Web Analytics
Event

News:


     

Main Menu

Event

Started by ozyn, November 12, 2013, 01:14:48 PM

Previous topic - Next topic

ozyn

Kolejny spam event jest moim zdaniem zlym pomyslem, gdyz nie wnosi nic ciekawego i prawie w ogole nei jest bezposrednio zwiazany z gra. Nie mozna zrobic normalnego eventu jak 3v3 czy 5v5 ? Tylko sztuczne napedzanie forum w ktorym biora udzial te same 3 osoby. Nawet nie trzeba grac w L2 zeby wygrac cokolwiek z eventow w polskiej sekcji. Co nastepne, posty na czas? Kto dluzej zalogowany na forum? Lekki flame po evencie 3v3 czy 5v5 bardziej rozbuja te forum jak pierd***** o szopenie.

When nothink goes right, go left

YouKnowMe

Gram tu od 2005 roku z przrwami fakt faktem ale gram. Faktem jest również to że jakoÅ› niegdy specjalnie nie udzielaÅ,am sie na forum bo nie miaÅ,am takiej potrzeby - co nie znaczy że nie obserwowaÅ,am co siÄ™ dzieje.Nie o kolejny flame tu chodzi. Ta sekcja powinna mieć aktywnych użytkowników którzy majÄ...coÅ› do powiedzenia na temat gry, chcÄ... podzielić siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem z innymi graczami.

Artur

nie jest to spam event, za spam nikt nie dostanie punktów. Dla mnie najważniejsze na forum jest to, żeby pojawiaÅ,y siÄ™ odpowiedzi na zadane pytania, oraz żeby każdy mógÅ, otrzymać pomoc/porade lub informacje której potrzebuje. Ostatni event trwaÅ, zaledwie 3 dni, a pojawiÅ,y siÄ™ tematy o atribution stones, augumentacji, enchantowaniu, populacji na serwerze i kilka innych. Wyobraź sobie, że na forum wchodzi gość co zaczÄ...Å, dzisiaj grać i nie chce czytać jakiÅ› flamów tylko chce znaleźć danÄ... informacje, albo o coÅ› zapytać. WczeÅ›niej byÅ, jeden dziaÅ, w którym byÅ, gÅ,ównie spam a wiele osób nawet nie myÅ›laÅ,o o zadaniu pytania, ponieważ zamiast odpowiedzi na 90% zamieniÅ,o by siÄ™ to w jeden wielki flame.
Może i w tym momencie w evencie bierze udziaÅ, kilka osób, ale gdy osoby które o istnieniu forum nie miaÅ,y pojÄ™cia oraz osoby które uznaÅ,y że jest to jeden wielki burdel wejdÄ... tu ponownie, zobaczÄ..., że mogÄ... dostać odpowiedzi oraz mogÄ... prowadzić jakÄ...kolwiek rozmowe, która nie koÅ,,czy siÄ™ wojnÄ... na sÅ,owa. Skoro na serwerze gra powiedzmy Å,Ä...cznie 1000 ****ów, a na forum wchodzi 10, to oznacza że trzeba naprawić frekwencje, maÅ,ymi krokami.

ozyn

Quote from: +Artur+ on November 12, 2013, 02:02:53 PM
nie jest to spam event, za spam nikt nie dostanie punktów. Dla mnie najważniejsze na forum jest to, żeby pojawiaÅ,y siÄ™ odpowiedzi na zadane pytania, oraz żeby każdy mógÅ, otrzymać pomoc/porade lub informacje której potrzebuje. Ostatni event trwaÅ, zaledwie 3 dni, a pojawiÅ,y siÄ™ tematy o atribution stones, augumentacji, enchantowaniu, populacji na serwerze i kilka innych. Wyobraź sobie, że na forum wchodzi gość co zaczÄ...Å, dzisiaj grać i nie chce czytać jakiÅ› flamów tylko chce znaleźć danÄ... informacje, albo o coÅ› zapytać. WczeÅ›niej byÅ, jeden dziaÅ, w którym byÅ, gÅ,ównie spam a wiele osób nawet nie myÅ›laÅ,o o zadaniu pytania, ponieważ zamiast odpowiedzi na 90% zamieniÅ,o by siÄ™ to w jeden wielki flame.
Może i w tym momencie w evencie bierze udziaÅ, kilka osób, ale gdy osoby które o istnieniu forum nie miaÅ,y pojÄ™cia oraz osoby które uznaÅ,y że jest to jeden wielki burdel wejdÄ... tu ponownie, zobaczÄ..., że mogÄ... dostać odpowiedzi oraz mogÄ... prowadzić jakÄ...kolwiek rozmowe, która nie koÅ,,czy siÄ™ wojnÄ... na sÅ,owa. Skoro na serwerze gra powiedzmy Å,Ä...cznie 1000 ****ów, a na forum wchodzi 10, to oznacza że trzeba naprawić frekwencje, maÅ,ymi krokami.
Oczywiscie jest to spam event, gdyz wymuszasz an ludziach to wszystko. Kazdy teraz bedzie wklejal "üzyteczne" informacje na sile, zeby wygrac czapke czy valakasa. Oczywiscie na event typu 3v3 czy 5v5 trzeba wlozyc cos wiecej jak tylko skrabac posty i tu zaczyna sie problem. Powodzenia neich wygraja najlepsi.

