Web Analytics
lf liga legend players - Page 3

News:


     

Main Menu

lf liga legend players

Started by Jardiro, February 05, 2016, 04:35:40 PM

Previous topic - Next topic

Vargine

Quote from: Jardiro on February 06, 2016, 04:12:18 PM
Nie potrzebujesz high apmu zeby grac w lola bo gra nie jest pod to stworzona, z kolei sc2 jest.
Thousand of build orders, z ktorego przewaznie gra sie jeden najlepszy standard w obecnym patchu build except 4gate,8pool,2rax itpitd (co kazdy glupi moze wygooglowac i wykonac,a nastepnie jak sie nie uda to wyjsc z gry wiekszosc graczy do diamentu), chyba ze kazda kontra jest uznawana za inny build to moze i tysiac by komus wyszlo. Szybki decision making nie jest wazny w lidze? Nigdy nie grales na wyzszym poziomie skoro tak uwazasz, map awareness wymagany w obu grach, multi tasking sc2>lol, fajnie mozna sie podszkolic grajac w sc2:) toxic community - juz nawet nie zaobserwowalem zadnego flame'u, wszyscy sie boja pisac cokolwiek bo bardzo latwo dostac jakies penalty ktore uprzykrza zycie.
Jezeli wszyscy w Lige legend potrafia grac(master+), ktorzy sie spotkali w jednym meczu to na pewno nie bedzie on nudny jak ukazany jest na filmiku,
poza tym spamowanie klawiszy w sc2, tak graja tylko prosi (Chyba, mi do diamentu nie bylo to potrzebne) zeby rozgrzac sie przed late game'em ktory teraz z tego co ogladalem jest o wiele bardziej nudny niz w WoL'u, obie gry sa proste na newbie levelu i obie gry sa hard do zmasterowania

W wiÄ™kszoÅ›ci masz racjÄ™ ale jednak nie do koÅ,,ca
po pierwsze porównywać LoLa do SC2 to tak jak porównywać rower górski do ferrari czy rolls royca.
Build ordery teraz siÄ™ bardzo zmieniÅ,y w LotV, 4gate'em do diamentu już nie dojdziesz
Poza tym IMO granie nonstop "na pamięć" jakiÅ› build orderów to tak jakby uczyć siÄ™ jakiegoÅ› sprawdzonego sposobu na podryw - może i coÅ› z tego wyjdzie ale i tak pójÅ›cie "na żywioÅ," jest bardziej... satysfakcjonujÄ...ce

Decision makking: w SC2 podejmujesz decyzje NONSTOP i każda decyzja ma swoje konsekwencje w przyszÅ,oÅ›ci (a bardzo czÄ™sto 1s opóźnienia i zÅ,a decyzja oznacza koniec gry). W LoLu, W MOBACH nawet jak coÅ› źle rozegrasz, podejmiesz zÅ,Ä... decyzje to nie ma to aż tak dużego wpÅ,ywu (gÅ,ównie przez to że grasz 5vs5) a i czasu na niÄ... masz o wiele wiÄ™cej

Wszystkie gry MMO sÄ... newbe lvl / do wymasterowania

Co do flamu: w SC2 raz na jakiÅ› czas ktoÅ› zrobi rage quita - not a big deal
W LoLu to siÄ™ dzieje dość czÄ™sto z tego co miaÅ,em okazje zaobserwować (na wÅ,asnej skórze / na filmikach na YT / czy nawet u nas na TSie xD )
Pround AoD member

P0lmrok - OL/WC  -  Top 1 (Retired)
Terminate - SK/BD - Top 1 (Retired)
Terminat - BP/WK - Quite Top (Retired)

