Web Analytics
Spamm topic - Page 180

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Benny

A pa ja sam jos od c3 presta da se nerviram oko Drakeovih fix ideja.Samo lagano,pocece da se donira za dual nuclear bomb,dual tomahavk sa 554 cijevi,za Silvester Stalonea,Bin Ladena,tenkovi,apachee,avioni... samo mu dajte para i vidjeceta kako ce mu mozak radit ;D ;D ;D ;D ;D

....

cobe

Quote from: Benny on June 10, 2008, 10:43:01 AM
A pa ja sam jos od c3 presta da se nerviram oko Drakeovih fix ideja.Samo lagano,pocece da se donira za dual nuclear bomb,dual tomahavk sa 554 cijevi,za Silvester Stalonea,Bin Ladena,tenkovi,apachee,avioni... samo mu dajte para i vidjeceta kako ce mu mozak radit ;D ;D ;D ;D ;D

....

pfff zaboravio si na Chuck Norrisa...
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on June 09, 2008, 06:03:33 PM
lol marko vija me th/pp roknem ga dvaput oba criticala on return ahahhaha

ma juce smo pravili reda u belom manastiru =) kako smo oderali one nabove jaooooooo i opet budale neznaju koga treba prvog da tuku, idu na senada a ja iza njega stojim i kidam hahahhahahahahaha koji jadnici majkooooo mila hahahhaaahha...

QuilGion

Quote from: IIslayerII on June 10, 2008, 12:44:37 PM
ma juce smo pravili reda u belom manastiru =) kako smo oderali one nabove jaooooooo i opet budale neznaju koga treba prvog da tuku, idu na senada a ja iza njega stojim i kidam hahahhahahahahaha koji jadnici majkooooo mila hahahhaaahha...

puko sam duale sa 13 na 14 ...2x arena set,dyn robe set,rb set,i ostalo sam pobaco..materijale xD

gg arena pwns!

sad ocu nm!!

>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: IIslayerII on June 10, 2008, 12:44:37 PM
ma juce smo pravili reda u belom manastiru =) kako smo oderali one nabove jaooooooo i opet budale neznaju koga treba prvog da tuku, idu na senada a ja iza njega stojim i kidam hahahhahahahahaha koji jadnici majkooooo mila hahahhaaahha...


cuo sam ovde bilo na vesti  ;D u udarnom terminu  :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on June 10, 2008, 01:36:40 PM

cuo sam ovde bilo na vesti  ;D u udarnom terminu  :D

znao sam da neko snima, jaoooooo znao sam, 100% je to bio onaj glupi pp u no grade, snimio nas uzeo return i prodao snimku direktoru RTS-a XD...  :D :D :D (jel to na RTS-u bilo?  :P)

Naca

Quote from: IIslayerII on June 10, 2008, 03:57:51 PM
znao sam da neko snima, jaoooooo znao sam, 100% je to bio onaj glupi pp u no grade, snimio nas uzeo return i prodao snimku direktoru RTS-a XD...  :D :D :D (jel to na RTS-u bilo?  :P)

Nije RTS nego Grand show na pinku

zule88

Quote from: IIslayerII on June 10, 2008, 03:57:51 PM
znao sam da neko snima, jaoooooo znao sam, 100% je to bio onaj glupi pp u no grade, snimio nas uzeo return i prodao snimku direktoru RTS-a XD...  :D :D :D (jel to na RTS-u bilo?  :P)

ala si ti upucen axa na rts-u bilo pa gde drugde :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Naca me sad zbunjuje spominje pink i neki grand show...sad me vec sramota postaje pa idem da obrisem lika ali prvo da sve zivo polomim krenuvsi od am+acu XD... :D :D :D

zule88

Quote from: Naca on June 10, 2008, 04:04:42 PM
Nije RTS nego Grand show na pinku

eee cuti nemoj tako sad cemo i rasisti da budemo ti si zaboravio da su sad oni druge rase tamo ti  iz PanceVong (ex-Pancevo kinezi ga prekrstili u PanceVong)   i tako naca vise nije onako znas  pa bela sad je ljubicasto zeleno boje :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Naca

Quote from: zule88 on June 10, 2008, 05:27:52 PM
eee cuti nemoj tako sad cemo i rasisti da budemo ti si zaboravio da su sad oni druge rase tamo ti  iz PanceVong (ex-Pancevo kinezi ga prekrstili u PanceVong)   i tako naca vise nije onako znas  pa bela sad je ljubicasto zeleno boje :D

mm.....vredjamo se?

CTEBAH

naca samo gleda pink tamo narodnjaci xD