Web Analytics
SANEX STOP PM ABOUT UR "ITEMS" F4KING SCAMMER! - Page 4

News:


     

Main Menu

SANEX STOP PM ABOUT UR "ITEMS" F4KING SCAMMER!

Started by IiIMIKAIiI, March 10, 2016, 08:58:55 PM

Previous topic - Next topic

fajnynick

Jaki wstyd? Do poniedziaÅ,ku/wtorku mnie nie ma. ZacznÄ™ ogarniać jak wrócÄ™.
Heroes:
Noob                       Pro
DramaMakers: 29     FinalFates: 2

"we don't care about oly"
And FF transfer few days in raw their characters w/o any effect

mruwqa

https://www.youtube.com/user/Mruwqaful/videos
tarantula AW/SE 10x? hero  :)
hellraiser OL/WC  TH/WL  ZERK/SLH TK/SWS heroo casual gamer :)) 420
DramaMakers    SK/AW 
https://ibb.co/dgem3F
##
whats next???
Gaia:  tehScary th/wl + pr/sk       damnbard: TK/SWS PAL/WL
Gaia2: WARLOCK / Dark Avenger ^^

Funkeh

Quote from: Kaafrea on March 19, 2016, 01:21:03 PM
DramMakers= declare War pls,.. why u log off when we want pvp...this os so no honor...(Sanex tak sapales o wara na tym serwie a na innym macie przewaga liczebnosci a nie chcecie oddac wara + robicie mass loggoff jak idziemy no kurwa co to za zachowanie :D ale wstyd)

Przestan cpac.
Nm x30:
CobraStyle - es/bp
Funkeh - bp/pal
ExcuseMe - bd/pr

Naiz

Vash aka Mardun / SoBOtA / ChriSBrowN

Naiz  / Teutates

ExCiDiuM / CaerSidi

M4sh

Quote from: Kaafrea on March 19, 2016, 01:21:03 PM
DramMakers= declare War pls,.. why u log off when we want pvp...this os so no honor...(Sanex tak sapales o wara na tym serwie a na innym macie przewaga liczebnosci a nie chcecie oddac wara + robicie mass loggoff jak idziemy no kurwa co to za zachowanie :D ale wstyd)
O ile sie nie myle to Wy daliscie soe przed ich pt, poza tym Ty maly czlowieczku jestes znany ze swojego zachowania - pisanie pm i blokowanie gracza  - dlatego nie pouczaj innych tylko siedz dalej w swoim cp, najlepszym na swiecie.

Kaafrea

:) ból dupy, popatrzcie tematy na forum DN z "auto war lvl 5" - chodzi mi o to że tak to maÅ,o sie nie zesrali na DN ze sÅ,abe nowe klany wara nie oddadzÄ... a na nowym serwie "nie oddamy wara jak nie bÄ™dziemy mieli full S" to co to za zabawa :)

PS:

Ja proponujÄ™ zakoÅ,,czyć juz gÅ,upi spór i  może zrobić jakieÅ› ally :D poÅ,Ä...czyć siÅ,y na tych brazoli/ruskow/ukraiÅ,,cow

Pozdro

fajnynick

Quote from: Kaafrea on March 20, 2016, 04:25:09 AM
:) ból dupy, popatrzcie tematy na forum DN z "auto war lvl 5" - chodzi mi o to że tak to maÅ,o sie nie zesrali na DN ze sÅ,abe nowe klany wara nie oddadzÄ... a na nowym serwie "nie oddamy wara jak nie bÄ™dziemy mieli full S" to co to za zabawa :)

PS:

Ja proponujÄ™ zakoÅ,,czyć juz gÅ,upi spór i  może zrobić jakieÅ› ally :D poÅ,Ä...czyć siÅ,y na tych brazoli/ruskow/ukraiÅ,,cow

Pozdro
Też Was nie lubiÄ™... I ten pomysÅ, pisaÅ,em moim ziomkom już wczeÅ›niej :D
Jutro wieczór/wtorek rano powinienem być już normalnie w domu, ogarniemy się :D
Heroes:
Noob                       Pro
DramaMakers: 29     FinalFates: 2

"we don't care about oly"
And FF transfer few days in raw their characters w/o any effect

Avallac

- So, you must really love Led Zeppelin. That’s the oldest shirt I’ve ever seen on someone who wasn’t a bum.
- Hey, if God didn’t want me to wear it so much, he wouldn’t have made them rock so hard.

Kaafrea

:D, ja już też nie, znowu trzeba q na pk robić