When nothink goes right, go left

Artur

co wymuszam, bo nie rozumiem do koÅ,,ca? Ten kto chce pisze na forum a ten kto nie chce to nie pisze na forum. Logiczne. Ten kto siÄ™ stara, żeby nie robić spamu ani offtopicu wygrywa valaksa a ten kto ma to gdzieÅ› nie dostaje nic. Przecież wszystko pozostaje jak dawniej, event to tylko dodatek.

DarkLoverPL

soe ozyn nie czepiaj,bo prawde mowiac gdyby nie to,to bym pewnie wogole zapomnial o tej sekcji a tak to chociaz w normalnym jezyku se pogadalem.. :)
i przyznam sie ze nawet za to dostalem neolithic s80 ktory bardzo sie przydal mojemu koledze.. :P
takze nawet nic z tego nie mialem..ale pogadac mozna?mozna!
a jak juz raz pisaÅ,em:ludziom(szczegolnie ****om) zawsze cos nie pasuje..
9v9?5v5?
to raczej nie eventy forumowe a ingame takze cisnij Tracka abo Glasego bo to ich dzilka a nie czlowieka ktory jest moderatorem forum sekcji polskiej...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

ozyn

Quote from: DarkLoverPL on November 12, 2013, 05:38:20 PM
soe ozyn nie czepiaj,bo prawde mowiac gdyby nie to,to bym pewnie wogole zapomnial o tej sekcji a tak to chociaz w normalnym jezyku se pogadalem.. :)
i przyznam sie ze nawet za to dostalem neolithic s80 ktory bardzo sie przydal mojemu koledze.. :P
takze nawet nic z tego nie mialem..ale pogadac mozna?mozna!
a jak juz raz pisaÅ,em:ludziom(szczegolnie ****om) zawsze cos nie pasuje..
9v9?5v5?
to raczej nie eventy forumowe a ingame takze cisnij Tracka abo Glasego bo to ich dzilka a nie czlowieka ktory jest moderatorem forum sekcji polskiej...
Czepiam bo nagrody nie sa wspolmierne, a po tym evencie wiem ze i tak na forum zostanie halo Czesiek i Halo Silver, chodz moze sie myle. Tak mam przypomniec ostatni pvp event glassego? Byl uczciwy z Twojej strony? :)  Skoro ten moderator za postowanie na forum jest w stanie dac Valakasa,  to nie uczciwe jest ze na pvp event dostajesz czapke. Fajnie ze cos sie dzieje, jednak poczulem sie rozczarowany keidy otworzylem nowy topic o evencie, a tam znowu nagraody za posty.

When nothink goes right, go left

nith

gra/graÅ,o sie troche w tÄ... gre, jeÅ›li widzisz topic na który znasz odpowiedz, to chyba nie cieżko napisac 2 zdania.. chyba po to jest forum

ozyn

Quote from: nith on November 12, 2013, 05:54:12 PM
gra/graÅ,o sie troche w tÄ... gre, jeÅ›li widzisz topic na który znasz odpowiedz, to chyba nie cieżko napisac 2 zdania.. chyba po to jest forum
Tak tak, jak widzisz blizer juz wyprzedzil moje slowa ; D

When nothink goes right, go left

PolSilv3r

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 01:14:48 PM
Kolejny spam event jest moim zdaniem zlym pomyslem, gdyz nie wnosi nic ciekawego i prawie w ogole nei jest bezposrednio zwiazany z gra. Nie mozna zrobic normalnego eventu jak 3v3 czy 5v5 ? Tylko sztuczne napedzanie forum w ktorym biora udzial te same 3 osoby. Nawet nie trzeba grac w L2 zeby wygrac cokolwiek z eventow w polskiej sekcji. Co nastepne, posty na czas? Kto dluzej zalogowany na forum? Lekki flame po evencie 3v3 czy 5v5 bardziej rozbuja te forum jak pierd***** o szopenie.

Ja mam inny pomysÅ,:

Osoba z najwiÄ™kszÄ... iloÅ›ciÄ... postów wygrywa  ::)
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

Kondra

Quote from: PolSilv3r on November 12, 2013, 07:35:17 PM
Ja mam inny pomysÅ,:

Osoba z najwiÄ™kszÄ... iloÅ›ciÄ... postów wygrywa  ::)

Ale nie liczÄ...c Ciebie :D

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 05:50:36 PM
Czepiam bo nagrody nie sa wspolmierne, a po tym evencie wiem ze i tak na forum zostanie halo Czesiek i Halo Silver, chodz moze sie myle.

A ja?  :'(

ozyn


When nothink goes right, go left