Web Analytics
Pivo - Page 28

News:


     

Main Menu

Pivo

Started by Gruja, February 13, 2008, 12:39:10 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Quote from: IIslayerII on March 05, 2008, 10:42:48 PM
Nemogu sad, odo trazit Nacu... ::) :D



Hoces loptica da jedes?  >:(

IIslayerII

btv grujane imam mini bar u predzadnjem vagonu...ima puno alkohola i nemogu sve sam da popijem, bio bih ti zahvalan kada bi mi pomogao jedan dan da to popijemo...znas cisto da se ne pokvari ili kako to Lox strucno kaze "da se ne ukiseli"...naravno Lox nece bit pozvan MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... :D

Quote from: TheLox on March 05, 2008, 10:50:30 PM

Hoces loptica da jedes?  >:(
<<<<hahahahaha>>>> znao sam da ce to reci...   ;D ;D ;D ;D

moram lox malo da te zezam nema ukija pa da se ne opustis previse... :) :) :)

IIslayerII

LOL gle ga, hahaha vec je otisao offline da namesta reket... :D

TheLox

Nisam mogao zbog tebe jesti!  >:(  Nacu mi ne uzimaj u zube!

IIslayerII

Quote from: TheLox on March 05, 2008, 11:04:22 PM
Nisam mogao zbog tebe jesti!  >:(  Nacu mi ne uzimaj u zube!
Uh sve se bojim da nisi  ;D

QuilGion

Quote from: TheLox on March 05, 2008, 11:04:22 PM
Nisam mogao zbog tebe jesti!  >:(  Nacu mi ne uzimaj u zube!

Naca je jestiva? :D

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 11:15:46 PM
Naca je jestiva? :D
a stigo spammer neeeee sad nemogu da spammam... :'(

TheLox

Hmmm, ne nisam mogao, pojeo 2 zalogaja i to je to. x.x  A na ovaj komentar jer li Naca jestiva necu da komentarisem....

QuilGion

Quote from: TheLox on March 05, 2008, 11:20:49 PM
Hmmm, ne nisam mogao, pojeo 2 zalogaja i to je to. x.x  A na ovaj komentar jer li Naca jestiva necu da komentarisem....

pa ti si reko nemojte nacu u zube stavljat...zato pitam <<

>Die Waffen Legt An<

Gruja

Quote from: IIslayerII on March 05, 2008, 10:53:36 PM
btv grujane imam mini bar u predzadnjem vagonu...ima puno alkohola i nemogu sve sam da popijem, bio bih ti zahvalan kada bi mi pomogao jedan dan da to popijemo...znas cisto da se ne pokvari ili kako to Lox strucno kaze "da se ne ukiseli"...naravno Lox nece bit pozvan MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... :D

Thx na pozivu ... inace, ja sinoc malo bio na proslavi nekih ortaka ... skinuli se iz civilne vojske ;D ;D ;D ili ti srpski receno: jos jedan povod za 'mokro vece' ... bilo ludoooooo i previse pijanoooooo ... i ja tako poiskljucujem sve telefone po kuci ... ali zaboravih na je*eno zvono ... i ludi komsija, stan do nas, navrzao se na zvono 5min sto sam ja 'pratio' a ko zna koliko je pre toga zvonio dok me nije probudio ... ja kada videh da nema sanse da ne ode dokle ne otovrim, ustah otovrih onako besan,mamuran i u gacama i kazem mu: "Sta je ?!?", a on samo "Izvini komsija...izvini komsija..." i pobeze u svoj stan ...
ps: sto bi neki rekli ne znam sto sam vam sve ovo ispricao, ali ne moze da skodi, a sto ne moze da skodi znaci da moze i da koristi ... ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

dule081

Quote from: Gruja on March 06, 2008, 09:44:23 AM
Thx na pozivu ... inace, ja sinoc malo bio na proslavi nekih ortaka ... skinuli se iz civilne vojske ;D ;D ;D ili ti srpski receno: jos jedan povod za 'mokro vece' ... bilo ludoooooo i previse pijanoooooo ... i ja tako poiskljucujem sve telefone po kuci ... ali zaboravih na je*eno zvono ... i ludi komsija, stan do nas, navrzao se na zvono 5min sto sam ja 'pratio' a ko zna koliko je pre toga zvonio dok me nije probudio ... ja kada videh da nema sanse da ne ode dokle ne otovrim, ustah otovrih onako besan,mamuran i u gacama i kazem mu: "Sta je ?!?", a on samo "Izvini komsija...izvini komsija..." i pobeze u svoj stan ...
ps: sto bi neki rekli ne znam sto sam vam sve ovo ispricao, ali ne moze da skodi, a sto ne moze da skodi znaci da moze i da koristi ... ;)
Sto mu ne dade jedan kobas kad je vec dosao na vrata,mislim greota je da bude gladan ;D
"We are spamers and we are coming in peace "

 

Gruja

Quote from: dule081 on March 06, 2008, 10:54:10 AM
Sto mu ne dade jedan kobas kad je vec dosao na vrata,mislim greota je da bude gladan ;D

Ladno se nisam setio ... -> Mrzim sebe ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...