Web Analytics
Вицове - Page 4

News:


     

Main Menu

Вицове

Started by RavenHeart, January 11, 2008, 10:51:26 AM

Previous topic - Next topic

underweaver

Quote from: dusaka on July 08, 2008, 06:41:30 PM...........

А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ, НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ


Soooo true...  ;D
May the Maoo! be with you!

Teh noob

E, sednal edin evrein da si pie kafeto usred parij i leko, se ponapil. po edno vreme , gleda 1 reis nakichen s baloncheta, znamenca, shapki i fotoaparati i si rekyl - da... i bol prav- reisa bil pylen s koreiski turisti. Nashiq stanal, izvadil 1 kolec ot ogradata nablizo i gi natisnal. Boi, strigane i srbska skara. Po edno vreme ediniq koreec se opomnil ot razvalinite si i rekyl :
-abe , klen, zakvo se biesh s naze
-epa, zaradi Vietnam , davaeba u julturkite!
-e vra mu go, rekyl koreeca, nie sme koreici
- koreici , vietnamci , sichki ste mi edni i syshti
Po edno vreme, dokato onq ,maa s gegata, obache , spira reis s kitaiski turisti . A oniq kato videli choveka s sopata ne chekali izobshto i go natisnali na ritnici .Nashiq zimal da pada i rekul :
-o, da vi eba u kitaicite , mene za kvo be!
-zaradi Titanik
-abe ti pros li si be, Titanik go e potopil aisberg
-Aisberg, Rozenberg, sichkite ste mi ednakvi. Rekyl kitaeco.

i Nomer 2

Kvo, e poslednoto neshto , koeto minava prez glavata na edna muha, koqto se udrq v dvijesht se s 100 km v  chas sporten avtomobil?
otgovora e prost - GUZO i.

Teh noob

I , poneje spre toka za 3 chasa bez vidima prichina , edna klasika ot sredata na 80te godini

chasa e 23:30. u staqta na dispechera zvyni telefon

-Alo, energoto li e?
- Ne, dispechera na ViK e.
-Epa nema nisto , da ebem i vashta maika ako tukoo.

underweaver

Една жена решила да си вземе куче пазач (за дома) и
отива в един магазин за кучета.Продавачът и показва различни видове кучета - немски овчарки, добермани,питбули и други,но тя не си харесала. Накрая продавача донесъл един пинчер.
- Аз искам голямо куче - казала жената.
- Това е пинчер - нинджа - отговорил продавача - Гледай сега!
Изправил се той и викнал:
- Пинчер нинджа - Стол!
Пинчера скочил и направил стола на трески с некакви незнайни карате фатки.
- Пинчер нинджа - Гардероб!
Пинчера скача и прави гаредороба на трески само с предни лапички. Взела жената кучето и се прибира в къщи супер доволна от покупката.
- К`во е т`ва ма? - пита я мъжа и.
- Пинчер нинджа - отговаря жената
- Пинчер нинджа - оная ми работа
May the Maoo! be with you!

Inferna

Последния виц,който ми казаха (и помня) :

Иванчо почувствал силна нужда да се изпикае през нощта,станал сънен -гледа в коридора свети.Брех! Огледал се и видял майка му да седи чисто гола пред огледалото,да си мачка циците и да казва : "Това тяло има нужда от мъжжжж!!!!"  Иванчо се почесал тъпо,ама кво да прай-отишъл да се изпикае.
На зледващата нощ-коридора пак свети! Гледа наш Иванчо опааа майка му с гол мъж в коридора.Почесъл се тъпо и нали му се пикаело-отишъл да свърши тая работа.
На следващата нощ се случило на майка му да й се допикае,излезла женицата в коридора и що да види?! Иванчо седи гол пред огледалото,мачка си циците и пъшка: "Това тяллоо иима нужда от КОЛЕЛОООООО"

Малката акула попитала голямата как се ядат хора.Голямата казала:Начи ся,обикаляш веднъж,обикаляш втори път,после трети път и тогава се засилваш и ядеж!"
Малката обаче била нетърпелива и попитала:"ае,не може ли без да обикалям-направо се засилвам и ям?!"
Голямата казала:"еми може,ако обичаш да ги ядеш с лайната..."

