Web Analytics
Spamm topic - Page 246

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

zule88

Quote from: CTEBAH on October 07, 2008, 12:55:11 PM
zule kaki ti to poso imas kad odes u pola 7 a vec si nazad u pola 1

ma ja sposla spamam sa tetrisa jbte :D zezam se imam dobar mob telefon pa mogu na web stranice :P
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on October 07, 2008, 01:30:07 PM
ma ja sposla spamam sa tetrisa jbte :D zezam se imam dobar mob telefon pa mogu na web stranice :P

a cuj ima se, moze se...XD

zule88

Quote from: IIslayerII on October 07, 2008, 01:40:33 PM
a cuj ima se, moze se...XD

ah pa da ali to ima neko drugi a meni se moglo  :D :D :D :D :D :D

zezam se ofc :P
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Je li lupio ko tetkciu? :D

CTEBAH

jel preso neko Cold fear ili bar igro ?  ::)

TheLox

Å est razloga za svakodnevni seks

Većina ljudi seksu se prepuÅ¡ta radi užitka, ali seks donosi i mnoge druge pogodnosti. Naime, seks doprinosi boljem zdravlju i fizičkoj kondiciji oba partnera. Medicinski stručnjaci pronaÅ¡li su Å¡est korisnih zdravstvenih razloga za prakticiranje seksa.
1. Seks liječi glavobolje

Dokazano je da hormon oxytocin koji se luči prilikom svakog seksualnog odnosa ublažava glavobolju,a i olakÅ¡ava oslobađanje endorfina-hormona sreće

2. Seks reducira stres i liječi nesanicu

Nakon orgazma, intenzivan val smirenja i relaksacije obuzme ljudsko tijelo. Dokazano je da nakon seksa, ljudi imaju čvrÅ¡ći i duži san, a samim time se smanjuje i nivo dnevnog stresa.

3. Seks pospješuje cirkulaciju krvi

Prilikom seksa srce pumpa krv mnogo brže, te tako snabdijeva mozak s viÅ¡e kisika i oslobađa tijelo od toksina.

4. Seks poboljÅ¡ava fizičku kondiciju

Pored toga Å¡to ćete biti u dobroj formi, bićete svjesni i izgleda svog tijela. Ako ste često nagi pred partnerom, to će povećati vaÅ¡ napor da izgledate dobro za nju/njega.

5. Seks je izvor mladosti

Mada se u literaturi često srećemo sa terminom "mala smrt", orgazam vam može produžiti život. Naučno je dokazano da dva orgazma sedmično poboljÅ¡avaju kavlitet života. Hormon DHEA (Dehydroepiandrosterone) koji organizam luči prilikom svakog orgazma Å¡titi imunoloÅ¡ki sistem, poboljÅ¡ava vid i djeluje kao antidepresiv.

6. Seks povećava nivo "dobrih" hormona

Testosteron, muÅ¡ki spolni hormon, korisan je za zdravlje miÅ¡ića i srca, a estrogen, ženski hormon, jako je bitan u borbi protiv srčanih bolesti, a isto tako "zadužen" je da Å¡iri poseban miris ženskog tijela.





sixAJTE SE LJUDI!!!!  :D :D

zule88

ovaj o5 filozofira sve je to lepo loxi ali ti sinak trebas praxe a veruj mi to je lpeo sa nekom ribom kao sa filma zamisli sad ovu situcaiju:

radio se ceo dan kao stoka ne vidis na oci samo ti je jastuk pred ocima onako mentav dodjes do gajbe legnes  i dusa ti spava kad ono eee eee eeeeeeeeeee el spavas ( ti ignorises >:( >:( >:() ona te i dalje drmusa eeee el si vec zaspao eee ajde bre el spavas!!! (popizdis ustanes >:( >:() e pa el vljda vidis da spavam koji ti je lizalicu sta me budis beep...beeep.beeeep .... i tu sada nastaje sledeca situacija...


one lepo krene da zvoca melje 200 na sat ne prestaje i sto to radi?   ???  ne da ti da spavas a zna da ti se spava i nece da prekine da zvoca dok joj ne strpas nesto u usta  >:( >:(  !!!!!!!!  i od spavanja nema nista  >:( >:( >:(  !! a nju zabole djana ona je celi dan gledala spanske serije i nju bas briga sto si ti danas  izginuo od posla!  >:( >:(

dodje drugari ona bla bla bla bla dok ih ne otera nece se okane >:( >:( >:( !!!  odes u grad mob zvoni na svakih 5 minuta  >:( >:( >:( >:( >:(!!!!  dodjes sposla mrtav umoran ono ona dovela svoje drugarice krse se lome po kuci  smeju se kikocu da uzmes pusku sve da ih pobijes! >:( >:( >:(!!


