al ne ori brda i doline vec ori careve drumove,otud idu turci janjicari one nose 3 konja
汉会你汉汉会你汉--blaga..More marko ne ori drumove ''More turci ne gazte oranja''.........a kada se dosadilo Marku uze Marko
你汉会汉会你汉你汉--Ralo i volovete on pobi turke janjicare i ponese blago kuci
汉会汉会你你汉语你汉你汉--Ovo sam majkoi tebe izorao
会你你汉语你汉你汉汉会汉会--Da nahranim i mene i sebe
汉会你汉汉会你汉....
汉会你汉汉...

Interesuje me koji je ovo jezik ??? ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

Naca

Quote from: ZOXI on August 21, 2007, 01:03:43 PM
Dje mogu kineska slova da se nauce? ;D ;D ;D ;D

To nisu slova  :-\ :-\ :-\ :-\


Quote from: ZOXI on August 21, 2007, 05:28:37 PM


   语你汉你汉 (ORANJE MARKA KRALJEVICA)

我学会你汉语你汉你汉会你汉语学你汉会汉语---vino pije kraljevicu Marko sa staricom jevrosimom majkom a kada se napojise vina
我学你汉会你汉语你汉会汉会你汉语要我学你---poce stara besjedidi majka; O moj sinko Kraljevicu marko,ostavi se sinko chatovanja
学你汉会汉会你汉会你汉---staroj se dosadilo majci sve peruci krvavae haljine,vec ti uzvi ralo i volove pa ti ori brda i doline
汉会你汉汉会你汉--Marko uze ralo i volove al ne ori brda i doline vec ori careve drumove,otud idu turci janjicari one nose 3 konja
汉会你汉汉会你汉--blaga..More marko ne ori drumove ''More turci ne gazte oranja''.........a kada se dosadilo Marku uze Marko
你汉会汉会你汉你汉--Ralo i volovete on pobi turke janjicare i ponese blago kuci
汉会汉会你你汉语你汉你汉--Ovo sam majkoi tebe izorao
会你你汉语你汉你汉汉会汉会--Da nahranim i mene i sebe
汉会你汉汉会你汉....
汉会你汉汉...


AXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAAX !!!!!!!! LOL!!!  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ZOXI

Quote from: Gruja on August 21, 2007, 07:27:38 PM
Interesuje me koji je ovo jezik ??? ;)

Pojma nemam ali mogu da te naucim ako oces ;)



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

Gruja

Quote from: ZOXI on August 21, 2007, 11:24:13 PM
Pojma nemam ali mogu da te naucim ako oces ;)

extra ^^ daj prevedi mi: cobe gej ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

Naca

Quote from: ZOXI on August 21, 2007, 11:24:13 PM
Pojma nemam ali mogu da te naucim ako oces ;)

'el mogu i ja???  :) ;) ;) :D

ZOXI

Quote from: Gruja on August 22, 2007, 02:38:02 AM
extra ^^ daj prevedi mi: cobe gej ;)

Jos nisam citko progovorio pa nebih bas umio da sprovedem to... ;D ;D..A sjetio sam se: ''Ako je mamin ok,onda je sigurno gay'' :D :D
Dje li mi se ovo zakaci,da slusam ovo blurovanje mozga lakse bi mi bilo da popijem metak u celo,vise volim brzu smrt ;D ;D ;D ;D




Quote from: Naca on August 22, 2007, 03:03:27 AM
'el mogu i ja???  :) ;) ;) :D


Moze ali ne preko reda :D :D

uhh odoh na trening...Vidimo se do sledeceg vidjenja  ;D



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

Naca


bokili

 ;D
混蛋,你打掉



cobe是奶头