Web Analytics
Spamm topic - Page 218

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

zule88

EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


macsomen

uskoro update C8 - The Serbian Chronicle :)
Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

QuilGion

Quote from: macsomen on August 02, 2008, 03:34:56 PM
uskoro update C8 - The Serbian Chronicle :)

haha imas nova mesta..nove katakombe pod imenom "Here is Ratko Mladic",imas nova mesta "Ordinacija M.Dabica" i imas novu sortu..dusk,dawn i MS [Mladi Srbi] ahahhaha..da ne spominjem nove raide..:D

>Die Waffen Legt An<

inspektor



h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

IIslayerII

mozes i novu rasu da biras odma pored orka bude rasa Srbin: izgledaju ko humani ali imaju velike brade XD i jos nesto veliko hahahahahaha  ;D ;D ;D ;D

cobe

Quote from: IIslayerII on August 02, 2008, 08:42:40 PM
mozes i novu rasu da biras odma pored orka bude rasa Srbin: izgledaju ko humani ali imaju velike brade XD i jos nesto veliko hahahahahaha  ;D ;D ;D ;D

veliko srce? ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

macsomen

Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

zule88

jeli nasta ce se dele na sumadince (klasicni fighteri  glavni weapon pasivan skil je za kuke i motike i sekire) i beogradjane oni su ono range heroji koriste kakojake svakojake kamencuge baklje cigle motke ali gadjaju onako :D

a kalemegdan novi castle?  a  :D :D :D    uh jedva cekam  :D za taj update samo da mi ne traze username i password kao za onaj prosli update ja se zajebo dao pass i username i izgubio valakas +7 Qa+9  baium +3 a zaken mi jos bio sealed nisam imao AA za unseal  :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Naravno da je srce to sto sam mislio drugo fssssss  ;D ;D ;D

TheLox

Pa ako osvojite Kalemegdan onda dobijate i one topove i ne znam sta sve ne... Cak imate i kosarkaske i teniske terene...





O.o'

IIslayerII

i bazen sa ribicama na sredini...ahahahahahaha  :D

CTEBAH

i teretanu !

word word word