Web Analytics
Pivo - Page 39

News:


     

Main Menu

Pivo

Started by Gruja, February 13, 2008, 12:39:10 AM

Previous topic - Next topic

zule88

Quote from: ho0gar on May 03, 2008, 02:35:50 AM
Majstore, batali sranja oko Crnogoraca i nacionalnih gluposti (moze se reci uvreda)

Mogu sa pouzdanjem da kazem, da ako ko zna ista oko piva odje, znam ja.
Niksicko pivo je odlicno pivo, samo sto mozda ti pijes neko sranje iz Q-pack boce, ili mozda sranja iz limenki.
Isto tako, izvozno niksicko pivo je 10x bolje, vjeruj mi jer sam ga probao u Italiji (zamizli samo, ima ga i tamo !)

Zato batali gluposti sa ''multi acc'' kao da cemo da dobijemo 10 gajbi piva ako pivo koje smo mi glasali pobijedi! rofl

Tuborg je isto jedno odlicno pivo, samo sto je boca 0.33 i skupo je (iz kog razloga ne znam, vjerovatno sto je uvozno) i nema tu neophodnu dozu gorcine, koje bi svijetla piva trebalo da imaju (sladunjavo je)

Jelen je ocaj zivi.


Dok je Guinness najjbolje tamno pivo koje sam do sad probao, probajte pa ce te da se uvjerite.

Inace od piva koje bi MORALO da se stavi u poll je Amstel covjece. Sjajno pivo. Ozujsko pivo je takodje odlicno.

Proputujte malo, probajte razlicita pica (piva w/e)

Evo vam prilike, Oktober fest organizacija iz Njemacke pravi prvi u nizu Beer Fest na Jazzu u budvi, gostuju odlicne grupe od kojih se definitivno izdvaja Hladno Pivo, dodjite pa probajte.

Aj vidimo se hejtersi. blah






lol brate stobom nesto nije u redu ja sma se nasalio bez ikakve namere ikoga da uvredim a da ce crnogorac za svoje da glasa oce jer mi je cale crnogorac nemoj da me farbas tu a ja sma onako malo se nasalio na foru onih komentatora i dok ti ovo sad nisi reko nikome nije ni na kraj pamei palo da tu ima bilo kakve veze  sa kakvom nacionalnoscu brate zato gtfo  odavde idi ugasi komp
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Gruja

I tako poceo novi stari nacionalni rat ... nego cemo neki nas klan sa ljudima iz bivse SFRJ ? ;D ;D ;D ;D
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

CTEBAH

Quote from: Gruja on May 03, 2008, 08:26:47 AM
I tako poceo novi stari nacionalni rat ... nego cemo neki nas klan sa ljudima iz bivse SFRJ ? ;D ;D ;D ;D

lol ,  hogar strasni malo nervozan xD  btw Ozujsko sux karlovacko bolje  ;)

DarkVengeance

Ozujsko = sapun ... bez uvrede ...

QuilGion

Quote from: DarkVengeance on May 03, 2008, 11:26:23 AM
Ozujsko = sapun ... bez uvrede ...

kako se zove ono sto smo pili na prvom maju?
poslo 3-4 ni ne gledas ukus :D

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on May 03, 2008, 11:26:23 AM
Ozujsko = sapun ... bez uvrede ...
zadnji put kad sam pio Žuju imalo je pivo okus po grožđu, a to mi se nimalo ne dopada tako da moram reci Pilsner>Karlovacko>Ozujsko  :D

cobe

Sticky? a da vec je sticky ^^
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

ho0gar

Quote from: zule88 on May 03, 2008, 04:18:49 AM





lol brate stobom nesto nije u redu ja sma se nasalio bez ikakve namere ikoga da uvredim a da ce crnogorac za svoje da glasa oce jer mi je cale crnogorac nemoj da me farbas tu a ja sma onako malo se nasalio na foru onih komentatora i dok ti ovo sad nisi reko nikome nije ni na kraj pamei palo da tu ima bilo kakve veze  sa kakvom nacionalnoscu brate zato gtfo  odavde idi ugasi komp

Uf, sad sam popio, i nadrndan sam zesce, ubuduce, molim te nemoj da mi kazes stvari kao ''gtfo'' i takve gluposti jer mi nisi daleko. Oh boze ti meni kazes te stvari, stvarno nije u redu ROFL.

