Web Analytics
Event - Page 2

News:


     

Main Menu

Event

Started by ozyn, November 12, 2013, 01:14:48 PM

Previous topic - Next topic

felo41

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 01:14:48 PM
Kolejny spam event jest moim zdaniem zlym pomyslem, gdyz nie wnosi nic ciekawego i prawie w ogole nei jest bezposrednio zwiazany z gra. Nie mozna zrobic normalnego eventu jak 3v3 czy 5v5 ? Tylko sztuczne napedzanie forum w ktorym biora udzial te same 3 osoby. Nawet nie trzeba grac w L2 zeby wygrac cokolwiek z eventow w polskiej sekcji. Co nastepne, posty na czas? Kto dluzej zalogowany na forum? Lekki flame po evencie 3v3 czy 5v5 bardziej rozbuja te forum jak pierd***** o szopenie.
Witam , proszÄ™ docenienie staraÅ,, naszego nowego zwierzchnika. Jak narazie udaÅ,o mu siÄ™ poruszyć bardzo szerokie (o dziwo) grono forumowe, niemniej należy pamiÄ™tać ,że to tylko poczÄ...tek zmian które nam zaserwuje.
Jestem pewien ,że Artur przewidziaÅ, sposobność takich event'ów , nie mniej woli iść maÅ,ymi kroczkami i nie obiecywać gruszek na wierzbie puki nie skonsultuje siÄ™ z innymi czÅ,onkami drużyny mistrzów gry.

Mam nadziejÄ™ ,że pomogÅ,em : )
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

zgadzam siÄ™ z przedmówca, gram tu już dość dÅ,ugo i i coÅ› nie coÅ› wiem na temat tej gry, ale na forum zaglÄ...daÅ,em rzadko bo nic siÄ™ nie dziaÅ,o, dziÄ™ki temu ewentowi przynajmniej  ludzie zaglÄ...dajÄ... a jak siÄ™ przyzwyczaja to już tak zostanie, dziÄ™ki temu ze tu zaglÄ...dam mogÄ™ paru osobom pomoc dobra rada.

Blizzer

Dobra dobra, po prostu chcecie mnie pozbawić valakasa wy dwulicowcy!
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

felo41

Valakas , Valakasem , ja po prostu musiaÅ,em zadbać o odpowiedni poziom dyskusji . Trzeba pomóc trochÄ™ Arturowi i nowym graczom ogarnÄ...ć ten baÅ,agan !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

Quote from: felo41 on November 13, 2013, 03:35:08 PM
Valakas , Valakasem , ja po prostu musiaÅ,em zadbać o odpowiedni poziom dyskusji . Trzeba pomóc trochÄ™ Arturowi i nowym graczom ogarnÄ...ć ten baÅ,agan !
W samo sedno :)

Nickelback

Quote from: chlipus on November 13, 2013, 12:59:33 AM
zgadzam siÄ™ z przedmówca, gram tu już dość dÅ,ugo i i coÅ› nie coÅ› wiem na temat tej gry, ale na forum zaglÄ...daÅ,em rzadko bo nic siÄ™ nie dziaÅ,o, dziÄ™ki temu ewentowi przynajmniej  ludzie zaglÄ...dajÄ... a jak siÄ™ przyzwyczaja to już tak zostanie, dziÄ™ki temu ze tu zaglÄ...dam mogÄ™ paru osobom pomoc dobra rada.

Skoro nie trollujesz by zdobyc valakasa, to czemu opowiadasz glupoty typu "lepiej kupic topowa bron, bo wyzszy grade zadaje wiekszy dmg na pvp" lub podajesz wartosci % na wchodzenie stonow/jeweli nie majac o nich pojecia?

Fajnie, ze chcesz pomoc, moze znajdzie sie jeszcze kilka osob na forum, ktore na tym skorzystaja, ale wprowadzanie kogos w blad przez wlasna niewiedze ciezko nazwac dobra rada.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

chlipus

Quote from: Nickelback on November 14, 2013, 10:21:41 AM
Skoro nie trollujesz by zdobyc valakasa, to czemu opowiadasz glupoty typu "lepiej kupic topowa bron, bo wyzszy grade zadaje wiekszy dmg na pvp" lub podajesz wartosci % na wchodzenie stonow/jeweli nie majac o nich pojecia?

Fajnie, ze chcesz pomoc, moze znajdzie sie jeszcze kilka osob na forum, ktore na tym skorzystaja, ale wprowadzanie kogos w blad przez wlasna niewiedze ciezko nazwac dobra rada.

To wÅ,aÅ›nie ty kolego wprowadzasz teraz w bÅ,Ä...d, i piszesz oczymÅ› oczym nie masz zielonego pojÄ™cia, wiele razy testowaÅ,em zmianÄ™ atr i wiem ze crystale najgorzej wchodzÄ..., natomiast energie najlepiej, wartoÅ›ci procentowe podawane sÄ... na koko żeby ludziom byÅ,o Å,atwiej siÄ™ zdecydować, ale każdy wie ze z atr stonami, cry,jewelami,energiami jest jak z enchantem broni trzeba tez mieć szczęści, wiec prosiÅ, bym ciebie i troli tobie podobnych o zaprzestanie trolowania bo nic pozytywnego ono nie wnosi do tematu, no i jeszcze taka mala rada czytaj posty ze zrozumieniem.

Nickelback

Po pierwsze, nie napisalem, ze crystale nie wchodza najgorzej, bo tak rzeczywiscie jest, zwrocilem ci tylko uwage na podane wartosci w %. Po drugie, raczej daleko mi do trollowania na forum. Po trzecie, rady o czytaniu ze zrozumieniem zachowaj raczej dla siebie, a skoro mi to zarzucasz, to wskaz gdzie popelnilem rzekomy blad.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

Artur

wszelkie tematy które powstaÅ,y w gÅ,ównym dziale, mimo że pewnie wiele z nich stworzone tylko na potrzeby eventu dajÄ... wiele informacji, a jeÅ›li ktoÅ› nie jest czegoÅ› pewien ale wypowiada siÄ™ na jakiÅ› temat na podstawie wÅ,asnej opini, to jest to również ok.
Informacje zmyÅ›lone bÄ™dÄ™ usuwaÅ, a użytkownik dostanie ostrzeżenie. Póki co nie byÅ,o żadnego tego typu naruszenia zasad.
Temat zostaÅ, wyczerpany wiÄ™c zamykam.