Web Analytics
blabla - Page 3

News:


     

Main Menu

blabla

Started by ozyn, December 02, 2014, 11:18:53 AM

Previous topic - Next topic

Nickelback

Quote from: MegaZord on December 05, 2014, 11:58:18 AM
Stary, ja gram tylko na siege i tw. Sram na epici, juz sie ich nabilem przez te lata co tu gram. Jako Aod zabilismy 1 hard freye na h5 i 1 szego Antka wiec nie musze nic tobie czy komus udowadniac. I z tego co widzialem Antek jest duzo slabszy. Po 1 sze nie jest agressive, raid fighterow pojawia sie o wiele mniej niz dawniej.

ps.
A co tu podpatrywac? Ze w 4-5 orkow odpalonych na zbugowanych transformacjach zakena +sos i apetite zabijacie go na 3-4 odpaly?

Zbugowanych zakenach? Powiedz mi proszÄ™, co to za bug xD, nawet nie wiesz po co ich używamy skoro tak bredzisz. Co siÄ™ dziwić, że póżniej mamy jakies update z dupy jak ludzie Twojego pokroju pierdolÄ... Glasyemu jakieÅ› gÅ,upoty.

Doskonale wiem jak biliÅ›cie antka, total zerg, zero organizacji i każdy go biÅ,. Dlatego miaÅ,eÅ› perma agro, bo nie potrafiÅ,eÅ› nauczyć swoich ludzi co majÄ... robić. Zostawienie antka na pare % hp i soe+emo doskonale obrazuje wasz ogar. Nie zapominajmy, że to wszystko w Å,adnych kilka party ;]

Srasz na epici, a jeszce parÄ™ tyg temu pisaÅ,eÅ›, że wygrasz pvp i zabijesz antka, tak jak i zabierzesz Rune... teraz ustawiliÅ›cie siege waszego aden w tym samym czasie co nasz zamek xD
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

MegaZord

Quote from: Nickelback on December 05, 2014, 03:17:53 PM
Zbugowanych zakenach? Powiedz mi proszÄ™, co to za bug xD, nawet nie wiesz po co ich używamy skoro tak bredzisz. Co siÄ™ dziwić, że póżniej mamy jakies update z dupy jak ludzie Twojego pokroju pierdolÄ... Glasyemu jakieÅ› gÅ,upoty.

Doskonale wiem jak biliÅ›cie antka, total zerg, zero organizacji i każdy go biÅ,. Dlatego miaÅ,eÅ› perma agro, bo nie potrafiÅ,eÅ› nauczyć swoich ludzi co majÄ... robić. Zostawienie antka na pare % hp i soe+emo doskonale obrazuje wasz ogar. Nie zapominajmy, że to wszystko w Å,adnych kilka party ;]

Srasz na epici, a jeszce parÄ™ tyg temu pisaÅ,eÅ›, że wygrasz pvp i zabijesz antka, tak jak i zabierzesz Rune... teraz ustawiliÅ›cie siege waszego aden w tym samym czasie co nasz zamek xD

Ja z Glassym wogole nie gadam, tak czy tak gowno wiesz o naszym zabijaniu Antharasa. 1szego Antka w h5 co zabilismy zabilo go 2 pt orkow na sos apetite etc. +2 magowe co wybijalo rfy. Wiec nie wiem o czym ty gadasz i skad masz takie zjebane info. Nigdy nie bylem leaderem Aod wiec co ja mialem do "agro" czy uczenia ludzi? Ja gram swoim pt z tsa i o to sie martwie jak gram. Zreszta po co ja z toba wogole sie kloce tu, i tak bedziesz wyciagal nowe "sprawdzone info" i podniecal sie ogarem czy nie na dead serverze(na ktorym gram bo na inne nie mam czasu).
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Peorexo

Quote from: MegaZord on December 06, 2014, 01:51:25 AM
Ja z Glassym wogole nie gadam, tak czy tak gowno wiesz o naszym zabijaniu Antharasa. 1szego Antka w h5 co zabilismy zabilo go 2 pt orkow na sos apetite etc. +2 magowe co wybijalo rfy. Wiec nie wiem o czym ty gadasz i skad masz takie zjebane info. Nigdy nie bylem leaderem Aod wiec co ja mialem do "agro" czy uczenia ludzi? Ja gram swoim pt z tsa i o to sie martwie jak gram. Zreszta po co ja z toba wogole sie kloce tu, i tak bedziesz wyciagal nowe "sprawdzone info" i podniecal sie ogarem czy nie na dead serverze(na ktorym gram bo na inne nie mam czasu).
Dobra moze i pierwszy UDANY antharas tak wygladal, a co z poprzednia iloscia prob? Nickel smial sie z tych waszych podejsc gdzie bylo was XX party i antka zostawialiscie przy 5-10% hp i party recall

Well i tak go w koncu zabiliscie ale zrobiliscie to wtedy bez swojego zergu co tak jak Nickel napisal, swietnie pokazywal zgranie i ogar AoD w tamtym okresie, gdzie graly moze 2pt~ dobrze a pozostale to tylko meatshield

MegaZord

Quote from: Peorexo on December 06, 2014, 12:20:57 PM
Dobra moze i pierwszy UDANY antharas tak wygladal, a co z poprzednia iloscia prob? Nickel smial sie z tych waszych podejsc gdzie bylo was XX party i antka zostawialiscie przy 5-10% hp i party recall

Well i tak go w koncu zabiliscie ale zrobiliscie to wtedy bez swojego zergu co tak jak Nickel napisal, swietnie pokazywal zgranie i ogar AoD w tamtym okresie, gdzie graly moze 2pt~ dobrze a pozostale to tylko meatshield

Ale ja nigdy nie zaprzeczalem ze duza czesc Aod to bylo meatshield, dobrze o tym wiedzielismy. Jakies 3 pt byly w miare, a reszta to jak napisales meatshield. Czy ja mam odpowiadac za 70+ osob jakie mielismy w "najlepszych czasach"?  Duzo latwiej jest ogarnac klan ktory ma 2-3 pt i glownie graja w takim clanie ludzie z tego samego kraju. W Aod w tym okresie byli ludzie z calego globu. Ja moge odpowiadac za ogar mojego pt czy ludzi z ts co ze mna graja.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Nickelback

MyÅ›lÄ™, że doskonale wiesz skÄ...d mam moje info, ale mniejsza o to, ta rozmowa i tak nie ma sensu.

OÅ›wiecisz mnie w koÅ,,cu na czym polega bug w transformacjach Zakena?
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

felo41

Quote from: MegaZord on December 05, 2014, 01:14:45 PM
Tezze sam zabijam wiec plz xD, btw kiedy wracasz ziom? xD
narazie za dużo rzeczy do roboty w ArcheAge'u , char ubrany czeka na h5  jak co ;d
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


MegaZord

Quote from: Nickelback on December 06, 2014, 02:40:47 PM
MyÅ›lÄ™, że doskonale wiesz skÄ...d mam moje info, ale mniejsza o to, ta rozmowa i tak nie ma sensu.

OÅ›wiecisz mnie w koÅ,,cu na czym polega bug w transformacjach Zakena?

Heretic i Cryss to akurat osoby ktore mialy pojecie co sie dzialo xD. Oni nigdy nie byli w pt ktore zabijalo Antka etc. raczej w pt supportujacym, i na ts wogole nie siedzieli wiec 0 pojecia. Nie wiem jaki bug, nie uzywalem tej transformacji, gram bp jak wiesz. Tyle wiem co Jin i Ree pisali ze niby skille z deski sie stakuja z skillami z trasnformacji zakena.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Nickelback

To nie powtarzaj gÅ,upot po innych jeÅ›li sam nie sprawdziÅ,eÅ›... Glasy np pisaÅ,, że bÄ™dÄ...c na transformacji nie ma reflecta. Każdy ma swoja wersje, zamiast kupic 1 scroll na rynku za 15kk i zobaczyć.

Nie chcÄ™ siÄ™ mieszać w te wasze aodowe historie, ale jak na ludzi, którzy rzekomo nigdy nie siedzieli na ts to calkiem sporo wiedzÄ..., o tym co wÅ,aÅ›nie tam siÄ™ dziaÅ,o, poza tym nie oni jedni u nas sÄ... ex aod...nvm.

Zacznijcie siÄ™ lepiej pojawiać na epicach i możemy też czasem ustawić siÄ™ na jakieÅ› pvp. PoczÄ...tkowo jak wrociliÅ›cie to wszÄ™dzie was byÅ,o peÅ,no, mieliÅ›my fajne walki o baiuma, a teraz skÅ,adacie tam party tylko o 3 w nocy (wlasciwie to ex Crows z Ameryki + Lucek). Na siege 30 min przed koÅ,,cem walicie emo, a na tego Antka, którego miaÅ,eÅ› z nami wygrać i zabić, przychodzÄ... czasami pojedyncze osoby by popatrzeć.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

MegaZord

Nie mam czasu w tygodniu grac bo pracuje tak samo moje pt, od poczatku jak wrocilismy to tylko na tw i siege. Nie walimy emo, po prostu jak widze ze was jest 3 pt full buffed a u nas 1 pt dobrze zlozone i reszta mieszane, nie ma sensu dawac fragow po prostu. Jak pisalem Oni nie znali dokladnie tego co sie dzialo. Jedynie Heretic z nami chodzila na hard freye, wiec moze ci powiedziec czy byl ogar czy nie.Ja nie odpowiadam za reszte Aod tylko za swoje pt. Reszta tych old Aod to nie znaja angielskiego za dobrze wiec nie bede komentowal. Jesli widze ze epic zyje a nas w ally online 15 osob zbieraniny to jest sens isc sie bic? Wiedzac ze was bedzie okolo 3 pt.
Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Nickelback

Wiecznie sÅ,yszÄ™, że jest nas 3-4-5 pty. Na baiumie ostatnio nawet nie mamy 2 calych pt...dzisiejsze tw tez 2 pt. Masz jeszcze ally, mozecie sie chyba czasem z nimi dogadac na jakiegos bossa i przyjsc na pvp.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

Blizzer

kur ominÄ...Å, mnie taki ciekawy topic  :(
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Nickelback

Nic straconego, mozesz zapytac o wczorajszego Valakasa, podobno Zordon byl :>
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight