Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 12

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

kochanie3376

To Bez sens nigdzie tak ludzie nie pÅ,aczÄ... w kwestii donate jak w Polsce, jeżeli serwer miaÅ,by siÄ™ utrzymywać jedynie z czapek to chÅ,opie zbankrutowali by. Moim zdaniem ta opcja jest dobra bo i tak myÅ›laÅ,em że może być gorzej.

PepsiQQ

A jak :D


secik, krysztaÅ, do broni, nobless, horn - do tego nolife'k i jest stacked, noble, tts/am+acu/dc+ma secik i na oly.



Boże na co Wy ludzie liczycie:D Tosz to zwykÅ,y biznes jest, cieszcie siÄ™ bo Donate byÅ, jest i bÄ™dzie wszÄ™dzie, tutaj przynajmniej macie gwarancjÄ™ dÅ,ugiej żywotnoÅ›ci serwera.

Diabolo

Artur
Wyczytalem w ktoryms z topicow, ze bedzie maxymalny cast speed 2100.
Czy to prawda?

maxiou

Quote from: Diabolo on January 15, 2014, 12:12:24 AM
Artur
Wyczytalem w ktoryms z topicow, ze bedzie maxymalny cast speed 2100.
Czy to prawda?
przy 1.3k juz masz przewaznie laga szotow retailowego wiec who cares :)

Diabolo

Quote from: maxiou on January 15, 2014, 12:59:18 AM
przy 1.3k juz masz przewaznie laga szotow retailowego wiec who cares :)
Jezeli tak ma byc, to co jest za sens zrobienia np. sps/es, gdzie jego glowna zaleta jest Arcana Agility, ktora na full buffie i tak nic nie da, wiec gdzie sens tej postaci? Tak samo sh moze osiagnac max cast jak sps na dobrej subie, wiec raczej jest to wazna informacja.

Apologize

Quote from: ^Artur^ on January 14, 2014, 06:01:35 PM
1. broni i armorów. Nikt nie mówil o biżuterii. Tak czy inaczej nie będzie raid jewelery u donny.
2. Będzie możliwość kupienia horna u donny. Co do nobless za donate, raczej nie będzie.
Wiadomo jak z cenami u donny? Horn jak kiedys 40coinow?:D

Train

#138
Mam pytanie czy ma znaczenie w rasie dwarf jakÄ... postać zrobi siÄ™ pierwszÄ...?

Morel

@up
jak zrobisz spoilera bedziesz spoilowal, jak krafta to krafciÅ, - takie znaczenie tylko imo

@pytanie
Quote-Armor Masteries are gathered around only 3 skills, this prevents from stacking of different kind (mage/fighter) of same armor mastery.
The level given of the specific armor mastery is dictated by the pdef given by that specific level.
Additional (class related) effects (evasion/mp regen/etc...) from the mastery are obtained from extra secondary passive skills (example: "Light Armor Evasion Mastery")
Ten akapit odnosi sie tylko do pdef masterek? czy do mdefa też?
Np : mam SPS/SWS na statach SPSa, mam :
Robe mastery + anti magic + magic resistance
czy Robe mastery + anti magic ?
Morela - True hero of common people

Diabolo

Artur
Ponowiam pytanie.
Czy cast speed bedzie zablokowany na 2.1k ???
Jezeli tak to dlaczego nie ma tak waznej informacji w anncouments?

Artur

Quote from: Diabolo on January 15, 2014, 12:12:24 AM
Artur
Wyczytalem w ktoryms z topicow, ze bedzie maxymalny cast speed 2100.
Czy to prawda?

tak cast speed limit 2100

Quote from: Apologize on January 15, 2014, 10:27:01 AM

donny w ogule jeszcze nie jest ustawiony. Wiadomo tylko co mniej wiecej ma sie tam znajdowac, jednak moze sie to zmienic wiec wole nie podawac narazie


ore

dawno nie gralem na DN i chcialem sie dowiedziec jak bedzie z 1wsza i 2ga profka czy mozna ja kupic za adene w grze ,coiny czy trzeba robic?

Diabolo

Quote from: ^Artur^ on January 15, 2014, 06:46:01 PM
tak cast speed limit 2100

To dlaczego tak wazna informacja nie jest umieszczona w ANNCOUMENTS?
Gdzie bylo to oficialne napisane?
Sa jeszcze jakies "ulepszenia" , ktorych nie ma w anccouments.
Pytam, poniewaz jakbym np. chcial sps/es to bym sie troche zdziwil po mozolnym wbiciu suby ze arcana agility mi nic nie daje :)
BTW
Nie robcie sobie jaj, to nie jest serwer z ratami xxx zeby co tydzien postac zmieniac po przetestowaniu co dziala, a co nie.