Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 102

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

inspektor

nisam ja vec duche bem te
mada nije ti losh boss set na serveru gde su samo mobovi
cenim da 1v1 sjebes svakog :*))))


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

CTEBAH

Quote from: inspektor on October 02, 2008, 11:52:39 PM
nisam ja vec duche bem te
mada nije ti losh boss set na serveru gde su samo mobovi
cenim da 1v1 sjebes svakog :*))))


dobro nazivas BH - mobovi xD

zule88

Quote from: TheLox on October 02, 2008, 06:59:54 PM
Ja vec imam Dyna, drac set+5+5+6+5, rb set (bez anth i vala), bow i +4 duale...  ::) ::) Oh, i neki pecki dagger.


Caki? Vucko? Ocemo?  :P :P


>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( to nesmes koristis ce vidimo mi sa mirom!!! on ti dao da cuvas a ne da enchant i da lomis i da kada pk dropujes!!! >:( >:( >:(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on October 03, 2008, 07:41:06 AM

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( to nesmes koristis ce vidimo mi sa mirom!!! on ti dao da cuvas a ne da enchant i da lomis i da kada pk dropujes!!! >:( >:( >:(

lox ako ti cuva onda nemoj placati za to, neces dobiti to sto si platio, eventualno kristale dobijes ahahahaahahahhahahahaha

CTEBAH

a i ti  kupujes to vec mesecima bolje od zorane  uzmi nesto  :D 

TheLox

Quote from: zule88 on October 03, 2008, 07:41:06 AM

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( to nesmes koristis ce vidimo mi sa mirom!!! on ti dao da cuvas a ne da enchant i da lomis i da kada pk dropujes!!! >:( >:( >:(


Duali su na +5 a drac boots u cristale... Probao napraviti jos jedan +8 set.  :D :D

zule88

Quote from: CTEBAH on October 03, 2008, 12:30:44 PM
a i ti  kupujes to vec mesecima bolje od zorane  uzmi nesto  :D 

N E M A  NISTA!!!  zvao zoranu (zeljka ma bas svaki dan ga cimam)   ima nesto malo sve coek prodao sad mi kao obecao nesto sitno ic set bo+f=8 i nekoliko lunara da  mi proda ....ti mislis da ja ne bih kupio ??? ?   ja onaj dan kad se miro slupao  kolima ( taj dan smo trebali trade i slupa se kolima) zovem zeljka i ona kuka  nemaaaam nemaaam nistaaa Kole se vratio oce i on pa ljudi bre nisam ja drake itd  ??
  i ne kupuujem mesicima nego vec 1 mesec  ja imam pare nisu one problem nego ne mogu Miru da posaljem novac .... u banci kazu mora on biti rod najdalje 4 koleno i da imamo isto prezime preko western uniona ne moze  moze samo da primas novac u srbiji a paypal u Srbiji nema..

Quote from: TheLox on October 03, 2008, 02:27:06 PM

Duali su na +5 a drac boots u cristale... Probao napraviti jos jedan +8 set.  :D :D

e nemoj bre stvarno cu se naljutim jbte ja od toga zavisim dal cu i dalje da igram rekao sam ako ne budem nasao nacin u sledecih par nedelje quitujem za stvarno....
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Quote from: zule88 on October 03, 2008, 03:36:55 PM
e nemoj bre stvarno cu se naljutim jbte ja od toga zavisim dal cu i dalje da igram rekao sam ako ne budem nasao nacin u sledecih par nedelje quitujem za stvarno....

Normalno da ces da quitujes! Idi ganjaj zenske ne mobove...  :P

IIslayerII

Quote from: TheLox on October 03, 2008, 03:49:33 PM
Normalno da ces da quitujes! Idi ganjaj zenske ne mobove...  :P

ahahahahahahahah  ;D ;D ;D gle ti loxa sto je postao opasan

zule88

Quote from: TheLox on October 03, 2008, 03:49:33 PM
Normalno da ces da quitujes! Idi ganjaj zenske ne mobove...  :P

ribe   ???   moob ti ne moze  backstaab.....      a ribe imaju i to veliku veravatnocu lethal-a
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Quote from: zule88 on October 03, 2008, 06:53:42 PM
ribe   ???   moob ti ne moze  backstaab.....      a ribe imaju i to veliku veravatnocu lethal-a

HAHAHAHAHAHHAHAH!!! Tuzno ali istinito...  :-\

QuilGion

2 iz fizike...pih kako sam se nadala dobro sam se i udala,sto'b rekle babe :P

ja rekoh..1 ce bit ko kuca :) kad ono dvaaaa....vucem rundu u ketri :P

>Die Waffen Legt An<