Web Analytics
Stare czasy - Page 2

News:


     

Main Menu

Stare czasy

Started by Hee, July 23, 2016, 02:38:00 PM

Previous topic - Next topic

Prezesssss

Quote from: mouze on November 26, 2020, 04:27:50 AM
A ktoś może jest ze starego EvilSpirits ally Alpha ? :) Czasy C4-IL

Z nostalgii czasem zaglÄ...dam na forum zbierajac siÄ™ w sobie by znowu może zagrać któregoÅ› dnia :D
Czasy EvilSpirit z LottÄ... na czele klanu byÅ,y fantastyczne
ZwÅ,aszcza drużynowe party PK gdzie wpadaÅ,o siÄ™ caÅ,Ä... ekipÄ... na popularne miejscówki do ekspienia i kosiÅ,o siÄ™ wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też byÅ,a fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety
Fajnie siÄ™ graÅ,o, graÅ,em pod nickiem Santini

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych co wtedy grali

Laurunia

Skoro stare dobre czasy, to siÄ™ podepnÄ™.Ma ktoÅ› Screeny z Dragonx15 z czasów październik 2006-pażdziernik 2007? Chodzi mi gÅ,ównie o ally CoC (te zielone) i potem te żóÅ,te ally co byÅ,o robione żeby siÄ™ Alphy pozbyć;p Akurat jakoÅ› w lipcu 2007 padÅ, mi dysk no i screeny przepadÅ,y.

Gumi

Quote from: Prezesssss on December 30, 2020, 12:24:23 PM
Z nostalgii czasem zaglÄ...dam na forum zbierajac siÄ™ w sobie by znowu może zagrać któregoÅ› dnia :D
Czasy EvilSpirit z LottÄ... na czele klanu byÅ,y fantastyczne
ZwÅ,aszcza drużynowe party PK gdzie wpadaÅ,o siÄ™ caÅ,Ä... ekipÄ... na popularne miejscówki do ekspienia i kosiÅ,o siÄ™ wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też byÅ,a fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety
Fajnie siÄ™ graÅ,o, graÅ,em pod nickiem Santini

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych co wtedy grali

Również pozdrawiam :)
EvilSpirits /Alpha/

AxelFoley

Heja,

Infinity X5 ktoÅ› coÅ› ?

Konta jeszcze widzÄ™ aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym siÄ™ tutaj odnalazÅ, ;)
AxelFoley HE/WL ;)
F1, F1 + 1 it's my style !

KillerOfGolka

Quote from: AxelFoley on April 05, 2021, 11:16:49 PM
Heja,

Infinity X5 ktoÅ› coÅ› ?

Konta jeszcze widzÄ™ aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym siÄ™ tutaj odnalazÅ, ;)

Ja zaczynaÅ,em od dragona potem merge na infinity a potem.... merge, merge, merge i spowrotem jestem na dragonie xD  Zmiany kronikowe to poÅ, biedy. Problem to zmiany serverowe. Ale niestety mamy Å,aczone suby i niektore klasy sa zbyt op to nerfiÄ... co sie da kosztem innych
Person who fuuck horn donation many years ago

komiria

Eh super siÄ™ graÅ,o.Ludzie byli niesamowici, czesto  prubuje odnaleźć forum starego klanu Gloria Victis . Moze ktoÅ› ma linka.

Lycon

Quote from: Prezesssss on December 30, 2020, 12:24:23 PM
Z nostalgii czasem zaglÄ...dam na forum zbierajac siÄ™ w sobie by znowu może zagrać któregoÅ› dnia :D
Czasy EvilSpirit z LottÄ... na czele klanu byÅ,y fantastyczne
ZwÅ,aszcza drużynowe party PK gdzie wpadaÅ,o siÄ™ caÅ,Ä... ekipÄ... na popularne miejscówki do ekspienia i kosiÅ,o siÄ™ wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też byÅ,a fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety
Fajnie siÄ™ graÅ,o, graÅ,em pod nickiem Santini

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych co wtedy grali


Też pozdrawiam :D Kto by pomyÅ›laÅ, że już nigdy nie wypuszczÄ... MMO z dobrym PvP/PK w open world ;)
[URL=http://imageshack.us][/URL]

VaaKu


farrik1

no Hej :)

Po wielu, wieeelu latach udaÅ,o mi sie dotrzeć na serwer na ktorym gralismy z moim starszym bratem. Mimo duzej roznicy wieku wiem, ze teraz jestem duzo starszy niz on wtedy, kiedy w l2 pogrywal na tym serwerze w latach "swietnosci"

On raczej byl swego czasu graczem topowym, z postacia ktora byla duzo warta na serwerze, a ja raczej wtedy uczylem sie mechaniki gry, bylem jego pomocnikiem w expieniu i farmieniu itemow.

znalem jego login i haslo do konta. okolo 2 lata temu udalo mi sie zalogowac, lecz po 10 minutach gry wylogowalo mnie z gry, i od tej pory nie jestem sie w stanie zalogowac, mimo ze nazwa postaci nadal jest zajeta. Podpowiedzcie prosze do kogo moge sie zwrocic z tym tematem? warto byloby odtworzyc stare czasy, a i wlascicielowi zrobiloby sie milo. W koncu to kawal czasu i historii.

Pozdrawiam was, mimo ze nie mialem duzo okazji zeby poznac starych graczy, bylem troche zbyt mlody zeby na powaznie wziac sie za gre w mmorpg

2009-2013. W tych latach mniej wiecej dziala sie cala historia :)

reqim

widocznie ktoÅ› gra postaciÄ... twojego brata:

Quoteznalem jego login i haslo do konta. okolo 2 lata temu udalo mi sie zalogowac, lecz po 10 minutach gry wylogowalo mnie z gry, i od tej pory nie jestem sie w stanie zalogowac, mimo ze nazwa postaci nadal jest zajeta. Podpowiedzcie prosze do kogo moge sie zwrocic z tym tematem? warto byloby odtworzyc stare czasy, a i wlascicielowi zrobiloby sie milo. W koncu to kawal czasu i historii.

Jak siÄ™ logowaÅ,eÅ› dwa late temu i cie wylogowaÅ,o to znaczy ze ktoÅ› musiaÅ, siÄ™ zalogowÄ...c po tych 10 minutach, kapnÄ...Å, siÄ™ i zmieniÅ, hasÅ,o.

Jak to nazwa postaci?

pozdro. 

p.s. generalnie zrobienie postaci teraz jest dużo Å,atwiejsze. problem tylko ten że to co znaÅ,eÅ› w 2009-2013 może siÄ™ okazać nieaktualne. 

sorlagAoD

E tam stare, gralem z ekipÄ... która stworzyÅ,a klan AoD, na pamiÄ...tkÄ™ w sieci wisi filmik z 2007:
http://angelsofdeath.eu.org/


Tutaj jeszcze starsze z czasów CosaNostra
https://ibb.co/XVJKWG7

sorlagAoD

Quote from: AxelFoley on April 05, 2021, 11:16:49 PM
Heja,

Infinity X5 ktoÅ› coÅ› ?

Konta jeszcze widzÄ™ aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym siÄ™ tutaj odnalazÅ, ;)

Pfff ;-)