Web Analytics
Pivo - Page 7

News:


     

Main Menu

Pivo

Started by Gruja, February 13, 2008, 12:39:10 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Ko bi rekao kad vas sretne na ulici da pijete... :D :D :D

QuilGion

Quote from: TheLox on February 17, 2008, 11:29:09 PM
Ko bi rekao kad vas sretne na ulici da pijete... :D :D :D

Ha! Vidis,ko bi reko

>Die Waffen Legt An<

QuilGion

a jesam konj...nesta sam hteo napisat i zaboravio sta...budaleee...
idem stavit win..jebes ovaj shit zvani...linux...svaki 5min dc sa neta dobijem -.-

>Die Waffen Legt An<

Gruja

Kako ste mi slatki sa tim Karlovackim ... 'ocu ja koje Karlovacko da probam ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

Ukili

A nas niste zvali na slavlje , dobro dobro , necu ni ja vas zvati kada budem pravio roshtilj , sve cu da zovem ali vas necu ne ne , necu vas zvati ,  ;D ;D ;D ;D
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki

IIslayerII

Ej uki nemoj mene da krivis ja nisam bio organizator ja sam samo pomagao oko viska piva nista vise onaj u sredini pijani je za sve kriv napio se i zaboravio na tebe...ako ti to nesto znaci zadnja dva karlovacka sam popio za tebe...  ;D

Al smo medeni sa tim blago telecim pogledom naravno od sunca jako sunce u Jungli zna svako ko je bio u divljini da je tako...a ovaj pijanac Quil nije se mogao odlepit od flase ni dok se slikamo e moj boze sta smo ucinili od njega, a kad se samo setim da nije mogao jedno pivo citavo da popije a pogle sad mrcinu jaooooo :D :D :D

QuilGion

Istinu zbori...(i nije bilo jedno pivo nego,pola i to jedva...)

Cek,cek ja pijanac? A Deni koji je srusio onu flasu nakon piva i pol? I kad je lego na stol i poceo se derat,i kad je prico sa imaginarnim prijateljima? Hmm...a ja pijan -.-

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on February 18, 2008, 11:30:07 AM
Istinu zbori...(i nije bilo jedno pivo nego,pola i to jedva...)

Cek,cek ja pijanac? A Deni koji je srusio onu flasu nakon piva i pol? I kad je lego na stol i poceo se derat,i kad je prico sa imaginarnim prijateljima? Hmm...a ja pijan -.-
Pa jesi pijandura popio si pola pivovare to vece sad nadoknadjuju stetu koju si prouzrocio  ;D a onaj divljak, to je prica za sebe...covek od piva ipo nezna sta se desava oko njega, plazi po stolu, prica sa zidom, plese(bar je on te cudne kretnje nazvao plesom XD)... :) :) :) :) bilo je odlićno to vece  :D :D :D :D :D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on February 18, 2008, 11:36:32 AM
Pa jesi pijandura popio si pola pivovare to vece sad nadoknadjuju stetu koju si prouzrocio  ;D a onaj divljak, to je prica za sebe...covek od piva ipo nezna sta se desava oko njega, plazi po stolu, prica sa zidom, plese(bar je on te cudne kretnje nazvao plesom XD)... :) :) :) :) bilo je odlićno to vece  :D :D :D :D :D

Otisla Karlovacka Pivovara u stecaj zbog nas a ne MENE !!! ;D ;D ;D
Onaj divljak je danas bio samnom na vojnoj evidenciji..i pazi scenu,na formularu pise "Nacionalnost:" i on,djoko i ja upisemo Srbin i predamo. Lik gleda,gleda...onak jedan za drugim cita formular...srbin...srbin...srbin...dakle vi en zelite sluziti vojni rok? ;D
Odlićno!

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on February 18, 2008, 11:45:31 AM
Otisla Karlovacka Pivovara u stecaj zbog nas a ne MENE !!! ;D ;D ;D
Onaj divljak je danas bio samnom na vojnoj evidenciji..i pazi scenu,na formularu pise "Nacionalnost:" i on,djoko i ja upisemo Srbin i predamo. Lik gleda,gleda...onak jedan za drugim cita formular...srbin...srbin...srbin...dakle vi en zelite sluziti vojni rok? ;D
Odlićno!
A sta mislis zasto sam ja pisao da ocu u civilnu, srbin u HV loool pa da me ubiju jos tamo i ovako me  mrzi pola selendre...ako nista drugo dobra stvar sto sam upisao faks je da sam izbegao sluzenje vojnog roka tako da i ako ne zavrsim barem nesto dobro... ;D ;D ;D ;D ;D

QuilGion

Ili ladno pobijes pola svog voda ;D
Kad te pitaju zasto..samo reci "imamo clan war,a seljaci nisu uzeli buffove".

>Die Waffen Legt An<

Naca

Quote from: DarkVengeance on February 17, 2008, 11:12:36 PM
(http://img253.imageshack.us/my.php?image=khm1copydv2.jpg)

Evo ... i krivaca za pocinjeni genocid nad pivom  ;D ;D ;D


p.s. ... nismo pijani ... vec je blic bio jak, a i fotograf je mal u k.... , sunce nam je islo u oci ... a znate i sami kako je  ;)


Cekajjj,cekaaajjj  ;D ;D odlicno,odlicno....zelim da znam koji je ovaj u sredini i ovaj dasno,levo znam ko je,da ne bude da me ne interesuje. Hvala unapred,nemoj dugo da cekam ^^