Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 5

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

MegaZord

Quote from: Nickelback on December 30, 2013, 05:34:58 PM
JeÅ›li to prawda, to krzyż na drogÄ™, najgorsza kronika na jakiej graÅ,em (choć podobno gf 1 i 2 sÄ... jeszcze gorsze).

Jak narazie to gracia final byla tu najmniej zbugowana, wiekszosc rzeczy chodzilo jak nalezy, no nie liczac atri system by dn, gdzie mozna bylo w 1 part do 600 resist zrobic. Bo znowu hellbound na dn to dzialal moze w 30 % xD.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Artur

Quote from: MegaZord on December 30, 2013, 02:20:00 PM
I juz klamiesz, gadalem z trackiem na google talk, i mowil ze bedzie upgrade do nowych kronik w przyszlosci, z tego co wiem max do graci final.

DostaÅ,em informacje, że zostaniemy na IL. JeÅ›li jednak track chce w przyszÅ,oÅ›ci jakiÅ› inny dodatek, to jest to tylko i wyÅ,Ä...cznie jego pomysÅ,.

ozyn

Quote from: ^Artur^ on December 30, 2013, 11:05:16 PM
DostaÅ,em informacje, że zostaniemy na IL. JeÅ›li jednak track chce w przyszÅ,oÅ›ci jakiÅ› inny dodatek, to jest to tylko i wyÅ,Ä...cznie jego pomysÅ,.
Oczywiscie ze chce, niby jak maja zarobic zeby utrzymac server.

When nothink goes right, go left

MegaZord

Jesli chcemy tu grac to musza na czyms zarabiac, servery nie sa tanie w utrzymaniu, a oni nie sa Matka Teresa.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Nickelback

Quote from: MegaZord on December 30, 2013, 07:15:06 PM
Jak narazie to gracia final byla tu najmniej zbugowana, wiekszosc rzeczy chodzilo jak nalezy, no nie liczac atri system by dn, gdzie mozna bylo w 1 part do 600 resist zrobic. Bo znowu hellbound na dn to dzialal moze w 30 % xD.

Atri system to jedna z najglupszych rzeczy jaka wymyslili w l2, dlatego h5 jest 10 razy lepsze od gf, przynajmniej w jakims stopniu sie to wyrownalo.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

PolSilv3r

Quote from: MegaZord on December 31, 2013, 01:15:05 AM
Jesli chcemy tu grac to musza na czyms zarabiac, servery nie sa tanie w utrzymaniu, a oni nie sa Matka Teresa.

DonaciÅ,eÅ› już? :)

Znam wiele, wiele osób, które powtarzajÄ... to samo, a nie wydali nawet 1gr na server ... W sumie nie odpowiadaj, bo znam już odpowiedź :)

@Ożyn, zmieÅ,, sygnaturkÄ™ ! Co przewijam forum muszÄ™ siÄ™ na chwilÄ™ na niej zatrzymać...  ::)
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

MegaZord

Quote from: PolSilv3r on December 31, 2013, 05:41:16 PM
DonaciÅ,eÅ› już? :)

Znam wiele, wiele osób, które powtarzajÄ... to samo, a nie wydali nawet 1gr na server ... W sumie nie odpowiadaj, bo znam już odpowiedź :)

@Ożyn, zmieÅ,, sygnaturkÄ™ ! Co przewijam forum muszÄ™ siÄ™ na chwilÄ™ na niej zatrzymać...  ::)

Tak donacilem, przez 4 lata moze kolo 100 dc kupilem xD
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Vinny

Ciekawe jak bedzie wygladala komunikacja player vs gm. Bo tak jak na Dragonie to gl xD Od trzech tygodni nie moge sie doprosic, zeby mi Hide-a naprawili... ( jakas serwerowa blokada mi blokuje ten skill, nie wiem moze cos zwiazane z ip ) ale gm-ow doprosic sie nie moge. Jeden ma wyjebane, a drugi woli odliczac sekundy do Nowego Roku w grze xD Pewnie jakbym jakims euro rzucil to by byla inna gadka. Jak na nowym serwie tez tak ludzi beda olewac to good luck :-)

p.s Glasy or Track if u read this fix my hide !
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/vinnyn.png/][/URL]

Peorexo

Quote from: Vinny on January 01, 2014, 05:28:41 AM
Ciekawe jak bedzie wygladala komunikacja player vs gm. Bo tak jak na Dragonie to gl xD Od trzech tygodni nie moge sie doprosic, zeby mi Hide-a naprawili... ( jakas serwerowa blokada mi blokuje ten skill, nie wiem moze cos zwiazane z ip ) ale gm-ow doprosic sie nie moge. Jeden ma wyjebane, a drugi woli odliczac sekundy do Nowego Roku w grze xD Pewnie jakbym jakims euro rzucil to by byla inna gadka. Jak na nowym serwie tez tak ludzi beda olewac to good luck :-)

p.s Glasy or Track if u read this fix my hide !
duzo wiecej rzeczy na dragonie trzeba zrobic ale nikt nie pali sie do tego

felo41

Na nowym serwerze będzie tak jak na wszystkich dnet serwerach :

- kupa eventów pvp i pve
- profesionalny gm serwis
- mnóstwo updatów
- brak korupcji
- brak Glasego , ale to minus dla niektorych

Polecam Felo
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Peorexo

Quote from: felo41 on January 01, 2014, 12:20:06 PM
Na nowym serwerze będzie tak jak na wszystkich dnet serwerach :

- kupa eventów pvp i pve
- profesionalny gm serwis
- mnóstwo updatów
- brak korupcji

Polecam Felo
Doskonala ochrona servera przed wszelkimi probami exploitowania!

PolSilv3r

Quote from: Vinny on January 01, 2014, 05:28:41 AM
Ciekawe jak bedzie wygladala komunikacja player vs gm. Bo tak jak na Dragonie to gl xD Od trzech tygodni nie moge sie doprosic, zeby mi Hide-a naprawili... ( jakas serwerowa blokada mi blokuje ten skill, nie wiem moze cos zwiazane z ip ) ale gm-ow doprosic sie nie moge. Jeden ma wyjebane, a drugi woli odliczac sekundy do Nowego Roku w grze xD Pewnie jakbym jakims euro rzucil to by byla inna gadka. Jak na nowym serwie tez tak ludzi beda olewac to good luck :-)


SpÄ™dziÅ,eÅ› sylwestra grajÄ...c w L2?!  :o Nice...
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005