Web Analytics
DramaMovies - Page 2

News:


     

Main Menu

DramaMovies

Started by fajnynick, January 19, 2016, 02:27:34 PM

Previous topic - Next topic

Peorexo

Quote from: Whaouu on January 19, 2016, 05:30:27 PM
Yah , make me famous vagina :) Thx for your noah aka renevan :)
Its a must to point a guy who makes 10 new forum accounts monthly to hide himself

Whaouu

Quote from: Peorexo on January 19, 2016, 06:29:59 PM
Its a must to point a guy who makes 10 new forum accounts monthly to hide himself

Blablabla

Do not talk with me :) You got 10 friends on FB and you are w/o any pics.. Or you are fuking ugly nolife or i dont know :)

Peorexo

Quote from: Whaouu on January 19, 2016, 08:43:36 PM
Blablabla

Do not talk with me :) You got 10 friends on FB and you are w/o any pics.. Or you are fuking ugly nolife or i dont know :)

Is this a must to have and use fb account this days? Good to know. For ur information there are ppl who are not sharing everydaypoop on fb and they are fine with that.

PS: Wanna meet me? Buy god-mode IEM 2016 ticket and meet me in hotel.

Whaouu

Quote from: Peorexo on January 19, 2016, 10:09:28 PM
Is this a must to have and use fb account this days? Good to know. For ur information there are ppl who are not sharing everydaypoop on fb and they are fine with that.

PS: Wanna meet me? Buy god-mode IEM 2016 ticket and meet me in hotel.

Blablabla BishopPl :) such noob

Peorexo

Quote from: Whaouu on January 20, 2016, 10:22:25 AM
Blablabla BishopPl :) such noob
I am just giving you an opportunity to finally leave home and go somewhere, where there is a slight chance u will meet some people.

Well it is not like i expected something more.

Whaouu

#17
Quote from: Peorexo on January 20, 2016, 05:28:02 PM
I am just giving you an opportunity to finally leave home and go somewhere, where there is a slight chance u will meet some people.

Well it is not like i expected something more.


Ahahaha , and who said that xD Dont worry about me kamilku nolifie xD , during 1 month of the server you played like 24h/24h and 7d/7 , even some of your clan mates approve that xD So you should worry about yourself..

Nie wiem kogo ty chcesz udawac...

Peorexo

Quote from: Whaouu on January 21, 2016, 12:22:29 PM

Ahahaha , and who said that xD Dont worry about me kamilku nolifie xD , during 1 month of the server you played like 24h/24h and 7d/7 , even some of your clan mates approve that xD So you should worry about yourself..

Nie wiem kogo ty chcesz udawac...
I przeszkadza ci to ze niektorzy moga sobie pozwolic na takie cos a ciebie boli dupa ?

Whaouu

Quote from: Peorexo on January 21, 2016, 12:51:04 PM
I przeszkadza ci to ze niektorzy moga sobie pozwolic na takie cos a ciebie boli dupa ?

Haha , no widzisz no to co mi tu pierdolisz jakies gowna.. Udajesz ze jestes fajny? Co ma mnie bolic dupa? xD
To nie ja siedze 24/24 przed kompem zeby miec super postac i pokazywac ze jestem fajny w grze.. Ty raczej powinienes wyjsc z domu.. A nie l2/lol/cs l2/lol/cs i tak non stop :)

kwolu

Quote from: Peorexo on January 21, 2016, 12:51:04 PM
I przeszkadza ci to ze niektorzy moga sobie pozwolic na takie cos a ciebie boli dupa ?

Gubisz sie w zeznaniach misiaczku :(

Peorexo

Quote from: kwolu on January 21, 2016, 01:11:50 PM
Gubisz sie w zeznaniach misiaczku :(
Nie gubie sie, nie rozumiem tylko co wy staracie sie tym spamem osiagnac ?

Quote from: Whaouu on January 21, 2016, 01:07:17 PM
Haha , no widzisz no to co mi tu pierdolisz jakies gowna.. Udajesz ze jestes fajny? Co ma mnie bolic dupa? xD
To nie ja siedze 24/24 przed kompem zeby miec super postac i pokazywac ze jestem fajny w grze.. Ty raczej powinienes wyjsc z domu.. A nie l2/lol/cs l2/lol/cs i tak non stop :)

Ja tez nie siedze 24/7 przed kompem, nie pokazuje ze jestem fajny. Nie gram ani w CS ani w lola i w l2 teraz tylko okazjonalnie. Kiedy mialem dodatkowy czas ktory moglem przeznaczyc na gre to, to zrobilem. Teraz nie mam i loguje sie sporadycznie mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Ja ofc rozumiem ze takie placzki jak ty nie zrozumieja tego ze ludzie potrafia organizowac swoj czas, well your choice. Moja postac nie byla ruszana praktycznie od 1 miesiaca servera do teraz. Jestem pewny, ze jakbys sie zalogowal i wyslal swoj online time ze swojej postaci to bys sie zdziwil =)

kwolu

Quote from: Peorexo on January 21, 2016, 01:19:29 PM
Nie gubie sie, nie rozumiem tylko co wy staracie sie tym spamem osiagnac ?

Ja tez nie siedze 24/7 przed kompem, nie pokazuje ze jestem fajny. Nie gram ani w CS ani w lola i w l2 teraz tylko okazjonalnie. Kiedy mialem dodatkowy czas ktory moglem przeznaczyc na gre to, to zrobilem. Teraz nie mam i loguje sie sporadycznie mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Ja ofc rozumiem ze takie placzki jak ty nie zrozumieja tego ze ludzie potrafia organizowac swoj czas, well your choice. Moja postac nie byla ruszana praktycznie od 1 miesiaca servera do teraz. Jestem pewny, ze jakbys sie zalogowal i wyslal swoj online time ze swojej postaci to bys sie zdziwil =)

Na forum dotyczacym gry spieracie sie kto gra mniej ! ja pierdole co ja pacze :O

Whaouu