Quality > Quantity

Fak Ju pica diktator .!. ju łil not łin cziter

Vargine

Quote from: Jardiro on February 06, 2016, 04:28:11 PM
Mam co robic jak czekam w kolejce! #PRL
Zakladam ze nie grales nawet wiekszosc tych gier skoro uwazasz ze hots rozni sie jedynie tym czym napisales od lola. Przede wszystkim hots jest jakies 1000 razy prostszy(gra opiera sie wylacznie na shout callingu, znajomosc postaci i jej mozliwosci prawie nie ma znaczenia) dlatego kazda osoba nawet ungo moze sobie kopac na rankedach w takiej grze dopiero rank1 ludzie postawia jakis opor

Nie do koÅ,,ca mnie zrozuimaÅ,eÅ›
MiaÅ,em na myÅ›li to iż istnieje 1000 rodzajów MOB i każda jest inna
LoL to "last hitowanie" z najwiÄ™kszym community i disnejowskÄ... grafikÄ...
HotS to ... (to co napisaÅ,eÅ›)
HON to (z tego co widziaÅ,em) moba z kamerÄ... z trzeciej osoby
Paragon opiera(Å,) siÄ™ bÄ™dzie na dynamice/szybkiej reakcji + trzecia osoba + piÄ™kna grafika

Każdy nawet ungo znajdzie coś co mu bardziej czy mniej odpowiada

I tak, nie graÅ,em w te gry (może z 10 gier w LoLa przy 500 w HOTSa)
Pround AoD member

P0lmrok - OL/WC  -  Top 1 (Retired)
Terminate - SK/BD - Top 1 (Retired)
Terminat - BP/WK - Quite Top (Retired)

Quality > Quantity

Fak Ju pica diktator .!. ju łil not łin cziter

Vargine

Quote from: Peorexo on February 06, 2016, 04:12:51 PM
I zaczela sie spina bo ktos ma inna opinie, brawo.
Nie hejtuje innych gier tak jak ty, ale walcz dalej.

1) nie spina tylko dyskusja (jak na razie)
2) kto zaczÄ...Å, od nazywania ludzi grajÄ...cych w HOTSa "game for niedorozwinietych umyslowo i bez rak"
ja ? napisaÅ,em coÅ› oprócz tego że to gra dla dzieci ? kurcze no to ciężki flame poleciaÅ, z mojej strony
Pround AoD member

P0lmrok - OL/WC  -  Top 1 (Retired)
Terminate - SK/BD - Top 1 (Retired)
Terminat - BP/WK - Quite Top (Retired)

Quality > Quantity

Fak Ju pica diktator .!. ju łil not łin cziter

Peorexo

Quote from: Vargine on February 06, 2016, 04:58:16 PM
1) nie spina tylko dyskusja (jak na razie)
2) kto zaczÄ...Å, od nazywania ludzi grajÄ...cych w HOTSa "game for niedorozwinietych umyslowo i bez rak"
ja ? napisaÅ,em coÅ› oprócz tego że to gra dla dzieci ? kurcze no to ciężki flame poleciaÅ, z mojej strony
Powiedzialem to po tym jak bezsensownie zaczales jechac kazda inna mobe bo hots > all wow.

Vargine

Quote from: Peorexo on February 06, 2016, 05:01:01 PM
Powiedzialem to po tym jak bezsensownie zaczales jechac kazda inna mobe bo hots > all wow.
proszÄ™ o quote
Pround AoD member

P0lmrok - OL/WC  -  Top 1 (Retired)
Terminate - SK/BD - Top 1 (Retired)
Terminat - BP/WK - Quite Top (Retired)

Quality > Quantity

Fak Ju pica diktator .!. ju łil not łin cziter

Jardiro

Smite jest z trzeciej osoby, nie HoN z tego co pamietam.
Nie zaglebialem sie w sumie co zmieniali w LotV, pamietam jedynie ze swarm hosty bardzo spowolnily gre, np protoss vs zerg :D
Powiedzialem tak o Hotsie stwierdzajac jacy ludzie mi sie trafiali jak gralem solo, powiedzmy ze niedorozwiniecie umyslowe i bez rak mialo oznaczac bardzo slabych graczy(tak na TSie sobie czasami mowimy:D).
Tez mialem napisac ze nie ma sensu porownywac RTS do MOBA.
W sc2 pamietam ze duzo ludzi wyzywalo mnie, jak w pierwszym moim sezonie trafilem do brazowej ligi z ktorej nie dalo sie wyjsc (chyba tak jest pod koniec sezonu :D) to w sumie flame nie roznil sie za bardzo od tego w lolu (tez na nizszych ligach, czyli skupisku takich pajacow).

