Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 18

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

Mala Przyjemnosc


DarkLoverPL

Jest takie powiedzenie,ze ludzie sarkazmem tuszuja niewiedze..
poza tym sam pisales o dye + wit/- int.
nawet sam to dopiero co zacytowales..
ok.szkoda mi juz czasu na dyskusje.powody podawalem wczesniej.na spokojnie pokasuj te nasze posty to bedzie mniej spamu,skoro to nic nie dalo..
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Artur

Quote from: DarkLoverPL on January 17, 2014, 09:32:40 AM
Jest takie powiedzenie,ze ludzie sarkazmem tuszuja niewiedze..
poza tym sam pisales o dye + wit/- int.
nawet sam to dopiero co zacytowales..
ok.szkoda mi juz czasu na dyskusje.powody podawalem wczesniej.na spokojnie pokasuj te nasze posty to bedzie mniej spamu,skoro to nic nie dalo..

Tzn co, wedÅ,ug Ciebie niema takich dye? o.O


FalgKoks

Quote from: ^Artur^ on January 17, 2014, 09:45:28 AM
Tzn co, wedÅ,ug Ciebie niema takich dye? o.O


TEZ TAKIE MAM... na tyrze pod oly

Peorexo

Quote from: ^Artur^ on January 16, 2014, 08:01:50 PM
po pierwsze zadna klasa nie zostaÅ,a zaprojektowana zeby miec 3000 casting speeda. Nawet twórcy oficjalnego L2 tego nie przewidzieli i dlatego od okoÅ,o 2100 niema już w ogóle animacji.

przeciez sa rozne skille którymi siÄ™ różniÄ... jak np cancel u spsa. Pozatym zamierzasz czÄ™sto być na full buffie z peÅ,nym buff supportem, który daje takie osiÄ...gi? Klasy siÄ™ różniÄ... i tylko w jednym przypadku na mega buffach bÄ™dÄ... mogÅ,y mieć podobne staty.

JeÅ›li chcecie wiedziec to nie jestem zwolennikiem tego limitu, ale jest to maÅ,o istotna sprawa podczas gdy można w 1 sekunde zmienić sobie tatuaż w takim przypadku kiedy przekroczysz limit.
Nie czytam wszystkich postow ale za przeproszeniem pojebalo wam sie w dupach
Na IL nie byl wprowadzony cast/atk speed limit, poniewaz reuse skilli zalezal od tego!!!
Ludize na offie tez wyciagali potezne cast/atk speed, na odpowiednich charach i specjalnie zmieniali bronie zeby przy niektorych skillach byl mniejszy reuse. Zaraz z wprowadzeniem capu, reuse skilli byl zmniejszony o 1/3 ! Pamietaliscie o tym ?
OFC popieram to zeby cap zostal ale nie 2100 bo 1999 bylo oficjalnie, zwiekszenie o 100 powinno dotyczyc tez fighterow do 1600... I kazdy placze o full buffie, a olympiada, a street fighty czesto na samym pp, albo bd/se buffie ? sps/es moze wyciagnac maxa duzo latwiej i moze spokojnie uzywac broni+empower, lub cos podobnego przy uzywaniu lepszych setow (major arcana ma znacznie wiecej pdefa) i dotyczy to wszystkich summonerow, powiedzcie mi co za frajda miec 3-4k casta gdy shot wchodzi co co 2 hit i bijesz znacznie slabiej niz taki normalny necro ktory podjechal w matk i puszcza mniej atakow ale bije 2-3x mocniej....

bolem

jak siÄ™ bÄ™dzie sprawowaÅ, tyr/destro w interlude? Lepiej zaczÄ...ć od tyra czy destro?

RETIRED

Quote from: drake on April 21, 2008, 02:02:32 PM
cool down, pads will come with CT1... (2 months i think)

nith


bolem


RETIRED

Quote from: drake on April 21, 2008, 02:02:32 PM
cool down, pads will come with CT1... (2 months i think)

Cromatorus

Quote from: DarkLoverPL on January 17, 2014, 09:32:40 AM
Jest takie powiedzenie,ze ludzie sarkazmem tuszuja niewiedze..
poza tym sam pisales o dye + wit/- int.
nawet sam to dopiero co zacytowales..
ok.szkoda mi juz czasu na dyskusje.powody podawalem wczesniej.na spokojnie pokasuj te nasze posty to bedzie mniej spamu,skoro to nic nie dalo..

zostaw go on sie "Zna" xD SpedziÅ, caÅ,e zycie grajac na botach w kata. 
Pamietajcie ze "ze wszyscy dostanÄ... horna  w pt" xD
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )