Web Analytics
Historia EvilSpirits [ES] - 20 lecie ^^

News:


     

Main Menu

Historia EvilSpirits [ES] - 20 lecie ^^

Started by [ES]Dragonfly, December 12, 2022, 09:17:28 AM

Previous topic - Next topic

[ES]Dragonfly

Cześć,
jestem mile zaskoczony tym, że serwer jak i forum Dragon x15 dalej działa.
Oba były przez długi czas nieodłącznym kompanem mojego życia przez dłuuugie
godziny i lata. Wiele straconego czasu, nerwów, ale też piękna przygoda i przyjaźnie i pamięć,
które przetrwały lata.


Widziałem post wyżej dotyczący "starych czasów" - postanowiłem przypomnieć sobie co nieco
i przywołać z pamięci moje początki na Dragon X15 i też początku klanu i ludzi znanych (niektórym)
z klanu EvilSpirits - początkowo z alliance ALPHA (core z Panic)



btw. zostawcie jakieś namiary na siebie gdyby forum padło, a planujecie emeryturę w L2 xD
EDIT// Założyłem Discorda https://discord.gg/bECeMhTwwn jest już 14 osób

Klan założyliśmy jeszcze na serwerze Katsu x5 wraz z Yaro/Benet/ZibiPL/Lottą/Czarnoksiężnik/BeteNoire oraz z /śp. Arthar-em
było nas więcej, ale moja pamięć już szwankuje za co przepraszam niektórych. Byłem pierwszym liderem i założycielem ES na Katsu pod nickiem GodSend/Armakir, a na Dragonie DrAg0nFly (silver ranger)/EvilNurse (HE/PP), potem na spółę z Benet DuckSeason TH/DA, DrFly

Początki na Dragonie to były przepychanki z BMF(BadMotherfreakers jak pamiętam, liderem była chyba Gotcha)^^ pozdro Vaaku -(przeciwników się zapamiętuje).  Pierwsze ES z pierwszymi zamkami jakie pamiętam to przede wszystkim ludzie:
- Benet (krasnal - krafter)
- Arthar (drugi lider, Overlord)
- Lotta (trzeci lider, Phantom Ranger)
- Yaro/Kama
- BeteNoire (bladedancer)
- ZibiPL - (TH)
- Haszka (tyrant)
- Loslesios (tyrant)
- LyconPL (mag ludzki)
- Czarnoksieznik (necro)
- Elleshar/Silaqui(HawkEye/Dager elfi)
- MerlinusPL (Bladedancer)
- Aniolek (SWS)
- Idril ?(PP)
- Zeelgades
- GumisPL

z core teamem mieliśmy spotkanie w Krakowie - niestety forum przepadło, (rudy nie opłacił) i masa
wspomnień uciekła

Poźniejsi gracze jakich pamiętam:
- 47killa
- sniperacs (sorc, z czerwonym SLS)
- Santini, Mlynoo  (młode zabijaki, była jazda na PvP z nimi - TH i elfi mag)
- Bach
... do uzupełnienia

Klan prowadzony później był przez Arthara, potem Lottę, potem Zibiego. Generalnie większość świetności ES mojego czasu przypada na Alpha ally z Panic. Osoby, które pamiętam z Panic to CryMe, HuelloMierda, Sly. Przeciwników się też pamięta, zwłaszcza, ze wtedy klan SesameStreet miał wsparcie adminów (poohBear z czerwonym Draconiciem zaraz po wyjściu S-gradów itp. ) to zniechęcało do gry.

Pewnie po nickach z forum można wygrzebać więcej, sporo osób z tamtych czasów rok/dwa wstecz coś pisało. Zróbmy jakieś memo :)



DrAg0nFlY (SR) - creator and first leader EvilSpirits [ES] //  AlphaAlly
other chars EvilNurse(HE/PP) /DuckSeason (TH/DA)
R.I.P. Arthar - forever in my memory L2 friend (2nd ES leader)
L2 friends: Yaro/ZibiPL/LyconPL//Lotta/Benet/Elleshar/Lotta/Haszka/MerlinusPL and Panic clan guys HueloMierda/CryMe

Prezesssss

Hej :)

Witam serdecznie po tylu latach. Santini z tej strony :D

Musze przyznać, że to miło widzieć swój stary nick w powyższym zestawieniu. Przygodę z Lineage2 wspominam po tylu latach z łezką w oku do dziś i w sumie fajnie było by się zgadać i powspominać :)
Mój discord aktualny na 26.01.24 to    prezesssss.987122

Jedne z najfajniejszych doświadczeń to drużynowe PartyPK które organizowaliśmy wpadajac całą grupą z naszego klanu w lokalizacje w których wiedzieliśmy, że nasi wrogowie lubią expić. Kilkadziesiat minut radosnego zabijania wszystkich z pechowym logiem przy nicku sprawiało dużą radość i zapisało mi się w pamięci jako kwintesencja frajdy z drużynowego grania w MMORPG. Takie akcje zazwyczaj skutkowały wielkimi zbieraninami graczy, którzy tłumnie pojawiali sie w miejscu "ustawki" skrzyknieci przez "zPKowanych" współtowarzyszy co czest konczyło się bardziej masowymi walkami:D

Pamietam również ze dwa oblężenia w których masowość uczestniczących graczy robiła wrażenie i żeby było ciekawiej mam gdzies kilka filmików z tych obleżeń.

Oj fajnie sie grało

Pamietam również powolne zbijanie karmy po tych eskapadach w clanhall lub później już w bardziej prestiżowych warunkach w pierwszym klanowym zamku.
Procedura wymagała rozebrania ze sprzetu delikwenta i zabijanie a nastepnie wskrzeszanie danego gracza tyle razy aż punkty karmy zeszły do zera.
Mieliśmy fantastyczną ekipe i pamietam, ze takie zbijania potrafiły troche trwać :)
Była to fajna gra która niepowtarzalny klimat zawdzięczała przede wszystkim ludziom z którymi graliśmy :D

Pozdrawiam gorąco MerlinusaPL i LyconaPL z którymi nawet spotkałem się w warszawie, był z nami jeszcze DonCapone i choć pamietam to przez mgłę to jednak wspomnienie to najwyraźniej ma już 20 lat !!!

Pozdrawiam wszystkich z klanu EvilSpirits którzy to czytają a zwłaszcza

- ZibiPL
- LyconPL
- Czarnoksieznik
- MerlinusPL
- Aniolek
- DonCapone

z którymi grało mi się bardzo dobrze a wasze nicki pamietam do dziś

"czerwonym Draconiciem zaraz po wyjściu S-gradów"
Też pamietam teń świecący łuk :D

Pozdrawiam