Web Analytics
Va fi un clan de romani ?

News:


     

Main Menu

Va fi un clan de romani ?

Started by xmad, January 12, 2014, 09:13:42 PM

Previous topic - Next topic

xmad

Asa cum spune titlul , va fi un clan de romani sau  care pe unde apuca ? :D

kalu

Salut ,
Nu stiu daca va fi un clan doar de romani .
Noi cel putin am incercat si in trecut sa facem un clan numai de romani dar nu s-a putut pt ca nu suntem asha multi cum s-ar crede. Clanul care o sa-l refacem acum pe serveru asta o sa contina si romani . Singura problema pe care o am in momentul de fata este cat de repede pot sa fac lvl la clan pt ca sunt deja foarte multi care vor si la inceput nu sunt decat 30 slots.

xmad

Salut , daca se gaseste un loc pentru un jucator batran (32 ani) fost clan leader(cam vreo 12 ani :) )   pe foarte multe servere (angels, infection, bloodpact, HellAngels, BloodyAngels ) - pot juca cu orice caracter , in functie de ce are nevoie clanul , si nu tin neaparat sa fie clan de romani :). ne auzim pe aici

kenshyx

Salut, e careva pe aici care a jucat pe Shadow 10x ? :)

Xarion

Salut,

Vad ca se aduna si ceva ro pe aici :).

-------------
Official DN FB page: https://www.facebook.com/pages/Dragon-Network/149250778434489
------
Follow us @ tweet:
https://twitter.com/intent/user?screen_name=DragonL2

Wulfy

Salut. Si eu sunt interesat de un CP/Clan . Joc bine orice clasa. Numele meu in joc o sa fie Wulfy, si in functie daca gasesc si CP o sa imi fac si clasa specifica ,daca nu .. cred ca o sa joc EE :P

Catos

O sa fie clan EvilBunnies , clan vechi pe server , dar nu va fi numai de romani , va fi mixt dar destui romanasi , ne auzim in joc , dati pm daca sunteti interesati :)

kissmyarr0w

sper sa reauseasca de data asta clanul de romani.... in trecut cei care buleau clanul erau tot romanii

kalu

salut ,
asa este si fatalillusion dar este un mix de romani si polonezi .
catos ne bagam la un ally ?

Catos

cel mai bine vorbim in joc , ca nu prea citesc pe aici forum-ul , dar nu suna chiar rau :D