Оп един расистки (некъф ЦСКА-р ми го каза)   
Каква е разликата м/у умрял негър и кофа с лайна?
(кофата)


kuko

Quote from: DarkMagician on July 09, 2008, 09:10:43 PM
Попитали радио Ереван:
-Кое е по-добре-да имаш красива жена, която ти изневерява или грозна ,ама само твоя?
-А ти какво предпочиташ-да ядеш торта с приятели или лайно сам.

Quote from: Inferna on July 10, 2008, 09:48:52 AM
Малката акула попитала голямата как се ядат хора.Голямата казала:Начи ся,обикаляш веднъж,обикаляш втори път,после трети път и тогава се засилваш и ядеж!"
Малката обаче била нетърпелива и попитала:"ае,не може ли без да обикалям-направо се засилвам и ям?!"
Голямата казала:"еми може,ако обичаш да ги ядеш с лайната..."

;D ;D ;D ;D ;D ;D

vaso0o0

Един човек с наднормено тегло искал да отслабне.Погледнал във вестника един ден видял обява:"За 1 вечер отслабвате с 4 КГ".Нашият човек се зарадвал и отишъл на посочения адрес.Там му казали да влязат в една стая.Там имало една готина блондинка и тя му казала:"Хванеш ли ме твоя съм".Хванал е нашия човек и я ... до сутрин.Претеглил се и видял ,че е отслабнал с 4кг и се зарадвал,но видял че имало и услуга за 8кг.Този път имало 2 блондинки и тях ги .... до сутринта.Претеглил се и видял - точно 8 кг.Имало и за 12 кг и си казал:"Сега сигурно ще има 3 блондинки".Отишъл отново ,но в стаята се оказал сам и чул че вратата се заключва.От тъмнината изязъл един негър и казал :"Бягай че ако те хвана мой си
ПС : Вижте всички клипчета голям смях има http://vbox7.com/user:dog4life?p=allvideos
vaso0o0 - SH/SE

Teh noob

pitali radio erevan "kude, v Bulgaria, ima nai mnogo `leb" . sled 2 chasa mylchanie, vodeshtiq otgovoril "v kiuftetata" .

dusaka

Хубава мацка в родилния дом току що родила. Идва акушерката и казва:
- Здраво, хубаво бебе, само че е черно, с руса коса, сини очи и е кривогледо. Просто Ви съветвам, при следващият групов секс да бъдете по-внимателна..
- Благодаря Ви много! Най-хубавото е, че не лае..


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


dusaka

Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
1 - Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които имат e-mail адрес.
2 - Да изтриете съдържанието на диска C


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


WhiteSith

Скъпа Лили,



Получих писмото ти â€" много се радвам че се чувстваш добре и че лечението на нервите ти в санаториума минава добре. Е, парите бяха малко множко за 4 седмици лежане и дърдорене с доктори, ама за това ще се караме като дойда да те посрещна на гарата. Само че ще се наложи да си ходим пеша до вкъщи, защото нещо ме беше яд на тебе и изтеглих всичките пари от банката, после ги пъхнах в един буркан и го зарових в мазето, а то сега е наводнено /за това после/ и не мога да стигна до буркана â€" та за трамвай или такси нямаме…



Иначе аз съм си много добре. Направо се изненадвам от себе си, как все по-добре мога да готвя. Вече дори няма нужда след ядене да ми изпомпват стомаха в болницата, както беше през първите два дена. Много обичам да си правя пържени картофки, само че не стават като в ресторанта â€" май другия път ще трябва да ги обеля предварително. Абе защо варя яйцата 2-3 часа и все не омекват. Ти май купуваш специални отнякъде. А, като споменах яйца, да ти кажа, значи тоя тефлонов тиган никаква работа не върши. Сложих да се пържат едни нищо и никакви яйца и отидох за биричка до ъгъла â€" е, мааалко да съм се позабавил, че срещнах Ванката и пихме по едно, ама най-много ме е нямало 40-50 минути. Като се върнах всичко се беше разтопило и станало на тефлонова палачинка, която обаче нещо не е вкусна. Иначе пожарникарите бяха доста учтиви... Като се махна пушека, се видя, че няма големи поражения, само котката вече не е бяла â€" и сега като ме усети, че отивам в кухнята, почва да се ежи, дере и бяга. Преди няколко дена исках да си стопля една консерва в микровълновата печка /25 минути на 1000 вата/, обаче консервата се взриви, ама направо изригна, мина като ракета през тавана на микровълновата, после и през тавана на кухнята и â€" баси майтапа â€" уцели съседа Попангелов точно, ама точно по топките /то пък за късмет точно по това време и той готвел обяда горе, че и по долни гащи моля ти се, щото му било много топло/. Пък вратичката на микровълновата, изтръгвайки се от пантите, счупи малкия телевизор, дето си го купи да си гледаш сериала докато готвиш. Ей, това ударната вълна не е шега работа.



