Web Analytics
HomeMade pvp video - Page 23

News:


     

Main Menu

HomeMade pvp video

Started by Mickoooooo, January 19, 2008, 07:50:29 PM

Previous topic - Next topic

CTEBAH


savik


SplichO

Quote from: Mickoooooo on January 20, 2008, 09:30:26 AM
Nisu me zvali...Inache ja sam vazda raspolozen za siege/pvp :D

au jadan ti :( :DD
A micko smrdo mala ;)

TheLox


Benny

Quote from: TheLox on July 30, 2009, 03:09:13 PM
Lol. Sta ces ti odje? xD

Tako se brani teritorija xD

...dobro sam ga dresirao  ;D

SplichO

Quote from: TheLox on July 30, 2009, 03:09:13 PM
Lol. Sta ces ti odje? xD
Lox siso! Vratio se da igram dragon evo mozda 7-8 dana.

TheLox

Quote from: SplichO on July 31, 2009, 06:40:12 AM
Lox siso! Vratio se da igram dragon evo mozda 7-8 dana.

A sta bi sa azure? :D

SplichO

Quote from: TheLox on July 31, 2009, 02:11:39 PM
A sta bi sa azure? :D
Batalio azure zbog nezahvalnih debila, ja citav moj gear trejdovao sa fritnezze na celes da bi likovi ladili muda sa gearom kojim sam im ja dao i ka i vazda muka im ovo muka im ono, ja posao lijepo na retail pa se vi jebite i grabajte za gear cigani i onda samo rekoh a sto ja lijepo ne odem na dragon i iskuliram ko oce samonom super ko nece boli me kita. I eto tako sam na dragon sa par likova nije lose napravio sam dosta novih charova da imam za support radi se pomalo vidjeces zapravo :)

CTEBAH

Quote from: SplichO on July 31, 2009, 09:21:14 PM
Batalio azure zbog nezahvalnih debila, ja citav moj gear trejdovao sa fritnezze na celes da bi likovi ladili muda sa gearom kojim sam im ja dao i ka i vazda muka im ovo muka im ono, ja posao lijepo na retail pa se vi jebite i grabajte za gear cigani i onda samo rekoh a sto ja lijepo ne odem na dragon i iskuliram ko oce samonom super ko nece boli me kita. I eto tako sam na dragon sa par likova nije lose napravio sam dosta novih charova da imam za support radi se pomalo vidjeces zapravo :)

lox pederu igras na dragonu opet?

TheLox

Quote from: SplichO on July 31, 2009, 09:21:14 PM
Batalio azure zbog nezahvalnih debila, ja citav moj gear trejdovao sa fritnezze na celes da bi likovi ladili muda sa gearom kojim sam im ja dao i ka i vazda muka im ovo muka im ono, ja posao lijepo na retail pa se vi jebite i grabajte za gear cigani i onda samo rekoh a sto ja lijepo ne odem na dragon i iskuliram ko oce samonom super ko nece boli me kita. I eto tako sam na dragon sa par likova nije lose napravio sam dosta novih charova da imam za support radi se pomalo vidjeces zapravo :)

Ja sam na NM-u.  ;D  Igram vec 2 god.  :P  Cuo sam i ovi ostali iz PG-a su poceli.

TheLox


Benny

Quote from: CTEBAH on July 31, 2009, 09:40:18 PM
lox pederu igras na dragonu opet?

lol pederi ne igraju dragon  :D :D