Web Analytics
Stare czasy

News:


     

Main Menu

Stare czasy

Started by Hee, July 23, 2016, 02:38:00 PM

Previous topic - Next topic

Hee

OdzyskiwaÅ,em dane ze starego dysku i znalazlem screeny z 2011
[URL=http://img202.imageshack.us/i/nwo3.jpg/][/URL]

ManAtMoon2

ZauważyÅ,eÅ›, że  w tej sekcji pisze ktoÅ› raz na miesiÄ...c?
Ja zaglÄ...dam Å›rednio raz na 6 miesiÄ™cy czekajÄ...c aż truchÅ,o padnie w koÅ,,cu.
Musze przyznać, że ten serwer ma jednak coÅ› ze smoka - dÅ,ugowieczność.
Ciekawe kto jeszcze na nim gra i jaki jest online.
W anglojęzycznej części forum w General też ruch jak na opuszczonym cmentarzu.

Hee

Szkoda tej gry ,tyle ciekawych wspomien - pvp , ktore cos znaczylo,obleżenia i sojusze.Teraz to bezsensowna farma bez tej calej otoczki - communit,y ta gra malo znaczy.Ja mialem zawsze konkretne cele , wyjebac blizzerowi :-) na oly .Udalo sie  raz czy dwa i to mi wystarczylo zeby pojsc dalej.Co jakis czas sobie przypominam to miejsce ale nie zebym mial ochote na granie .Pozdrowko , ja pewnie jeszcze tu czasem zagladne cya
[URL=http://img202.imageshack.us/i/nwo3.jpg/][/URL]

Blizzer

CieszÄ™ siÄ™, iż dziÄ™ki temu, że mnie klepÅ,eÅ› ten raz czy dwa na oly byÅ,eÅ› w stanie ruszyć dalej ze swoim życiem - nic nie znaczÄ...ce 10 pkt uratowaÅ,o ludzkie życie przed degeneracjÄ... i stoczeniem siÄ™ na dno  :)
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Hee

Ehh bylo minelo , nic juz tak nie cieszy jak kiedys.Powodzenia , ciesze sie ze jeszcze ktos tu zyje i kopie  :) 
[URL=http://img202.imageshack.us/i/nwo3.jpg/][/URL]

Jamesisko

2011 to stare czasy ?
... omg :P:
U got new house?

Sikor83

Witam pamieta ktoÅ› klan The Richest
xardasa
bladepol
i kilku innych
byÅ,em liderem tego klanu ostatnio logowaÅ,em 2006 roku to byÅ,y czasy.

Adamski

Cześć,

Ja graÅ,em na x5 w klanie NW okoÅ,o 12-13 lat temu. Moim CL byÅ, rafiooo. CoÅ› pamiÄ™tam nick xardas, ale tylko tyle, że ktoÅ› taki istniaÅ, :). Na wspomnienie o tamtych czasach bierze nostalgia. :) Nawet próbowaÅ,em jakiÅ› czas temu pograć na poleconym gdzieÅ› na diskordzie serwerze, gdzie podobno dużo siÄ™ dziaÅ,o, ale okazaÅ,o siÄ™, że znakomita wiÄ™kszość osób online, to byli ruskie, ze swoja cyrylicÄ..., wiÄ™c nici z grania.
Dzisiaj napisaÅ,em do drake, czy daÅ,oby siÄ™ odzyskać moje dawne konto na x5. Fajnie byÅ,oby siÄ™ znowu chociaż zalogować. ZdajÄ™ sobie sprawÄ™, że mogÄ™ żywej duszy na serwerze nie spotkać, ale kto wie.. Podobno im bliżej Bożego Narodzenia, tym serwery bardziej budzÄ... siÄ™ do życia. :)

pozdrawiam

gadam

SneakyLeap

Quote from: Adamski on November 16, 2020, 01:18:37 AM
Cześć,

Ja graÅ,em na x5 w klanie NW okoÅ,o 12-13 lat temu. Moim CL byÅ, rafiooo. CoÅ› pamiÄ™tam nick xardas, ale tylko tyle, że ktoÅ› taki istniaÅ, :). Na wspomnienie o tamtych czasach bierze nostalgia. :) Nawet próbowaÅ,em jakiÅ› czas temu pograć na poleconym gdzieÅ› na diskordzie serwerze, gdzie podobno dużo siÄ™ dziaÅ,o, ale okazaÅ,o siÄ™, że znakomita wiÄ™kszość osób online, to byli ruskie, ze swoja cyrylicÄ..., wiÄ™c nici z grania.
Dzisiaj napisaÅ,em do drake, czy daÅ,oby siÄ™ odzyskać moje dawne konto na x5. Fajnie byÅ,oby siÄ™ znowu chociaż zalogować. ZdajÄ™ sobie sprawÄ™, że mogÄ™ żywej duszy na serwerze nie spotkać, ale kto wie.. Podobno im bliżej Bożego Narodzenia, tym serwery bardziej budzÄ... siÄ™ do życia. :)

pozdrawiam

gadam
Siema Twoj sps nie istnieje juz. Zrobic nowego to godzina, pm jak cos potrzebujesz

mouze

A ktoś może jest ze starego EvilSpirits ally Alpha ? :) Czasy C4-IL

chlipus

widzÄ™ że ten serwer jest nieÅ›miertelny  ;D
ostatni raz tu byÅ,em June 29, 2015, 06:31:13 PM

KillerOfGolka

Quote from: mouze on November 26, 2020, 04:27:50 AM
A ktoś może jest ze starego EvilSpirits ally Alpha ? :) Czasy C4-IL

nie ma już starego ES od ponad 10 lat :P
Lotta grzmoci siÄ™ z  Kesym  a Esy odziedziczyli mÅ,odzi
którzy niezle go sponiewierali (w Tym kilku dniowy perma ban na klan) XD
GrajÄ... jedynie ci mÅ,odzi z ES ale w maÅ,ej ilosci.
Pozdrawiam mojego maÅ,ego misioka :3
Person who fuuck horn donation many years ago