Web Analytics
Вицове - Page 8

News:


     

Main Menu

Вицове

Started by RavenHeart, January 11, 2008, 10:51:26 AM

Previous topic - Next topic

DDBT

Quote from: DarkMagician on August 27, 2008, 07:05:39 PM
на 27.08.2008 сървърът официално минава на hellbound - enjoy
Koi te izluga :D
[URL=http://imageshack.us][/URL]
Why are you looking at my signature ?

dusaka

Quote from: DDBT on August 29, 2008, 02:50:41 PM
Quoteна 27.08.2008 сървърът официално минава на hellbound - enjoy
Koi te izluga :D
то точно това е вица...
;)


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


khaarz

#86
Влизат в едно село мъж и жена.На табелата пишело село Педерасово.Мъжът и жената се захилили и решили да попитат някой местен,защо така се казва селото.Гледат кон с каруца ,а на нея се вози мъж.Питат го:
-Извинете,това е село Педерасово,нали?
-Да,правилно,с какво мога да ви помогна?
-Ами питахме се кой ли му е измислил това име,и защо не друго,ами Педерасово?Може би сте запознат с историята на селото и бихте ни разказали?
-О-о-о,съжалявам-отговорил мъжа-нищо не знам за селото от историята му,не съм местен,аз тука съм снаха.



Момче изпраща момиче. Стигат до входа, при което момчето застава на вратата и казва:
-Няма да те пусна да влезеш, докато не ми направиш една свирка!
Момичето:
-Ама... може да мине някой и да ни види.
-Няма страшно, посред нощ е. Казвам ти, няма да те пусна докато не ми направиш една свирка!
След петнайсет минути увещаване, вратата зад момчето се отворила и от нея излязло едно малко момиченце, което казало:
-Татко ме изпрати. Каза аз да ти направя свирка. Или ще изпрати мама да ти направи свирка. Каза, че и той ще ти направи свирка, само спри да се подпираш на копчето за домофона.



dusaka

Семейството на малкия Иванчо купило бик за разплод на двете им крави
- бяла и черна. Оставили Иванчо да наблюдава какво ще се случи и заминали отново към големия град.
Когато се върнали, го попитали какво е видял, а той отвърнал:

- Ами, бикът наеба бялата крава.
Баща му бесен:

- Не те ли е срам, да употребяваш такива нецензурни думи? ! Можеш да кажеш "изненада" вместо това!
Отново заминали. Върнали се след време и го попитали:

- Нещо интересно случи ли се?
Иванчо:

- Да. Бикът изненада много черната крава.

- Как така много, бе сине? !

- Отново наеба бялата.



btw  ония виц за свирката ми хареса много - бравос


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


surecom

Нещо много дълго.Поема при това. При това незнам дали е за вицове точно - но е стойностно. И е от Пеньо Пенев за тези които може да ме обвинят в цинизъм. Този който има време да го прочете - воала:

За моралистите и под 16 години лица - поемата съдържа нецензурни думи!

хмм - не ми позволява да постна...The message exceeds the maximum allowed length (20000 characters).

ок - давам линк

http://slacker.hit.bg/putkoderov.html




khaarz

Автобус. Пълно е с хора. Някъде отзад се чува:
-Ей шофьора, педераст такъв, карай по-бързо ве, к`во се туткаш.
Шофьора дава газ. След малко същия глас:
- Ей шофьора, педераст с педерастите, карай по-полека бе ей, хора возиш...
Шофьора отдръпва от газта...
-Ей педераст....
На шофьора му кипва, бие спирачки, става и тръгва да се разправя с въпросния пътник.
По пътя към задните седалки една бабка обаче го спира:
- Педалчо, баба, остави го, не виждаш ли, че е пиян и незнае какво иска....

Bastor

#90
Този го няма тук надявам се....

Самолет търпи бедствие, ситуацията е безнадеждна, но командирът на екипажа изпраща стюардесата да подготви пътниците за аварийно кацане. Тя застава пред пътниците и започва:
- Уважаеми пътници, ситуацията е под контрол. Моля изпълнявайте точно моите инструкции. Нека всички извадят паспортите си и ги вдигнат. Така, всички имате паспорти, сега отворете на страницата със снимката.
Всички послушно изпълняват.
- А сега откъснете тази страница и я навийте на фунийка. Добре. А сега си заврете фунийките отзад...
- Това вече е прекалено. Защо е необходимо - пита един от пътниците?
- Не е прекалено, компетентните служби иначе имат проблеми с идентифицирането на труповете.

Не е баш виц, но БГ репортер (от канали като Нова телевизия) в цивилизована държава би изглеждал така http://theslackerz.com/comic/053.gif

Срещнали се Христо Стоичков, Диего Марадона и Пеле. Марадона казал:
- Преди един ден бог ми каза,че съм най-добрия футболист на света!
Пеле казал:
- На мен, пък преди един час бог ми каза,че съм най-добрия футболист на света!
Стоичков пък отговорил:
- Не помня да съм казвал такова нещо.




Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:
- Хикс на квадрат, демонстрирай!.
Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:
- ДДС, демонстрирай!.
ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:
- Епруветка, давай!.
Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:
- А твоят котарак какво умее?.
Държавният служител казал:
- Хрантутник, демонстрация!.
Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.
Sincerely yours:
Искрено ваш:
Boris Gaganelov/Bastor
Борис Гаганелов/Bastor

Teh noob

Срещнали се бай Лазо и мъдреца Цицерон. Стигнали един друг, спрели и се заоглеждали.
Цицерон си помислил: "Тоя тъпанар така ще го прееба, та ще го шашна". И му вика:
- Бай Лазо, искаш ли да ти кажа изречение, където твоето име го има три пъти?
Бай Лазо му вика:
- Я не вервам!
- Чуй сега: "На Бай Лазо му влаза и му излаза"!
- Добре, а искаш ли аз да ти кажа изречение, дето твоето име да го има четири пъти?
Цицерон си помислил: "Тоя див селянин не може да ми измисли такова сложно нещо". Но отговорил:
- Искам...
- Цицероне, Цицероне, Цицеронеее, да ти еба майката, Цицероне!

khaarz

Quote from: Teh noob on September 02, 2008, 12:59:20 PM
Срещнали се бай Лазо и мъдреца Цицерон. Стигнали един друг, спрели и се заоглеждали.
Цицерон си помислил: "Тоя тъпанар така ще го прееба, та ще го шашна". И му вика:
- Бай Лазо, искаш ли да ти кажа изречение, където твоето име го има три пъти?
Бай Лазо му вика:
- Я не вервам!
- Чуй сега: "На Бай Лазо му влаза и му излаза"!
- Добре, а искаш ли аз да ти кажа изречение, дето твоето име да го има четири пъти?
Цицерон си помислил: "Тоя див селянин не може да ми измисли такова сложно нещо". Но отговорил:
- Искам...
- Цицероне, Цицероне, Цицеронеее, да ти еба майката, Цицероне!


Успе да разсмееш целия нюзЪ руумЪ тука.

Bastor

Вървял си Сократ по улицата. Срещнал го негов познат.
- Сократе - казал той, - търся те от доста време. Имам да ти разказвам нещо много важно за един наш общ познат.
- Преди да ми разкажеш каквото и да било - казал Сократ - разказът ти трябва да издържи 3 теста:
Първи тест - може ли напълно да гарантираш, че това, което ще ми разкажеш, е съвсем вярно и е пълна истина?
- Не - отвърнал познатият му. Май не мога да гарантирам такова нещо...
- Лошо! Значи държиш да ми разказваш нещо, което не си сигурен, че е вярно. Втори тест - това нещо хубаво ли е, или е нещо лошо?
- Ами... по скоро е лошо, май.
- Ето, ти държиш да ми разказваш нещо, което не си сигурен че е вярно и което е нещо лошо. Не виждам смисъл да го чувам.
Последен тест - това нещо полезно ли е или е безполезно?
- Така, както ми задаваш въпроса...не мога да кажа, че е полезно, май не е...
- Приятелю - поклатил глава Сократ - само се чуй: държиш да ми кажеш нещо, което не знаеш дали е вярно, което не е хубаво и което не е полезно! Не искам да го чувам! Не ми го казвай! Приятен ден! И Сократ отминал по улицата, доказвайки за сетен път, че е голям мъдрец.
Приятелят му си подминал засрамен. А Сократ така и не научил никога, че Платон спи с жена му.


Този важеше преди време....

По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят:
- Е, сядай и пиши обяснения!
- И к'во да пиша?
- Всичко, както си е било, така го пиши!
Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите.
- Кво си написал бе, идиот такъв?
- Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".
Sincerely yours:
Искрено ваш:
Boris Gaganelov/Bastor
Борис Гаганелов/Bastor

dusaka

Отива Бай Ганьо при доктора и му казва:
- Докторе, помагай, когато гъзя жена си, тя въобще не се възбужда!
- Драги ми Бай Ганьо, пробвай малко да смениш атмосферата... прмрерно опитай се да доведеш един негър да й маха с палмов лист, докато ти я гъзиш.
Бай Ганьо така и направил .... маха негъра с листа, Бай Ганьо гъзи жена си, а тя отегчена. По едно време Бай Ганьо казва на негъра:
- Сега ти я гъзи, а аз ще махам с листа.
Така и беше..... негъра къса жена му от ебане, а тя пощуря от възбуда. И по едно време се разкерщя Бай Ганьо:
- Виждаш ли бе негър смотан как се маха, да ти ебем майката.


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


Teh noob

i moqta taka, ama otide da se ebe s milicioner, ne s negyr...

kva e razlikata mejdu remarke negri i remarke slynchogled?

prosta. ednoto moe da go stovarvash v vila.