Recent Posts

Pages: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Announcements / Re: Announcements
« Last post by ^ShowStopper^ on May 13, 2021, 08:28:22 PM »
[NOTICE]Trinket Raid Trophy (Green) drop quantity have been increased (x2)

[GAMEPLAY]Fortress Guards have now a chance to drop: Giant Codex of Mastery, Blessed Enchant Weapon S, Ancient Scrolls S (Weapon/Armor)

[GAMEPLAY]Slightly reduced the spoil chance of Giant Codex of Mastery from Caiola

[NOTICE]Ancient scrolls are now tradable

[BUGFIX]Corrected issue of some DNET Cloak MW having wrong (lower) elemental attributes

[BUGFIX]Fixed a possible desync between client/server while using skills rapidly
2
Dyskusja ogólna / Re: Stare czasy
« Last post by KillerOfGolka on May 13, 2021, 07:13:24 PM »
Heja,

Infinity X5 ktoś coś ?

Konta jeszcze widzę aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym się tutaj odnalazł ;)

Ja zaczynałem od dragona potem merge na infinity a potem.... merge, merge, merge i spowrotem jestem na dragonie xD  Zmiany kronikowe to poł biedy. Problem to zmiany serverowe. Ale niestety mamy łaczone suby i niektore klasy sa zbyt op to nerfią co sie da kosztem innych
3
Ex-YU / Re: Gaia x5
« Last post by Vele on May 12, 2021, 03:51:03 PM »
Ima li kakvog balkanskog klana? Ja bih se vratio posle 10 god. