Author Topic: Stare czasy  (Read 4007 times)

Offline Prezesssss

• Vagabond
  • *
  • Rec's: 0
Re: Stare czasy
« Reply #12 on: December 30, 2020, 12:24:23 PM »
A ktoś może jest ze starego EvilSpirits ally Alpha ? :) Czasy C4-IL

Z nostalgii czasem zaglądam na forum zbierajac się w sobie by znowu może zagrać któregoś dnia :D
Czasy EvilSpirit z Lottą na czele klanu były fantastyczne
Zwłaszcza drużynowe party PK gdzie wpadało się całą ekipą na popularne miejscówki do ekspienia i kosiło się wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też była fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety
Fajnie się grało, grałem pod nickiem Santini

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych co wtedy grali

Offline Laurunia

• Vagabond
  • *
« Reply #13 on: March 23, 2021, 09:49:34 AM »
Skoro stare dobre czasy, to się podepnę.Ma ktoś Screeny z Dragonx15 z czasów październik 2006-pażdziernik 2007? Chodzi mi głównie o ally CoC (te zielone) i potem te żółte ally co było robione żeby się Alphy pozbyć;p Akurat jakoś w lipcu 2007 padł mi dysk no i screeny przepadły.

Offline Gumi

• Vassal
  • *
  • Rec's: 3
« Reply #14 on: March 26, 2021, 02:59:44 AM »
Z nostalgii czasem zaglądam na forum zbierajac się w sobie by znowu może zagrać któregoś dnia :D
Zwłaszcza drużynowe party PK gdzie wpadało się całą ekipą na popularne miejscówki do ekspienia i kosiło się wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też była fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety

Również pozdrawiam :)
EvilSpirits /Alpha/

Offline AxelFoley

• Vagabond
  • *
« Reply #15 on: April 05, 2021, 11:16:49 PM »
Heja,

Infinity X5 ktoś coś ?

Konta jeszcze widzę aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym się tutaj odnalazł ;)
AxelFoley HE/WL ;)
F1, F1 + 1 it's my style !

Offline KillerOfGolka

• Heir
  • *
  • Rec's: -12
« Reply #16 on: May 13, 2021, 07:13:24 PM »
Heja,

Infinity X5 ktoś coś ?

Konta jeszcze widzę aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym się tutaj odnalazł ;)

Ja zaczynałem od dragona potem merge na infinity a potem.... merge, merge, merge i spowrotem jestem na dragonie xD  Zmiany kronikowe to poł biedy. Problem to zmiany serverowe. Ale niestety mamy łaczone suby i niektore klasy sa zbyt op to nerfią co sie da kosztem innych
Person who fuuck horn donation many years ago

Offline komiria

• Vagabond
  • *
  • Rec's: -2
« Reply #17 on: July 25, 2021, 08:32:39 PM »
Eh super się grało.Ludzie byli niesamowici, czesto  prubuje odnaleźć forum starego klanu Gloria Victis . Moze ktoś ma linka.

Offline Lycon

• Knight
  • *
  • Rec's: -9
« Reply #18 on: October 27, 2021, 05:15:29 PM »

Też pozdrawiam :D Kto by pomyślał że już nigdy nie wypuszczą MMO z dobrym PvP/PK w open world ;)

Offline VaaKu

• Heir
  • *
« Reply #19 on: October 29, 2021, 04:09:07 PM »
oj mordy

Offline farrik1

• Vagabond
  • *
« Reply #20 on: November 07, 2021, 12:17:18 AM »
no Hej :)

Po wielu, wieeelu latach udało mi sie dotrzeć na serwer na ktorym gralismy z moim starszym bratem. Mimo duzej roznicy wieku wiem, ze teraz jestem duzo starszy niz on wtedy, kiedy w l2 pogrywal na tym serwerze w latach "swietnosci"

On raczej byl swego czasu graczem topowym, z postacia ktora byla duzo warta na serwerze, a ja raczej wtedy uczylem sie mechaniki gry, bylem jego pomocnikiem w expieniu i farmieniu itemow.

znalem jego login i haslo do konta. okolo 2 lata temu udalo mi sie zalogowac, lecz po 10 minutach gry wylogowalo mnie z gry, i od tej pory nie jestem sie w stanie zalogowac, mimo ze nazwa postaci nadal jest zajeta. Podpowiedzcie prosze do kogo moge sie zwrocic z tym tematem? warto byloby odtworzyc stare czasy, a i wlascicielowi zrobiloby sie milo. W koncu to kawal czasu i historii.

Pozdrawiam was, mimo ze nie mialem duzo okazji zeby poznac starych graczy, bylem troche zbyt mlody zeby na powaznie wziac sie za gre w mmorpg

2009-2013. W tych latach mniej wiecej dziala sie cala historia :)

Online reqim

• Vagabond
  • *
  • Rec's: -13
« Reply #21 on: November 07, 2021, 09:22:54 AM »
widocznie ktoś gra postacią twojego brata:

znalem jego login i haslo do konta. okolo 2 lata temu udalo mi sie zalogowac, lecz po 10 minutach gry wylogowalo mnie z gry, i od tej pory nie jestem sie w stanie zalogowac, mimo ze nazwa postaci nadal jest zajeta. Podpowiedzcie prosze do kogo moge sie zwrocic z tym tematem? warto byloby odtworzyc stare czasy, a i wlascicielowi zrobiloby sie milo. W koncu to kawal czasu i historii.

Jak się logowałeś dwa late temu i cie wylogowało to znaczy ze ktoś musiał się zalogowąc po tych 10 minutach, kapnął się i zmienił hasło.

Jak to nazwa postaci?

pozdro. 

p.s. generalnie zrobienie postaci teraz jest dużo łatwiejsze. problem tylko ten że to co znałeś w 2009-2013 może się okazać nieaktualne. 

Offline sorlagAoD

• Vagabond
  • *
« Reply #22 on: November 24, 2021, 04:02:24 PM »
E tam stare, gralem z ekipą która stworzyła klan AoD, na pamiątkę w sieci wisi filmik z 2007:
http://angelsofdeath.eu.org/

Tutaj jeszcze starsze z czasów CosaNostra
https://ibb.co/XVJKWG7

Offline sorlagAoD

• Vagabond
  • *
« Reply #23 on: November 24, 2021, 04:03:39 PM »
Heja,

Infinity X5 ktoś coś ?

Pfff ;-)

Back to top