moje definicja six je jedino dobar ako je bez obaveza lepo uzmes 20 eura odes na plavi most/ mihajlovac / picin park itd i pokupis karas i bb  ;)  a ovo sto ti loxi seres partneri itd to ne ide u zdravlje to skodi zdravlju veruj mi na rec   ::)... cucemo se za  5 godina kad se ti lepo  ozenis pa kad zena krene te ucenjuje postavlja ultimatume   dete krene da kuka  ti ces mi kazes da ces isto da razmisljas o sixu ??   ??? GG


zajebite ljudi ne slusajte loxija nea coek pojma slusajte samo mene i daleko ce dogurate  :) :) :) :)

FLAME ON!!!!  ne dajte se ljudi!!!!
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Gledaj... Hummm... Kad se ti vratis sa posla, ako ona bas oces, ti joj ga das i lezis uzivas... Ne znam... A da te ucjenjuje za dijete i to... Lol.. Sto moras da se zenis? Napravis vanbracno i uzivate... Kad dosadite jedno drugome svako svoj put... Naravno uz to da se oboje starate o djetetu... W/e.

stanko

Quote from: zule88 on October 08, 2008, 08:43:03 PM
ovaj o5 filozofira sve je to lepo loxi ali ti sinak trebas praxe a veruj mi to je lpeo sa nekom ribom kao sa filma zamisli sad ovu situcaiju:

radio se ceo dan kao stoka ne vidis na oci samo ti je jastuk pred ocima onako mentav dodjes do gajbe legnes  i dusa ti spava kad ono eee eee eeeeeeeeeee el spavas ( ti ignorises >:( >:( >:() ona te i dalje drmusa eeee el si vec zaspao eee ajde bre el spavas!!! (popizdis ustanes >:( >:() e pa el vljda vidis da spavam koji ti je lizalicu sta me budis beep...beeep.beeeep .... i tu sada nastaje sledeca situacija...


one lepo krene da zvoca melje 200 na sat ne prestaje i sto to radi?   ???  ne da ti da spavas a zna da ti se spava i nece da prekine da zvoca dok joj ne strpas nesto u usta  >:( >:(  !!!!!!!!  i od spavanja nema nista  >:( >:( >:(  !! a nju zabole djana ona je celi dan gledala spanske serije i nju bas briga sto si ti danas  izginuo od posla!  >:( >:(

dodje drugari ona bla bla bla bla dok ih ne otera nece se okane >:( >:( >:( !!!  odes u grad mob zvoni na svakih 5 minuta  >:( >:( >:( >:( >:(!!!!  dodjes sposla mrtav umoran ono ona dovela svoje drugarice krse se lome po kuci  smeju se kikocu da uzmes pusku sve da ih pobijes! >:( >:( >:(!!


moje definicja six je jedino dobar ako je bez obaveza lepo uzmes 20 eura odes na plavi most/ mihajlovac / picin park itd i pokupis karas i bb  ;)  a ovo sto ti loxi seres partneri itd to ne ide u zdravlje to skodi zdravlju veruj mi na rec   ::)... cucemo se za  5 godina kad se ti lepo  ozenis pa kad zena krene te ucenjuje postavlja ultimatume   dete krene da kuka  ti ces mi kazes da ces isto da razmisljas o sixu ??   ??? GG


zajebite ljudi ne slusajte loxija nea coek pojma slusajte samo mene i daleko ce dogurate  :) :) :) :)

FLAME ON!!!!  ne dajte se ljudi!!!!
Dropovao chovek aq+5 pa poludeo :-\
Bajchos  Eon  plavusha

https://youtu.be/WLnwxNHJ7bA
https://youtu.be/IpDxIT8OyQM
https://youtu.be/dXtZ8UNmMts
https://youtu.be/NZEI5WUv2_o

QuilGion

Quote from: TheLox on October 08, 2008, 08:54:21 PM
Gledaj... Hummm... Kad se ti vratis sa posla, ako ona bas oces, ti joj ga das i lezis uzivas... Ne znam... A da te ucjenjuje za dijete i to... Lol.. Sto moras da se zenis? Napravis vanbracno i uzivate... Kad dosadite jedno drugome svako svoj put... Naravno uz to da se oboje starate o djetetu... W/e.

ti joj ga das..cuj ovog..ko da je to...rebro cokolade lol..na uzmi malo XD

a i ti si nesto opsjednut sixom u zadnja 3 posta :D

>Die Waffen Legt An<

Naca

Quote from: zule88 on October 08, 2008, 08:43:03 PM
ovaj o5 filozofira sve je to lepo loxi ali ti sinak trebas praxe a veruj mi to je lpeo sa nekom ribom kao sa filma zamisli sad ovu situcaiju:

radio se ceo dan kao stoka ne vidis na oci samo ti je jastuk pred ocima onako mentav dodjes do gajbe legnes  i dusa ti spava kad ono eee eee eeeeeeeeeee el spavas ( ti ignorises >:( >:( >:() ona te i dalje drmusa eeee el si vec zaspao eee ajde bre el spavas!!! (popizdis ustanes >:( >:() e pa el vljda vidis da spavam koji ti je lizalicu sta me budis beep...beeep.beeeep .... i tu sada nastaje sledeca situacija...


one lepo krene da zvoca melje 200 na sat ne prestaje i sto to radi?   ???  ne da ti da spavas a zna da ti se spava i nece da prekine da zvoca dok joj ne strpas nesto u usta  >:( >:(  !!!!!!!!  i od spavanja nema nista  >:( >:( >:(  !! a nju zabole djana ona je celi dan gledala spanske serije i nju bas briga sto si ti danas  izginuo od posla!  >:( >:(

dodje drugari ona bla bla bla bla dok ih ne otera nece se okane >:( >:( >:( !!!  odes u grad mob zvoni na svakih 5 minuta  >:( >:( >:( >:( >:(!!!!  dodjes sposla mrtav umoran ono ona dovela svoje drugarice krse se lome po kuci  smeju se kikocu da uzmes pusku sve da ih pobijes! >:( >:( >:(!!


moje definicja six je jedino dobar ako je bez obaveza lepo uzmes 20 eura odes na plavi most/ mihajlovac / picin park itd i pokupis karas i bb  ;)  a ovo sto ti loxi seres partneri itd to ne ide u zdravlje to skodi zdravlju veruj mi na rec   ::)... cucemo se za  5 godina kad se ti lepo  ozenis pa kad zena krene te ucenjuje postavlja ultimatume   dete krene da kuka  ti ces mi kazes da ces isto da razmisljas o sixu ??   ??? GG


zajebite ljudi ne slusajte loxija nea coek pojma slusajte samo mene i daleko ce dogurate  :) :) :) :)

FLAME ON!!!!  ne dajte se ljudi!!!!

ne se*i zule majke ti

zule88

#2951
Quote from: TheLox on October 08, 2008, 08:54:21 PM
Gledaj... Hummm... Kad se ti vratis sa posla, ako ona bas oces, ti joj ga das i lezis uzivas... Ne znam... A da te ucjenjuje za dijete i to... Lol.. Sto moras da se zenis? Napravis vanbracno i uzivate... Kad dosadite jedno drugome svako svoj put... Naravno uz to da se oboje starate o djetetu... W/e.

sta bre da legnem pa bre ne vidim na oci!!  >:( >:( sta bre uzivam ???   ???  i niko bre mene ne ucenjuje za dete nego imas situacije (drugari necu kazem koji) ozenio zenu ima snjom 3 dece  on debela ima 100 kila nije za nista i ucenjuje ga ce da ide na sud za razvod jer on ne ispunjuje "bracne  obaveze"  a el bi ti spavao sa krmacom od 100 kila? oO    covek joj llepo kaze idi nadji drugopg prevari me!!! samo mene za ime boga ostavi na miru  a loxi znas kakve su to godine za zene godine kada shvate da vise nisu ono sto su bile i da se sva lepota izgubila   i onda tu one lepo postanu ogorcene  ozaloscene gde im je mladost prosla udala se mlada itd i ko je tu glavni krivac? muz? i na kome se one izivljavaju? prete? ucenjuju? a ja znam 100% da sve devojke vole da se vencaju sto pre za princa na belom konju  itd....  i svaku vezu koju imaju sa svakim deckom makar 1 pomisle da je on onaj pravi i el ti je poznato on pitanje pred raskid " ja stvarno neznam cemu sve ovo vodi >>>"i naco opet nemoj se ljutis ono sto je tako je  .....  doduse necu da lazem ima izuzetaka ..... ali retkost je to  ..... ja znam da sto se tice srbija to su sanse kao da dobijes na lotou  i pola drugara kuka sto se ikada ozenilo se je lepo bajno i sjajno prvih 10 god ali posle raj se pretvori u pakao  i ti tad moj  napaljeni loxi neces ni pomisljati o sixu veruuuuuj mi  :D :D :D :D


Quote from: Naca on October 08, 2008, 09:39:23 PM
ne se*i zule majke ti


ne serem! ja neam dlake na jeziku sve kazem sto mislim neko to ceni  neko to ne voli a videcu tebe i ti ces biti ista za 10-ak god veruj mi  ;)  :D :D  samo ces ubedjivat sebe da si "drugacija" od drugih  .... veruj mi onoga dana kada budes imala 35-40  god kada  sise budu bila do pupka  i kada te retko koji muskarac bude zeleo pretvorices se u ovako nesto ;)   nemoj da se ljutis ja ti samo kazem istinu kako ce biti i nemoj sebe ubedjivati da tako nece biti i da ti nisi takva ... mozda i nisi ako ne budes bila svaka ti cast jedna si u zilion !! i ja skidam kapu



neko ce me mrzi zbog ovog posta ali  neko ce u pravu je zule sklonio si tabu i otvorio nam oci!  :D :D

pease out!
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]