Бе на теб случвало ли ти се е чинии да хванат мухъл. Как е възможно това само за три седмици. На мивката спокойно може да се изследват процеси на биологичното развитие на най-малко 3 вида буболечки. Но ти не се притеснявай â€" аз съм волеви човек и с доста труд си наложих да измия чиниите. Обаче твоя прехвален порцеланов сервиз на баба ти нищо не струва â€" не издържа и на 800 оборота центрифугиране в пералнята. Аз реших да икономисам ток и вода, и заедно с порцелана /вече на парчета, ама с много късмет и лепило от тях ще излезнат 1-2 чашки/ сложих и моите маратонки, отвертките и сатъра за пържоли. Обаче явно някоя от по-малките отвертки са минали през дупките на барабана и при центрифугирането са го застопорили /помниш ли тогава, когато на път за морето на магистралата включих задна скорост, нещо подобно стана и сега/ â€" та беше доста опасно и сатъра, излитайки от барабана, преди да се забие в стената, за малко да ме обезглави. Барабана изби стената на кухнята и сега е на двора, а пък от пералнята течеше още час и половина вода, щото не знаех къде е главния кран за спиране на водата, което обяснява наводнението в мазето.



Малко понацапах персийския килим в хола на едно място с кетчуп, сребърен лак за автомобили и маджун /за комбинацията не питай/, ама не е вярно че не излизало. С бензин всичко излиза, ама май не трябваше да пуша докато обработвам петното â€" сега има прогорена дупка.



А, реших да размразя хладилника и да разчистя леда в камерата. Значи с една шпакла, едно длето и чук могат направо чудеса да станат. Кьораво ледче не остана. Е, хладилника сега не изстудява, ами само топли, ама така пък ще имаме винаги топло ядене.



Вчера като се прибрах, видях че е влизал крадец. Много ме е яд за старото радио, което беше в банята и ми свиреше докато се бръсна, ама ще го преживея. Други мои работи не липсват. Ама друг път като ти казвам да си вземеш чантата с документите и банковите карти, че може да ти потрябват /нищо че отиваш в санаториум/ â€" да ме слушаш. Сега ще има да се разправяш и с полицията, и с банките, и с тъпи бюрократи, че и със съдилища. Щото мен пък кой дявол ме накара да сложа нотариалните актове на вилата и апартамента в същата чанта, не знам. Нали ги криехме в хладилника в оня плик, пък - както вече знаеш - хладилника го размразявах и чантата ти беше най-близо да пъхна документите... Гардеробите също са почти празни, ама за теб не е голяма загуба â€" нали все се оплакваше, че няма какво да облечеш.



Ох, да ти казвам ли, да не ти ли...? Aбе по-добре сега писмено, че после като си дойдеш не ми се разваля допълнително настроението. Та така: майка ти ритна камбаната. Получи удар. И защо, моля ти се. Ти знаеше ли, че тя имала любовна връзка със съседа Попангелов отгоре. И като дойде да вземе прането /аз и казах за пералнята, и че ако не изпере, ще дойда по лекясало бельо да те посрещна на гарата/, и като разбра, че той - вследствие на удара с консервата по ташаците - повече никога няма да може да си вдига оная работа, и прилоша и 10 минути по-късно вече я нямаше между живите. Аз си мислех да се обадя на бърза помощ, ама нали все пишат по вестниците, че много се бавели... те за 10 минути и без това нямаше да успеят. Погребението беше вчера, ама не можах да отида, защото нещо ме понаболяваше главата, ама ми мина, не се безпокой. Като се върнеш, може да я изкопаем и да я кремираме, както тя искаше. Пък пепелта ще сложим в един пясъчен часовник, та и тя да свърши малко полезна работа. Чакай, че се звъни на вратата...
Трябва да приключвам, че някакъв мутрест тип ми размахва нотариален акт за жилището, че от днес било негово и да не съм се правил на ударен. Ще отида да спя при Ванката, той и без това ме покани, че си бил купил нов 70-сантиметров телевизор â€" ще гледаме мача.



Чао и с любов
Твоето мишленце Стамат

Inferna

Много дълго бе пууу мързи ме да чета толко сорка баце