Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 4

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

felo41

Quote from: Nickelback on December 28, 2013, 12:50:05 PM
Polska firma sprzedajÄ...ca donator coins na allegro :D, muszÄ™ przyznać, rozbawiÅ,eÅ› mnie tym :D.
Ciekawe czy urzÄ...d skarbowy wie o tej firmie xD

Arturze wszelkie oferty prosze zostawiać na pm !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


PolSilv3r

To bÄ™dzie caÅ,kowicie czysty server, startujÄ...cy od zera ?

Quote from: ^Artur^ on December 28, 2013, 11:38:11 AM
2. Z tego co wiem gÅ,ównÄ... formÄ... dotacji tak jak w przypadku dragona x15 bÄ™dzie paypal. Pozostaje oczywiÅ›cie możliwość korzystania z polskiej firmy sprzedajÄ...cej donator coins na allegro.

Quote from: Nickelback on December 28, 2013, 12:50:05 PM
Polska firma sprzedajÄ...ca donator coins na allegro :D, muszÄ™ przyznać, rozbawiÅ,eÅ› mnie tym :D.

Informacje z alledrogo:

Aleksander Janicki
Hero Shop
MarczyÅ,,skiego 8/6
31-234 Kraków
REGON: 122755103
NIP: 945-207-69-57
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

Blizzer

Bez kitu typ jest w CEiDG zarejestrowany :D sprzedawać legalnie z nielegalnego serwera, internety rzÄ...dzÄ... :P
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Nickelback

Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

Artur

Quote from: GestapoPolizei on December 28, 2013, 01:21:32 PM
Ale Arturze, jeÅ›li pozwoli siÄ™ ludziom na dualboxy to prÄ™dzej czy później po serwie bÄ™dzie ganiaÅ,a banda botów. O to wÅ,aÅ›nie chodzi by reportować i banować, a nie róbta co chceta. Dobrze, że przedstawisz to Trackowi.

sÄ... dobre oraz zÅ,e strony dual boxów, dlatego trzeba bÄ™dzie pójść na kompromis i tyle. Trzeba wziać rowniez pod uwagÄ™, że wylevelowanie buffera na expie progresywnym może być dosyć ciÄ™zkie.

Quote from: PolSilv3r on December 28, 2013, 02:05:24 PM
To bÄ™dzie caÅ,kowicie czysty server, startujÄ...cy od zera ?

tak

PolSilv3r

Quote from: ^Artur^ on December 28, 2013, 03:26:49 PM
sÄ... dobre oraz zÅ,e strony dual boxów, dlatego trzeba bÄ™dzie pójść na kompromis i tyle. Trzeba wziać rowniez pod uwagÄ™, że wylevelowanie buffera na expie progresywnym może być dosyć ciÄ™zkie.

tak

Nie widzÄ™ tego servera... BÄ™dzie jeszcze gorzej jak z ValkyriÄ..., która miaÅ,a wyglÄ...dać identycznie.

Quote from: Nickelback on December 28, 2013, 03:01:47 PM
Ciekawe czy ludzie biorÄ... faktury :D

Paragon jak już :P
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

amadeo

Quote from: Blizzer on December 27, 2013, 01:52:29 PM
Main postać z subÄ... może chodzić na oly na jakich statach chce, retail wcale.
Rozumiem że hero można zostać tylko na main class?
Czy jak pójde na statach maina to leca punkty do maina, a jak na subie to do suby - i moge być 2x hero jednocześnie o.O

Blizzer

Nie - f.e. jestem th/da, walcze na statach da, ale jak będę mieć kaprys albo obsram się, że jakiś inny da ma więcej to zmieniam na th i mam hero w th. Jedna postać - jedno hero, a na jakich statach to już wedle uznania (lub możliwości).
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

MegaZord

Quote from: ^Artur^ on December 26, 2013, 09:16:34 PM
1. Nie
2. Nie, zadnych dotacji na bronie i zadnych dotacji na enchantowane itemy.
3. System dotacji bÄ™dzie gÅ,ównie dotyczyÅ, przedmiotów "codziennego użytku". WiÄ™c trzeba wziÄ...ć pod uwagÄ™ tutaj wszelkiego rodzaju poty, scrolle itd. Oprócz tego na pewno bÄ™dzie można za Donator Coins kupić quest itemy na zmiane klasy oraz różne sety, bewsy itd. Broni nie bÄ™dzie dostÄ™pnych do kupienia od donny, w ogóle. Trzeba craftować albo wydropić.
4. JeÅ›li chodzi o quest golkonde to jest to możliwe, bo drop i tak jej non-tradable. JeÅ›li chodzi o normalnÄ... golkonde to niema takiej możliwosci
5. Raczej zostanie tylko Track oraz Glasy. Nic mi nie wiadomo na temat nowego gma.

Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji na ten temat. Raczej trzeba się liczyć z tym, że dual box będzie bardziej ograniczony, niż jest obecnie na dragon x15

Å»adne skille oprócz stackujÄ...cych masteries nie byÅ,y ruszane, wiÄ™c wszystko jest tak jak kiedyÅ› ( jeÅ›li chodzi o skille )

I juz klamiesz, gadalem z trackiem na google talk, i mowil ze bedzie upgrade do nowych kronik w przyszlosci, z tego co wiem max do graci final.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

MegaZord

Quote from: Blizzer on December 27, 2013, 12:25:17 AM
Z dragona może 10-15% ludzi odejdzie i w ciÄ...gu miesiÄ...ca wrócÄ..., przerabialiÅ›my już to z polskim offem i phoenixem :D

Roznica miedzy dn tarantula a valkirya jest taka ze valkirya zajmowalo sie 2 retardnietych gmow, ktorzy mieli wyjebane bardziej niz nasi obecni. Nie banowali za exploit etc. Dzieki temu pewien pan ktory pozniej gral  Es na dn, mial duzo $ w real i w chuj coins na dn. No i tam nie dotrzymali obietnic takich jak brak subek na main etc. Polski off to inna sprawa nie wiem po chuj tam wogole isc, jak juz to core(international) na polskim graja dzieci do 15 roku zycia. A phoenix to nawet nie wiem co to xD.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

ozyn

Quote from: MegaZord on December 30, 2013, 02:20:00 PM
I juz klamiesz, gadalem z trackiem na google talk, i mowil ze bedzie upgrade do nowych kronik w przyszlosci, z tego co wiem max do graci final.
Poprostu niemaja pomyslu jak zarobic, wiec chca zarobic 2x na tym samym ^^

When nothink goes right, go left

Nickelback

Quote from: MegaZord on December 30, 2013, 02:20:00 PM
...mowil ze bedzie upgrade do nowych kronik w przyszlosci, z tego co wiem max do graci final.

JeÅ›li to prawda, to krzyż na drogÄ™, najgorsza kronika na jakiej graÅ,em (choć podobno gf 1 i 2 sÄ... jeszcze gorsze).
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight