Web Analytics
mamba dagger vs skull dagger - Page 2

News:


     

Main Menu

mamba dagger vs skull dagger

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:49:30 PM

Previous topic - Next topic

eagleye

Quote from: felo41 on November 12, 2013, 09:38:32 PM
No nie wiem , ma opiniÄ™ hultaja i zgrywa siÄ™ czasami proponujÄ...c nie efektywne idee na front. Ja bym osobiÅ›cie wolaÅ, zapytać tutaj, gdzie czujne oko Artura ukruciÅ,oby jego zapÄ™dy.

PolecÄ™ mambÄ™ , endgamowa postać powinna jÄ... posiadać.
rozumiem co chcesz powiedzieć, jednak myśle iż jeśli spytamy go tutaj, pod czujnym spojrzeniem Artura, nie powinno się nic wydarzyć i powinien udzielić nam rzetelnej i poważnej odpowiedzi na zadane tutaj pytanie

Blind

Quote from: eagleye on November 12, 2013, 09:34:40 PM
stwierdziÅ,bym iż o poradÄ™ należy kierować siÄ™ do moÅ›ci revella - on również spÄ™dziÅ, wiele lat swego życia grajÄ...c jako nożownik w tejże cudownej grze i poznaÅ, niejeden jej aspekt. zapewne zechce podzielić siÄ™ z nami swojÄ... wiedzÄ... tak jak to zwykle robi na angielskojÄ™zycznej części forum, pewnikiem wystarczy go tylko zapytać by pomógÅ, w tutejszych problemach

Jesli Revel potrzebuje Valakasa, on tez chetnie bedzie tutaj spamowac.
ЕсÑ,ÑŒ ПуÑ,ин â€" есÑ,ÑŒ Россия, неÑ, ПуÑ,ина â€" неÑ, России ! (с)

chlipus

Poco mu valakas jak nie gra, może kiedyÅ› wróci, teraz zmieniÅ, branże z hero chatowego flamera na forumowego flamera, ale itak prawda jakoby byÅ,a bolesna aczkolwiek prawdziwa revel> inni scyzorykowcy.

nith

Ja bym wybraÅ, taÅ,,szÄ... wersje, bo jeÅ›li nie widać różnicy, to po co przepÅ,acać?
-nith-

Blizzer

Mamba już sprzedana, monetki Å›wiecÄ... w ekwipunku. JeÅ›li ktoÅ› ma do sprzedania skull edge proszÄ™ o prywatnÄ... wiadomość na forum.
Temat można zamknÄ...ć.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar