Web Analytics
Pivo - Page 4

News:


     

Main Menu

Pivo

Started by Gruja, February 13, 2008, 12:39:10 AM

Previous topic - Next topic

ZOXI

Quote from: IIslayerII on February 15, 2008, 04:05:16 PM
Ma ti fudbaleri su ti najgori sto se alkohola tice kao sportasi ovo ono a samo se opijaju... :D  ::) jedan moj drugar fudbaler, zadnji dan u srednjoj kad smo slavili sto smo napokon gotovi toliko se napio da smo ga morali vuc po parku posto je izgledao kao vreca krompira a ne ko covek...kad sam ga nakon sat vremena nagovorio da ide iza grma da povraca rekao je nikad vise nece pit, a kad je cura dosla po njega nakon dva sata da idu kuci rekao je idi ti ja cu ostat sa deckima da jos nesto popijemo hahahahaha....toliko o sportasima od mene... ;D ;D ;D ;D ;D ;D 

Lol  nikad se nijesam napio a ovi me vec proglasise alkosom :-\ :D

A taj drug ti je strasan sportista,pokloni mu ruzu!!



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

IIslayerII

Quote from: ZOXI on February 15, 2008, 06:49:13 PM
Lol  nikad se nijesam napio a ovi me vec proglasise alkosom :-\ :D

A taj drug ti je strasan sportista,pokloni mu ruzu!!

boli njega briga zaradjivao je 20 000 dinara dok se nije promenila uprava i dok mu nisu rekli da mogu i bez njega =(

QuilGion

to jos za vreme krajine bilo...sad da je fudbaler imo bi preko 100â,¬...ako i tolko da da...

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on February 15, 2008, 08:19:38 PM
to jos za vreme krajine bilo...sad da je fudbaler imo bi preko 100â,¬...ako i tolko da da...
hahahahaha to je bilo ma nema ni mesec dana ahahahahahahahahha

QuilGion

Ah,to ti u drakovim mesecima meris? 1 mesec=10godina ? :D

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

back na temu a tema je pivo...

Ljudi samo da znate sutra quil deli svakom po gajbu karlovackog...rekao je da nesmem da kazem ali eto izletilo mi...i ako neko ne voli/ne zeli karlovacko samo neka ostavi meni ja cu drage volje da se pobrinem za to... ;)

QuilGion

Sta? Ko?Gde? Zasto?

Ko je taj djubretar? Meni nije nista reko!!

>Die Waffen Legt An<

ZOXI

Quote from: QuilGion on February 15, 2008, 08:19:38 PM
to jos za vreme krajine bilo...sad da je fudbaler imo bi preko 100â,¬...ako i tolko da da...


100â,¬??  ;D :D

pa dobro,shljaka 3 mjeseca i kupi pristojne kopacke :D



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

QuilGion

aaa sitni koraci puno znace!
btw dobio sam 5 iz etike danas..al sam sraaaooo hahaha..kako je priroda nas dom,ovo ono...mogo bi u tibet otic :P

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on February 15, 2008, 09:35:49 PM
aaa sitni koraci puno znace!
btw dobio sam 5 iz etike danas..al sam sraaaooo hahaha..kako je priroda nas dom,ovo ono...mogo bi u tibet otic :P
ako nemas 5 iz etike na kraju onda definitivno odbijam priznati cinjenicu da smo u rodu...ja sam imao 5 iz toga bez po muke iako sam vikao da pedere treba slati u logore i da mi je sin peder da bi ga se odrekao i takva sranja...kad ti kaze da biljke imaju osecaje hahahahaha dva karanfila jedan pored drugog, dodje covek i posece jednog, a ovaj drugi uvene od tuge ijaaaaaaoooooo hahahahahahahahahaha  :D :D :D :D :D to je bio najjaci predmet a slogan NErad, NEred i NEdisciplina loooool

Kole

kole aw/sk delete
kolence pp/ne afk
k0le ne/bd afk
jebach "ON"


QuilGion

Quote from: IIslayerII on February 16, 2008, 12:18:43 PM
ako nemas 5 iz etike na kraju onda definitivno odbijam priznati cinjenicu da smo u rodu...ja sam imao 5 iz toga bez po muke iako sam vikao da pedere treba slati u logore i da mi je sin peder da bi ga se odrekao i takva sranja...kad ti kaze da biljke imaju osecaje hahahahaha dva karanfila jedan pored drugog, dodje covek i posece jednog, a ovaj drugi uvene od tuge ijaaaaaaoooooo hahahahahahahahahaha  :D :D :D :D :D to je bio najjaci predmet a slogan NErad, NEred i NEdisciplina loooool

Ahahahah radili smo to sranje sa biljkama..pa smo ju sprdali..najnoviji niceici Tulipan i Ruza, Dodirni Mi Latice,Ruza does dvoriste ;D ;D ;D

>Die Waffen Legt An<