Web Analytics
Macros / или как да си го направим - Page 2

Macros / или как да си го направим

Started by dusaka, July 09, 2008, 01:08:15 AM

Previous topic - Next topic

kuko

несъм дусака,но ще ти кажа
когато отвориш alt+c има едно бутонче "find private shop" отваряти нещо като търсачка.Там пишеш какво искаш и когато кликнеш ок на всички които продават "нещото" shop name става зелен.Не търси по цена нито по итеми които се продават,а само по името на магазина.Другото което е турси това което си написъл във заглавията.МОжеш да търсиш lunar,lunargent etc. само "L" да напишеш ще ти изкара всички на които в заглавието им се съдърша "Л"
Общо взето пробвай 2-3 пъти и сам ще се осъзнаеш

dusaka

има и команда която е още от Ц2 - /findprivatestore (imeto)    > bez skobite samo 

/findprivatestore AA 

az napravih dosta makrota tezi dni - samo nemoga da usetia edim moment s delay komandata no do 2-3 dena 6te postna o6te niakolko koito sa dosta polezni kato vid za fighter


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


iwo_iwo

работи - схванах мерси много
soultaker/dominator/noble
archmage/hierophant/noble

krasiboy

sry ama ni6to4ko ne razbrah pf.......primerno ako iskam da napraq macrosa da mi namira opredeleni mobove kade trqqq napi6a /target (edi si ko)

underweaver

Quote from: krasiboy on July 24, 2008, 05:35:37 PM
sry ama ni6to4ko ne razbrah pf.......primerno ako iskam da napraq macrosa da mi namira opredeleni mobove kade trqqq napi6a /target (edi si ko)

В първия ред на менюто което ти се отваря когато натиснеш Create Macro
May the Maoo! be with you!

spido

ПЕРФЕКТНО Дусак
Много ми помогна да си жив и здрав!!! :)

iwo_iwo

отваряш макро и скиловете , вземаш скила с мишока и слагаш в макро реда - това е , нщо не пишеш никъде.
soultaker/dominator/noble
archmage/hierophant/noble

Bastor

Quote from: iwo_iwo on December 04, 2008, 09:02:17 AM
отваряш макро и скиловете , вземаш скила с мишока и слагаш в макро реда - това е , нщо не пишеш никъде.
малко по-сложно е ако искаш да намесиш и смяна на оръжия и различни забавяния между използването на скиловете....
Sincerely yours:
Искрено ваш:
Boris Gaganelov/Bastor
Борис Гаганелов/Bastor

ico75bg

Само едно малко въпросче: как да сложа в макро съобщение за shout чата, всичките ми опити с удивителната пропаднаха

ico75bg

Със + ще излезе в трейда, това работи, ама за шаут не става (с оранжевите букви). Значи като пробвам да напиша макрото, след като го запиша и го затворя, после като го редактирам се появява /sit на мястото където е било !

kuko

Виж на предшната страница как е обяснено за HP колбите.Става по същия начин.

Meto

/forceattack  macro  za archers varshi hubava rabota

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.