Web Analytics
HomeMade pvp video - Page 11

News:


     

Main Menu

HomeMade pvp video

Started by Mickoooooo, January 19, 2008, 07:50:29 PM

Previous topic - Next topic

Mickoooooo

Shta to mjerite jedno drugom ????

bozeeee...gejevi jedni :DDDD
League Of Legends.
b02 inside.
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c1a28cb8694f
join meh ;)

IIslayerII

Quote from: Mickoooooo on February 22, 2008, 07:24:15 PM
Shta to mjerite jedno drugom ????

bozeeee...gejevi jedni :DDDD
merimo si bubrege, oce cobe da donira svoj bubreg za gladnu decu iz Afrike pa pita mene posto sam ja vec donirao svoj...a vi kazete da je cobe gej, a zapravo cobe dusa od coveka... ;D ;D ;D

Naca

Quote from: IIslayerII on February 23, 2008, 05:36:05 PM
merimo si bubrege, oce cobe da donira svoj bubreg za gladnu decu iz Afrike pa pita mene posto sam ja vec donirao svoj...a vi kazete da je cobe gej, a zapravo cobe dusa od coveka... ;D ;D ;D
Jaooo ahahahahhahahahaahahahahah

DanceForYou

Quote from: IIslayerII on February 23, 2008, 05:36:05 PM
merimo si bubrege, oce cobe da donira svoj bubreg za gladnu decu iz Afrike pa pita mene posto sam ja vec donirao svoj...a vi kazete da je cobe gej, a zapravo cobe dusa od coveka... ;D ;D ;D
stvarno donirao ili se zezash?=P

IIslayerII

Quote from: DanceForYou on February 26, 2008, 01:21:57 PM
stvarno donirao ili se zezash?=P
Najozbiljnije ti kazem prodao preko interneta nekom malom crncu iz Senegala...kazu da je mali sada bolje otkako ima novi bubreg ali se cudno ponasa, poceo da pije i pali vatru...ali bitno da je njemu sad dobro...  ;D ;D ;D ;D

Naca

Quote from: IIslayerII on February 26, 2008, 05:21:22 PM
Najozbiljnije ti kazem prodao preko interneta nekom malom crncu iz Senegala...kazu da je mali sada bolje otkako ima novi bubreg ali se cudno ponasa, poceo da pije i pali vatru...ali bitno da je njemu sad dobro...  ;D ;D ;D ;D


samo mu je opala kosa....

IIslayerII

Quote from: Naca on February 26, 2008, 06:24:50 PM

samo mu je opala kosa....

AHAHAHAHAHHAHA

ovo je sad bilo na moj racun  :D :D :D

Naca


IIslayerII

Quote from: Naca on February 26, 2008, 06:47:42 PM
???

vidim zbunjenost u smajliju znaci nije... mislio sam da je to ono sto je fire pisao po forumu:

kada marka priblizite vatri = spaljena kosa  :D :D :D (sad mi je smesno, onda bas i nije bilo)

rekla si samo mu opala kosa pa sam mislio da to kazes zbog toga...nvm  ;)

Mickoooooo

au...








;D                                                                                                 (1 2 3 rijeci)
League Of Legends.
b02 inside.
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c1a28cb8694f
join meh ;)

Gruja

Malom je opala kosa i poceo je da zagleda muskarce u svom plemenu ... vidi se da mu je deo cobeta u njemu ;D ;D ;D ;D ;D
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

IIslayerII

Quote from: Gruja on February 26, 2008, 09:40:28 PM
Malom je opala kosa i poceo je da zagleda muskarce u svom plemenu ... vidi se da mu je deo cobeta u njemu ;D ;D ;D ;D ;D

a mali prevarant, kako me zajebo, nemogu da verujem, cobe mu isto dao bubreg a ja ga pitam jel imas jedan? on vice nemam nista pomozi mi molim te... sad ima i moj i cobetov bubreg znaci i spaljen je i G@Y je OMG ^^