I btw, meni nije zvucalo kao sala...

Ali koga jos boli lizalicu za to...

Inace, lik sto drzi Niksicko pivo, drzi i Ozujsko pivo, i kad sam bio na gostovanje Hajduku iz Splita, probao sam, i svidjelo mi se, mozda zbog toga sto sam vec bio pjan u autobus... mozda :)
sorry for mistake (if i made it) but i reallly liked it...

(too bad Buducnost lost that game Hajduk SUX!!!!) :D :D :D BUDUCNOST FTW !!!!

zule88

Quote from: ho0gar on May 04, 2008, 02:45:53 AM
Uf, sad sam popio, i nadrndan sam zesce, ubuduce, molim te nemoj da mi kazes stvari kao ''gtfo'' i takve gluposti jer mi nisi daleko. Oh boze ti meni kazes te stvari, stvarno nije u redu ROFL.

I btw, meni nije zvucalo kao sala...

Ali koga jos boli lizalicu za to...

Inace, lik sto drzi Niksicko pivo, drzi i Ozujsko pivo, i kad sam bio na gostovanje Hajduku iz Splita, probao sam, i svidjelo mi se, mozda zbog toga sto sam vec bio pjan u autobus... mozda :)
sorry for mistake (if i made it) but i reallly liked it...

(too bad Buducnost lost that game Hajduk SUX!!!!) :D :D :D BUDUCNOST FTW !!!!






e brate

dodji pls dodji MOOOOOLIIM TE AJDE PLS!!!!!!!!!!!!!!!! STI BRE LUD PA JA SAM 220 CM I 130 KG UUUX PO PROFESIJI KOVAC KAD TE BUDEM DOVATIO IMA DA LETIS KAO........ NEMA TE RECI JOS JE NISU IZMISLILI ZA ONO STO  BIH TI RADIO VIDI EVO TI ADRESA SMED PALANKA 11421  SLAVUJSKA 6 (ako se zbunis samo  vidi odkale krv tece) MOOOLIM TE  DODJI AKO IMAS MUDA I KAD SE TAKO PROZIVAS SUNCE LI TI JA KALAISANO JEBEM SMRKLO MI SE SAD NA OCI KAD SAM OVO PROCITAKO JEBEM LI TI SVE PO SPISKU!!!!!!!!!!! EVO CU TI DAM PARE I ZA  AUTOBUS SAMO DODJI!!!!! JER SI MI BLIZU!!!!!!!!!
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


zule88

ladje imaju debila ovde neznaju sta pricaju i sta rade ... uxxx e take ja volim mlade i neskusne naplacao sam se ja kazni  jer sam probijao plucne maramice ovakim idiotima........... taman me mungos nasmejao  sad moram da idem da lupam dzak ovako umoran juuuuuuuuuuuuuuuuu
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

Quote from: zule88 on May 04, 2008, 06:59:55 AM




e brate

dodji pls dodji MOOOOOLIIM TE AJDE PLS!!!!!!!!!!!!!!!! STI BRE LUD PA JA SAM 220 CM I 130 KG UUUX PO PROFESIJI KOVAC KAD TE BUDEM DOVATIO IMA DA LETIS KAO........ NEMA TE RECI JOS JE NISU IZMISLILI ZA ONO STO  BIH TI RADIO VIDI EVO TI ADRESA SMED PALANKA 11421  SLAVUJSKA 6 (ako se zbunis samo  vidi odkale krv tece) MOOOLIM TE  DODJI AKO IMAS MUDA I KAD SE TAKO PROZIVAS SUNCE LI TI JA KALAISANO JEBEM SMRKLO MI SE SAD NA OCI KAD SAM OVO PROCITAKO JEBEM LI TI SVE PO SPISKU!!!!!!!!!!! EVO CU TI DAM PARE I ZA  AUTOBUS SAMO DODJI!!!!! JER SI MI BLIZU!!!!!!!!!

vi ste za lecit ljudi... jebala vas igra sam se svadjate

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on May 04, 2008, 01:04:52 PM
vi ste za lecit ljudi... jebala vas igra sam se svadjate

ma nije to do igre, to hormoni podivljali, pubertet ili oni dani u mesecu  ::)  hehe   :D :D :D