Web Analytics
new romanian clan - Page 2

News:


     

Main Menu

new romanian clan

Started by za, August 20, 2010, 04:12:40 PM

Previous topic - Next topic

za

RECRUTAM romani, chiar si incepatori! pm in joc la April sau pm aici pe forum!

DarkVengeance

Quote from: Lecktor on August 24, 2010, 02:35:14 PM
sure,go play 17/24  8)  

i never told i was good in pvp where is that mith comming from

so now go QQ moar

i play 12 hours a week, just u addicted kiddo's cry more u suck on pvp lawl   ;)

who care

No one asked how many hours per week do You spend playing video games.
You don't need to bold or change the size of font to get some attention, obviously we're not blind, since we're using this forum.
Numerous times You mentioned how epic, legendary etc. You're. And I assume that was connected with PVP, since saying that for PVE is really pointless.
And overall You don't need to share Your dark side, mentioning that You hate the whole Romanian nation, that's really childish or You have some serious issues (I hope not.)

Good luck with the clan.

♥ Panic ♥
Valkyria x9
DarkVengeance NE/BP

Nightmare x30
iBurn WL/SR
AncientDevil OL/WC

Dragon x15
DarkVengeance GL/PP

za

*BUMP*   ty darkvengeance   *BUMP*

DaVinci


iMEXX

Infinity x5                                                      
Moondust - SR/SWS Nobless                          
iMEXX - SPS/EE Nobless                              

peroxide

Clan de RO cu main chars in Exci? :)

Nu prea tine, daca voi nu dati join cu main chars in el, nici altii nu or sa vina.

za

Nu est clanul meu. Eu doar ajut niste prieteni din clan. bafta

ionutza

are dreptate in legatura cu main chars...

Daca se leaga ceva in clanul respectiv intru si eu cu main , ar fi o super idee sa adunam din nou romanii intr-un clan , ca pe vremea Reloaded-ului . Nimeni n-o sa stea intr-un clan numai cu char de support si incepatori asa ca ...ori faceti (facem) ceva serios ori nu.

peroxide

Stiu ca nu e al tau, stiu si al cui e, nu despre asta e vorba, merita incercat daca dam join toti.

Insa nu cred k am fi destui sa farmam epici :(

pot sa ii numar aici, eu, xdraw, ONS, Iorn, Flower, Ionutza, divinefury, DarkAssasin, Oby, CraftingInc, Elvendor, DaVInci, yoyo....aaaa....nu stiu daca imi scapa careva ;D.......probabil mai sunt vreo 10 , sa zicem. Asta inseamna ca trebuie sa fim f activi, si sa ne facem charurile f cu cap, ca sa putem da war cu tot serverul, farmam epici, ietcetera

maslina

Quote from: peroxide on September 14, 2010, 09:45:03 AM
Stiu ca nu e al tau, stiu si al cui e, nu despre asta e vorba, merita incercat daca dam join toti.

Insa nu cred k am fi destui sa farmam epici :(

pot sa ii numar aici, eu, xdraw, ONS, Iorn, Flower, Ionutza, divinefury, DarkAssasin, Oby, CraftingInc, Elvendor, DaVInci, yoyo....aaaa....nu stiu daca imi scapa careva ;D.......probabil mai sunt vreo 10 , sa zicem. Asta inseamna ca trebuie sa fim f activi, si sa ne facem charurile f cu cap, ca sa putem da war cu tot serverul, farmam epici, ietcetera
Eu nu-s roman..:))
Mai chiar credeti ca mai puteti face ceva cum a fost Reloaded? va zic eu ca nu mai iese asa ceva
[url=http://www.lolgifs.com/image-653][/url]

DN STAFF FAVOURITE LINE:
   "WE ARE WORKING ON IT"

6bIK

Quote from: Lecktor on August 23, 2010, 12:49:32 PM
hmmm

i am a *** hater,can u accept war plz

and whats the name of your clan
and where are u from, nazi??

Quote from: =^TrackZero^= on January 09, 2013, 10:44:54 PMi removed ur sig for obvious reasons....same goes for 6bik
im Edited :D

za

Sunt mult mai multi romani pe server decat credeti voi. Oricum nu avem cum sa ne adunam toti romanii. Dar chiar ar fi super misto un clan `bun` cu membrii doar romani.