Web Analytics
jaka broń lepsza dla pal/pp - Page 2

News:


     

Main Menu

jaka broń lepsza dla pal/pp

Started by Blizzer, November 12, 2013, 05:11:15 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Jeszcze raz to napiszÄ™: spamem byÅ,oby pisanie o expieniu w cruma na 40 levelu. Moje tematy wniosÅ,y wiele ciekawych wÄ...tków dla poczÄ...tkujÄ...cych. Do tego wpÅ,ywajÄ... na ożywionÄ... dyskusjÄ™ na forum. No i powodujÄ..., że co poniektórzy nienawidzÄ...cy powinni zażyć melisÄ™  ;)
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 06:18:11 PM
Jeszcze raz to napiszÄ™: spamem byÅ,oby pisanie o expieniu w cruma na 40 levelu. Moje tematy wniosÅ,y wiele ciekawych wÄ...tków dla poczÄ...tkujÄ...cych. Do tego wpÅ,ywajÄ... na ożywionÄ... dyskusjÄ™ na forum. No i powodujÄ..., że co poniektórzy nienawidzÄ...cy powinni zażyć melisÄ™  ;)

Jak już musisz weź se zrób temat o magu orku nie wiem o pogodzie ale nie o daggerach, bo znasz tÄ... klasÄ™ i wiesz co i jak wiec nie zadawaj pytaÅ,, na które znasz odpowiedz no chyba ze chcesz zadawać pytania i sam na nie odpowiadać to życzÄ™ powodzenia.

Blizzer

Temat o pogodzie nie jest odpowiedni na forum o tematyce gry. Ale jeÅ›li ciÄ™ to ucieszy, to w Rzymie pada i mam przez to kiepskie popoÅ,udnie.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

ozyn

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 06:26:12 PM
Jak już musisz weź se zrób temat o magu orku nie wiem o pogodzie ale nie o daggerach, bo znasz tÄ... klasÄ™ i wiesz co i jak wiec nie zadawaj pytaÅ,, na które znasz odpowiedz no chyba ze chcesz zadawać pytania i sam na nie odpowiadać to życzÄ™ powodzenia.
Zazdrosc wyczuwam, czapka nie wystarczy? ; D

When nothink goes right, go left

eagleye

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 06:26:12 PM
Jak już musisz weź se zrób temat o magu orku nie wiem o pogodzie ale nie o daggerach, bo znasz tÄ... klasÄ™ i wiesz co i jak wiec nie zadawaj pytaÅ,, na które znasz odpowiedz no chyba ze chcesz zadawać pytania i sam na nie odpowiadać to życzÄ™ powodzenia.
o, o magach to topic by im (jako klan) sie przydaÅ, :D

Blizzer

Raczej by siÄ™ nam nie przydaÅ,, party magów skÅ,adamy rzadko i raczej dla czystej rozrywki. Poza tym twoja opinia o moim klanie nie wnosi niczego do tematu, wiÄ™c możesz zachować jÄ... dla siebie lub zrobić osobny temat w sekcji offtopic. DziÄ™kujÄ™, smacznego.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

eagleye

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 07:02:36 PM
Raczej by siÄ™ nam nie przydaÅ,, party magów skÅ,adamy rzadko i raczej dla czystej rozrywki. Poza tym twoja opinia o moim klanie nie wnosi niczego do tematu, wiÄ™c możesz zachować jÄ... dla siebie lub zrobić osobny temat w sekcji offtopic. DziÄ™kujÄ™, smacznego.
ouch, to bolaÅ,o  :-*

felo41

Spokojnie panowie, przyszedlem tutaj z zamiarem zastania merytorycznej i rzeczowej dyskusji. ProszÄ™ o dostosowanie siÄ™ do zwyczajów i reguÅ, tutaj panujÄ...cych .

Z broni dla PAL/PP polecam jednoreczny miecz i tarcze, taka kombinacja daje naprawdÄ™ zabójczy efekt . JeÅ›li lubisz sparingi na arenie olimpiady to możesz pokusić siÄ™ o Å,uk, a do potyczek poza (np. oblężenie twierdzy ) jednorÄ™czny blunt .
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

A czy dwurÄ™czny ciężki mÅ,ot też nie byÅ,y dobry? BroÅ,, takowa ma wiÄ™cej punktów mocy, co przeÅ,oży siÄ™ na zadawane obrażenia.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

eagleye

jednakże jest tego i minus - tracisz bonus tarczy która jak każdy wie, jest bardzo przydatna i użyteczna w walce z wojownikami (czÄ™sto różnica ta może przeÅ›wiadczyć o wyniku walki) , zwÅ,aszcza grajÄ...c czoÅ,giem która ma pasywne umiejÄ™tnoÅ›ci do obsÅ,ugi tejże części wyposażenia

nith

Blizzer, to bardzo zÅ,y pomysÅ,, każdy "czoÅ,g" (he he) musi posiadac tarcze dzieki której potrafi sie uchronić przed cisami przeciwników

NitjSefni

Warto nadmienić tutaj także zaawansowane techniki jakimi sÄ... makra na szybkÄ... zmianÄ™ ekwipażu. Przy odpowiednim doÅ›wiadczeniu bÄ™dziemy mogli korzystać zarówno z broni 2-rÄ™cznej jak i 1-rÄ™cznej z tarczÄ... w zależnoÅ›ci od sytuacji w jakiej siÄ™ znajdziemy. Paladyn jak wiemy posiada swoistÄ... zmianÄ™ postawy na awangardowÄ..., która uÅ,atwia mu korzystanie z broni 2-rÄ™cznej, co w poÅ,Ä...czeniu z umiejÄ™tnoÅ›ciÄ... zwiÄ™kszone morale daje naprawdÄ™ ciekawy efekt koÅ,,cowy.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk