Web Analytics
sposób na valakasa - Page 2

News:


     

Main Menu

sposób na valakasa

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:54:46 PM

Previous topic - Next topic

felo41

Quote from: nith on November 12, 2013, 10:24:04 PM
na valakasa polecam water atr w broni
-nith-
Woda pokonuje ogien  , to by siÄ™ zgadzaÅ,o. He He

Każdy inny atrubut w broni do każdego raid bossa , no trochę się idzie wykosztować . :(
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


eagleye

nikt nie twierdziÅ, iż ta gra bÄ™dzie bardzo Å,atwa i tania, jednak nalezy podziÄ™kować koledze nith który uÅ›wiadomiÅ, nas jaki element powinna posiadać nasza broÅ,,, zaÅ,ożę siÄ™ iż bez tego w/w boss jest trudniejszy. ree potrafi go zniszczyć ponieważ zapewne posiada w swojej ogromnej kolekcji broni jeden mÅ,otek czy też wiÄ™kszy miecz który zawiera w sobie element wody

nith

Chcialbym Was przeprosic, drodzy forumowicze, za używanie angielskich sÅ,ówek. Serwer ten jest jednak miedzynarodowy i ten angielski slang troche mnie objoÅ,.
Wracajac do tematu, aby nie zostać posÄ...dzony o spam, dodam że dobrze dodać do zbroji: obrona na OgieÅ,,. To może pomóc nam przetrwać potyczke z tym epickim bossem.
-nith-

chlipus

Ludzie gra polega na tym żeby grac zespoÅ,owo, Lineage 2 jest gra mmo w której gra siÄ™ z grupka ludzi, znajomych czasem tez obcych i czerpie przyjemność ze wspóÅ,pracy ze zrobienia czegoÅ› razem, z wspólnego zabicia jakiegoÅ› epickiego bosa, jaki sens ma dla was ta gra skoro byÅ›cie tylko chcieli sami na 10cio lub 20 boxie z botami w 2 osoby zabić jakiegoÅ› valakasa? czy ta gra nie zmeinia wtedy sensu? czy nie nakrÄ™ca to propagandy chciwoÅ›ci i żÄ...dzy plastikowego itemu zamiast milo spÄ™dzonego czasu z grupka ludzi? nie lepiej siÄ™ z kimÅ› przejść i jeszcze z tego poÅ›miać i tym pobawić?

Na moje ten temat powinien zostać zamkniÄ™ty lub usuniÄ™ty, narusza podstawowe zasady tej gry, pokazuje mÅ,odym graczom ze można nie wiadomo co w nie wiadomo ile osób farmic zamiast uczyć ich gry zespoÅ,owej, potem przez to ludzie odchodzÄ... z servera, na moje temat powinien zostać zamkniÄ™ty lub usuniÄ™ty. Poza tym zabicie walakasa w 2 osoby nie jest do koÅ,,ca legalne bo jest potrzebne wiÄ™cej niż 3 box dla każdego, tyle ode mnie peace :)

NitjSefni

Pan powyżej bardzo ciekawie poruszyÅ, temat sensu MMO, jednak miaÅ, siÄ™ on nijak do postawionego pytania, chociaż byÅ, bardzo sensowny.

Valakas jest smokiem, a tego ukryć się nie da i jak napisano w pierwszej polskiej encyklopedii, tutaj zacytuje: "Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba."
W zwiÄ...zku z tÄ... tezÄ... twórcy tej gry, a także czcigodni opiekunowie tego serwera na pewno nie dopuÅ›ciliby do takiej chytrej zagrywki z przysÅ,owiowego Radomia, mianowicie pokonanie smoka w dwie realne osoby.

Jest to wymagajÄ...cy przeciwnik, który wymaga taktyki, dobrego ekwipażu oraz wybitnego dowództwa.
PolecaÅ,bym zebranie wystarczajÄ...co silnej drużyny, niezależnie od rasy i wyznania, i wzajemnych stosunków do wspólnego pokonania tego jakże trudnego przeciwnika. W takim przypadku zachowalibyÅ›my sens rozgrywek MMO oraz pokazali jedność i równość wÅ›ród ras.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk


felo41

Quote from: NitjSefni on November 13, 2013, 01:39:10 AM
Pan powyżej bardzo ciekawie poruszyÅ, temat sensu MMO, jednak miaÅ, siÄ™ on nijak do postawionego pytania, chociaż byÅ, bardzo sensowny.

