Web Analytics
Atr stones - Page 2

News:


     

Main Menu

Atr stones

Started by YouKnowMe, November 07, 2013, 07:59:35 PM

Previous topic - Next topic

Herza

#12
Bo bronie magiczne maja jeszcze mniejszy sucess rate niż wojowe jesli idzie o enchant.
Co do farmy itemow na cry, moze i sie oplaca jak masz dużo czasu...jesli o craft idzie to nie zbieraj tych itemow, pmnij mnie na forum bo mam wszystkie recki na crystale wczytane. JeÅ›li bÄ™dzie Ci sie chciaÅ,o sprawdzic to tylko nazbieraj sobie matsow. Ja moge Tobie wystawić craft za free.

Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

gizzmo1983PL

#13
W gruncie rzeczy to zaobserwowaÅ,em już jakiÅ› czas temu tendencjÄ™ niektórych graczy do wzbogacania siÄ™ poprzez skupowanie itemów za grosze a potem sprzedawanie ich dużo drożej. Tyczy siÄ™ to wÅ,aÅ›nie m.in. attrybut stonów, jeweli, energy czy chociażby enchant scrolli. StÄ...d podejrzewam dużo osób ma na swoich sklepach wÅ,aÅ›nie takie iloÅ›ci stuffu. OczywiÅ›cie farmerów u nas nie brakuje, bo sam swego czasu biegaÅ,em po wind stonki:)


WindForce

#14
Quote from: Herza on November 09, 2013, 03:08:37 PM
Bo bronie magiczne maja jeszcze mniejszy sucess rate niż wojowe jesli idzie o enchant.
Co do farmy itemow na cry, moze i sie oplaca jak masz dużo czasu...jesli o craft idzie to nie zbieraj tych itemow, pmnij mnie na forum bo mam wszystkie recki na crystale wczytane. JeÅ›li bÄ™dzie Ci sie chciaÅ,o sprawdzic to tylko nazbieraj sobie matsow. Ja moge Tobie wystawić craft za free.



4/6 czyli ~66% to jest szansa na udany enchant broni woja, w przypadku broni magicznych 4/7 ~57%, przewczoraj zrobilem (za peirwszym razem) splintery na +13 pekly na 14, wczoraj znajomy z trzech dyna crusherów dwa wbil na +12 jeden z nich spalil sie na +13, w przypaku broni magicznych potwierdzam - masakra. 100 bewa +xx ewa i max co zrobilem z madril fan to bylo +10.

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#15
btw jak to jest?to jest tzw procent skÅ,adany?
tzn jesli enchant jest np 57% to:robiÄ...c z 3 na 4 mamy 57% szansy na udany enchant.z 4 na 5 też mamy 57% szansy ale:ta szansa jest liczona or"podstawy" czy od poprzednich 57%?
nie,to nie żart,pytam poważnie..

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#16
Ostatnio też już to samo przeżywaÅ,em, kupiÅ,em z 8 icarus spiritów, 7 z nich doszÅ,o max do 5 przy czym wiÄ™kszość niedożyÅ,a +4:> a ostatni z nich po tygodniu enchantowania jakimÅ› cudem wbiÅ, siÄ™ na 10. wiÄ™cej nie wbijam bo 65% szansy na sukces to u mnie jak ze 20^^


YouKnowMe

#17
Herza super! PozwolÄ™ sobie do Ciebie napisać jak tylko nazbieram matsy. Problem jest w tym że muszÄ™ czekać aż otworzy siÄ™ na 24 godziny seed of infinity:/ Bo z tego co czytaÅ,am tam najÅ,atwiej jest zbierać te matsy do krafcenia. I co do seeda jeszcze to wg Was Å,atwiej jest zrobic quest na DSII tam wÅ,aÅ›nie czy w SC?


gizzmo1983PL

#18
Zebranie jakiegokolwiek atrybutu teraz to jest raczej pestka, odkÄ...d mamy możliwość wyciÄ...gniÄ™cia ich choćby za trinkety, gorzej jest z success rate'em wbijania:) raz wchodzÄ... jeden za drugim jak szalone a raz trzeba wydać kupÄ™ kasy, by osiÄ...gnÄ...ć full atrybut:]


chlipus

#19
WracajÄ...c do tematu stonów to z tego co siÄ™ orientuje, to stony maja 50% szansy a crystale już tylko 30%, nie wiem jak jest z jewelami które kupuje siÄ™ za  300 green i 300 lasser trinketów, ale z tego co próbowaÅ,em to wchodzÄ... lepiej jak crystale wiec możliwe ze maja tez 50%, no i sÄ... jeszcze energie, one wchodzÄ... najlepiej ale myÅ›lÄ™ ze maja szanse jak jewele i stony czyli 50%, no i można je kupić za 1 red trinketa 10 szt.


gizzmo1983PL

#20
Najmniej procentów sukcesu majÄ... raczej energy, naprawdÄ™ jest to kwestia farta, gdyż raz z 10 sztuk wejdzie w itemka jedna sztuka a innym razem wejdÄ... wszystkie, nie ma reguÅ,y na to. Na pewno teraz jest dużo Å,atwiej zrobić full atrybut w zbroi czy broni.


WindForce

#21
Quote from: DarkLoverPL on November 09, 2013, 07:03:45 PM
btw jak to jest?to jest tzw procent skÅ,adany?
tzn jesli enchant jest np 57% to:robiÄ...c z 3 na 4 mamy 57% szansy na udany enchant.z 4 na 5 też mamy 57% szansy ale:ta szansa jest liczona or"podstawy" czy od poprzednich 57%?
nie,to nie żart,pytam poważnie..


Każdy kolejny enchant ma staÅ,Ä... szansÄ™, w przypadku magicznych broni jest to 57% tzn z +3 na +4 masz 57%, i z +11 na +12 również masz 57%, wyjÄ...tkiem(podobno) jest enchant z 15 na 16, w/g legend serwera jest to ~33% :)

Donp3dro th/pp

gizzmo1983PL

#22
Jednym sÅ,owem tabelka z enchantami z dragon network ni jak siÄ™ ma do rzeczywistoÅ›ci :-\ po sobie wiem, że to trochÄ™ w praktyce inaczej wyglÄ...da niż w teorii. Nie wiem ile broni już tutaj popaliÅ,em, na pewno sporo tego byÅ,o i jak do tej pory ic spirit na 10 to mój najwiÄ™kszy chyba sukces^^


DarkLoverPL

#23
To i tak nieźle!Ja dÅ,ugi czas max co wbiÅ,em to ic spirita na +9 i tak musiaÅ,em biegać..
ogólnie zauważam,ze teraz lepiej np gcm pofarmić,sprzedać i kupić gotowÄ... broÅ,, ++++ niż samemu robić,bo jak siÄ™ okazuje można czasem tak wbijać i wbijać...i niewiele może z tego wyjść..siÄ™ czÅ,owiek nadenerwuje,kase straci i tyle tego bÄ™dzie...

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html