Vargine

Quote from: Jardiro on February 06, 2016, 05:15:06 PM
Smite jest z trzeciej osoby, nie HoN z tego co pamietam.
Nie zaglebialem sie w sumie co zmieniali w LotV, pamietam jedynie ze swarm hosty bardzo spowolnily gre, np protoss vs zerg :D
Powiedzialem tak o Hotsie stwierdzajac jacy ludzie mi sie trafiali jak gralem solo, powiedzmy ze niedorozwiniecie umyslowe i bez rak mialo oznaczac bardzo slabych graczy(tak na TSie sobie czasami mowimy:D).
Tez mialem napisac ze nie ma sensu porownywac RTS do MOBA.
W sc2 pamietam ze duzo ludzi wyzywalo mnie, jak w pierwszym moim sezonie trafilem do brazowej ligi z ktorej nie dalo sie wyjsc (chyba tak jest pod koniec sezonu :D) to w sumie flame nie roznil sie za bardzo od tego w lolu (tez na nizszych ligach, czyli skupisku takich pajacow).

Też nie wiem, nie graÅ,em i /care
To byÅ,o w HotSie (Heart of the Swarm) PvZ: Swarm host/Corruptor vs Colossus/HT+skytoss i masz 3-godzinnÄ... gre MaNa vs Firecake na akilion wastes
nooby sÄ... wszÄ™dzie ale fakt że w HOTSie system doboru graczy... "bardzo mnie nie lubi" ;)
BrÄ...z to wÅ,aÅ›nie siedlisko dzieci z LoLa, osobny odÅ,am SC2 gdzie wszystko jest możliwe

favorite one
Pround AoD member

P0lmrok - OL/WC  -  Top 1 (Retired)
Terminate - SK/BD - Top 1 (Retired)
Terminat - BP/WK - Quite Top (Retired)

Quality > Quantity

Fak Ju pica diktator .!. ju łil not łin cziter

Garro

OsobiÅ›cie jak odpaliÅ,em LOLa i przez pięć razy robiÅ,em dokÅ,adnie to samo żeby wygrać to pomyÅ›laÅ,em że odpaliÅ,em single player i tÄ™ samÄ... misje :D Jedynie różne postacie to maÅ,y plus ale też ich możliwoÅ›ci jakoÅ› nie powalaja, już chyba Guild wars 1 oferowaÅ,a wiÄ™cej do pogrania.

Wydaje mi się że gry typu L2, Aion, Archeage to kompletnie inna era MMO niż Tibia, Metin, LOL i inne tego typu gry
Garro | Enclave | Kaylo | Succellus

DevilsNation | Carebears | Excidium | CaerSidi

Discord Garro#0484

twitch.tv/g4rro

Jardiro

Nie porownuj l2 do ligi legend

Funkeh

Dota i LoL to dwie rozne gry, LoL jest bardziej skillowy pod wzgledem zrecznosciowym, DotA jest bardziej skillowa pod wzgledem strategicznym, a HotS to moba dla casuali.

Tak czy inaczej, CSGO > mobas.
Nm x30:
CobraStyle - es/bp
Funkeh - bp/pal
ExcuseMe - bd/pr

Jardiro


xin

https://www.youtube.com/watch?v=YSn8pfMZUbs

Chamstwu w życiu należy siÄ™ przeciwstawiać siÅ,om i godnoÅ›ciom osobistom
dla niedouczonych wyjasnienie:
http://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY&feature=related