Web Analytics
Augumentacje - Page 3

News:


     

Main Menu

Augumentacje

Started by YouKnowMe, November 08, 2013, 09:41:41 AM

Previous topic - Next topic

gizzmo1983PL

#24
Ja osobiÅ›cie tak bardzo dÅ,ugo na str nie polowaÅ,em, zużyÅ,em na to bodajże 50 lifestonków:) na pewno moc jest w szponkach wiÄ™ksza, ale ja jak to ja, szukam wciÄ...ż mocniejszych rozwiÄ...zaÅ,,:] tak czy owak dobra augmentacja robi sporÄ... różnicÄ™ :).


WindForce

#25
Quote from: YouKnowMe on November 09, 2013, 10:16:04 PM
Bez przesady, to jest troche chore. WywaliÅ,am chyba ze 300 LSów i nie dostaÅ,am nic godnego uwagi. Wiem że dla niektórych z Was 300 to nic  ale dla mnie dużo zważywszy że wróciÅ,am do gry z miesiÄ...c temu i zaczynam wszysto od nowa:/ KtoÅ› ostatnio pisaÅ, że wywaliÅ, chyba 1.5k LSów żeby otrzymać +STR (wierzyć mi siÄ™ nie chce)

Augment nie dawaÅ, by przewagi gdybyÅ› mógÅ, otrzymać najlepszy po 10 kamieniach. W moim przypadku na wszystkie potrzebne augmenty (Å,Ä...cznie jest ich 8) poszÅ,o ponad 8k LS (mid/normal). Przy czym raz omyÅ,kowo zdjÄ...Å,em z gÅ,ównej broni pasywny reflect, po 50 kolejnych kamieniach dostaÅ,em go ponownie:) A co do historii z 1.5k top LS na str to bajka, top'ów użyÅ,em  na różnych charach Å,Ä...cznie z 200 z czego dostaÅ,em 4x str i 2xcon.

Donp3dro th/pp

YouKnowMe

Kupie Life Stony lvl 80 zwykÅ,e najzwyklejsze:D:D:D:D