Valakas jest smokiem, a tego ukryć się nie da i jak napisano w pierwszej polskiej encyklopedii, tutaj zacytuje: "Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba."
W zwiÄ...zku z tÄ... tezÄ... twórcy tej gry, a także czcigodni opiekunowie tego serwera na pewno nie dopuÅ›ciliby do takiej chytrej zagrywki z przysÅ,owiowego Radomia, mianowicie pokonanie smoka w dwie realne osoby.

Jest to wymagajÄ...cy przeciwnik, który wymaga taktyki, dobrego ekwipażu oraz wybitnego dowództwa.
PolecaÅ,bym zebranie wystarczajÄ...co silnej drużyny, niezależnie od rasy i wyznania, i wzajemnych stosunków do wspólnego pokonania tego jakże trudnego przeciwnika. W takim przypadku zachowalibyÅ›my sens rozgrywek MMO oraz pokazali jedność i równość wÅ›ród ras.
Party ponad podziaÅ,ami , to mi siÄ™ podoba . Zaprosze moich przyjacióÅ, z anioÅ,ów Å›mierci , do wspóÅ,pracy . Oni to sÄ... Å,asi na bÅ,yskotki jak baba z radomia na 3 cytryny , he he.

Proponuje weekendowy wspólny wypad i razem uporamy się z tym smokiem. Kto chętny pisać na pm !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Tyle bezsensownych sÅ,ów zostaÅ,o napisanych. Łatwiej zdobyć valakasa bÄ™dÄ...c aktywnym użytkownikiem polskiej sekcji niż w grze. CaÅ,e szczęście Ree byÅ, na tyle serdeczny i powiedziaÅ, mi, w jaki niecny sposób zabiÅ, valakasa w 3 osoby. DziÄ™ki temu razem z moimi przyjacióÅ,mi KimimPL i xmatx bÄ™dziemy mogli zrobić to samo. Zainteresowanych zachÄ™cam do napisanie w grze do Ree, gość jest niesamowity i na pewno chÄ™tnie wam pomoże.
W celu uniknięcia spamu proszę o zamknięcie tematu.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

DarkLoverPL

no to drodzy Panstwo:w sobote mamy TW to moze po tw jakis powiedzmy pol godz pozniej?
czasowe zawieszenie wojenek i jadziem z tym koksem :P
ofc obecnosc nie jest obowiazkowa i nie musza sie stawiac cale klany ale kto chce to przyjdzie.na miejscu posklada sie jakies pt i mozna sie pobawic
no tylko jeden warunek..naprawde bez dziecinnych zagrywek typu:poczeka ktos az sie ludzie kolo kleina zbiora i walnie bubbla i po sprawie :P
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Blizzer

Z naszych poÅ,Ä...czonych mocy powstanie on, zabójca ognistego smoka!
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Herza

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 02:17:06 PM
Z naszych poÅ,Ä...czonych mocy powstanie on, zabójca ognistego smoka!
Nie, Kapitan Planeta xD

A, Chlipek...gadasz o wspóÅ,pracy, o grze zespoÅ,owej ale dobrze wszyscy wiemy, że ten serwer opiera sie na: "jestem chciwy, chce jak najwiecej, dla siebie, SAM, albo przy pomocy niezbÄ™dnej iloÅ›ci ludzi, by zysk byÅ, najwiekszy dla mnie."
Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

chlipus

Quote from: Herza on November 13, 2013, 06:14:41 PM
Nie, Kapitan Planeta xD

A, Chlipek...gadasz o wspóÅ,pracy, o grze zespoÅ,owej ale dobrze wszyscy wiemy, że ten serwer opiera sie na: "jestem chciwy, chce jak najwiecej, dla siebie, SAM, albo przy pomocy niezbÄ™dnej iloÅ›ci ludzi, by zysk byÅ, najwiekszy dla mnie."

CoÅ› w tym jest poruszyÅ,aÅ› istotna kwestie, kiedy idziemy na freye ?:P