Web Analytics
Witam wszystkich! :)

News:


     

Main Menu

Witam wszystkich! :)

Started by Artur, November 04, 2013, 11:34:30 AM

Previous topic - Next topic

Artur

Od dziÅ› peÅ,nie funkcje moderatora polskiej sekcji. Jak pewnie zauważyliÅ›cie przebudowaÅ,em caÅ,y dziaÅ,, usunÄ...Å,em 90% niepotrzebnych tematów. Regulamin forum znacznie skróciÅ,em, by każdy mógÅ, szybko przeczytać, a jak wiadomo nikogo za rÄ™ke nie trzeba prowadzić bo każdy wie jak trzeba siÄ™ zachowywać, by w przyjaznej atmosferze prowadzić tutaj dyskusje. ProsiÅ,bym o wzajemny szacunek dla wszystkich użytkowników forum jak i mojej pracy. Polscy gracze to duża spoÅ,eczność na serwerze, wiÄ™c zasÅ,ugujemy na porzÄ...dny dziaÅ,, w którym każdy może znaleźć coÅ› dla siebie. JeÅ›li chodzi o mnie, to nie jestem aktywnym graczem na Dragon-Network, ale jestem częściÄ... ekipy zarzÄ...dzajÄ...cej serwerem. Możecie liczyć na moje wsparcie, jeÅ›li bÄ™dÄ™ w stanie w czymÅ› pomóc. Zapraszam wszystkich serdecznie do użytkowania forum :)

CzesiekHydraulik

#1
a myÅ›laÅ,em, że w polskiej sekcji już nic siÄ™ nie zmieni :o


gizzmo1983PL

#2
Dobrze, że znalazÅ,a siÄ™ wÅ,aÅ›nie taka osoba:) moim zdaniem lineage jako gra i forum nie sÄ... miejscem na dosÅ,ownie "wyrzyganie" tego, co ma siÄ™ do powiedzenia czy publiczne obrażanie kogokolwiek Podchodźmy do siebie z szacunkiem, to tylko gra:)


DarkLoverPL

#3
Quote from: gizzmo1983PL on November 09, 2013, 03:38:14 PM
Dobrze, że znalazÅ,a siÄ™ wÅ,aÅ›nie taka osoba:) moim zdaniem lineage jako gra i forum nie sÄ... miejscem na dosÅ,ownie "wyrzyganie" tego, co ma siÄ™ do powiedzenia czy publiczne obrażanie kogokolwiek Podchodźmy do siebie z szacunkiem, to tylko gra:)
patrzÄ...c na dziaÅ, general discussion i siege to wychodzi ze raczej nie masz racji... :P
szczególnie ze jest tam kilku "specjalistow" od obrzucania innych inwektywami..no ale tak to jest,jak sie jest mocnym ale przez internet..czat w grze prezentuje czasem podobny poziom....dlatego wlasnie czasem sie zastanawiam czy aby nie jestem już za stary na tÄ... grÄ™ :D

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#4
MyÅ›lÄ™, że wiek nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia, nie lubiÄ™ chamstwa i tym podobnych ogólnie, ale w grze myÅ›lÄ™, że to już przesada:) a narzekacze i flame'arze zawsze byli, sÄ... i bÄ™dÄ.... Wystarczy spojrzeć na byle jakie forum, nóż w kieszeni siÄ™ otwiera czasem:D


Kondra

#5
Quote from: CzesiekHydraulik on November 09, 2013, 02:46:54 AM
a myÅ›laÅ,em, że w polskiej sekcji już nic siÄ™ nie zmieni :o



I patrz ilu "aktywnych użytkowników" siÄ™ nagle pojawiÅ,o, jak siÄ™ dowiedzieli, że sÄ... nagrody za pisanie postów  ::)


nith

#6
co lepsze bardziej sie ceni pisanie opowiadan, niz pisanie konkretow :D


gizzmo1983PL

#7
Przynajmniej ludzie zaczynajÄ... coÅ› w ogóle pisać tutaj;] a jeÅ›li admin ma jakiÅ› pomysÅ, na rozruszenie tego caÅ,ego biznesu to chwaÅ,a mu za to i tyle;) Zawsze ktoÅ› jeszcze tutaj wskoczy, bo chyba o to w forach chodzi, żeby coÅ› wyskrobać. Åšwiat na flame'ach siÄ™ nie koÅ,,czy^^