Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 6

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

Peorexo

Quote from: PolSilv3r on January 01, 2014, 05:04:24 PM
SpÄ™dziÅ,eÅ› sylwestra grajÄ...c w L2?!  :o Nice...
ja slyszalem ze oly bylo pelne :D

Vinny

Quote from: PolSilv3r on January 01, 2014, 05:04:24 PM
SpÄ™dziÅ,eÅ› sylwestra grajÄ...c w L2?!  :o Nice...

taaa, zajebista impreza byÅ,a w Giran... :]

Ironia mode off :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/vinnyn.png/][/URL]

ozyn

Pytanie kto wymyslil nazwe "Tarantula" i dlaczego...?

When nothink goes right, go left

SizeMatters

Co z mutantami ?

BÄ™dÄ... mana potiony? i rozne inne custom potiony jak na przyklad combat haste potion ?

Herza

Powinni sie zajac exploitami, bugami, bÅ,Ä™dami itp, na aktualnym Dragoniex15, a nie mydlić oczy nowym serverem, który tez pewnie bedzie mial pelno bugów tym bardziej ze na starym IL...i wyjdzie kupa. Ale po co naprawiac cos, co jest dla graczy ważne. Co nie?
Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

Calisa

Quote from: Herza on January 03, 2014, 07:57:08 AM
Powinni sie zajac exploitami, bugami, bÅ,Ä™dami itp, na aktualnym Dragoniex15, a nie mydlić oczy nowym serverem, który tez pewnie bedzie mial pelno bugów tym bardziej ze na starym IL...i wyjdzie kupa. Ale po co naprawiac cos, co jest dla graczy ważne. Co nie?
[/quote

Serwer ma stac na nowych plikach it, wiec to co bylo to przeszlosc

Artur

Quote from: SizeMatters on January 03, 2014, 02:42:40 AM
Co z mutantami ?

BÄ™dÄ... mana potiony? i rozne inne custom potiony jak na przyklad combat haste potion ?

nie bÄ™dzie mutantów wcale. Jedyne co można uzyskać to wyglÄ...d np human fighter bÄ™dÄ...c przykÅ,adowo BD/PR, dziÄ™ki subach na retailu.

BÄ™dÄ... mana potiony oraz combat haste potions

cezar512

Macie jakieÅ› przypuszczenia co do ilosci ludzi na starcie?

Artur

zainteresowanie jest spore. Jak będzie na starcie, ciezko przewidziec, ale spodziewamy się bardzo dużo osób.

SizeMatters

Quote from: ^Artur^ on January 03, 2014, 11:13:47 AM
nie bÄ™dzie mutantów wcale. Jedyne co można uzyskać to wyglÄ...d np human fighter bÄ™dÄ...c przykÅ,adowo BD/PR, dziÄ™ki subach na retailu.

BÄ™dÄ... mana potiony oraz combat haste potions

Jeszcze jedno pytanie, na DN graÅ,em baaaardzo dawno temu i nie wiem czy dobrze zrozumiaÅ,em, ale robiÄ...c przykÅ,adowo sps/sws na mainie a potem retail destro, moge go zsubować na tyranta i mieć 2x DN sub na 1 postaci z tym, że oczywiÅ›cie na olimpiade wstÄ™p mam tylko na sps/sws ?

Oo

Quote from: SizeMatters on January 03, 2014, 05:00:26 PM
Jeszcze jedno pytanie, na DN graÅ,em baaaardzo dawno temu i nie wiem czy dobrze zrozumiaÅ,em, ale robiÄ...c przykÅ,adowo sps/sws na mainie a potem retail destro, moge go zsubować na tyranta i mieć 2x DN sub na 1 postaci z tym, że oczywiÅ›cie na olimpiade wstÄ™p mam tylko na sps/sws ?
DokÅ,adnie, tylko sps/sws.

Zenith/Infinity - Shillien Templar/Ghost Hunter (80/80)
Innova EU Core - Sigel Eva's Templar (99) // Wynn Spectral Master (99)

K44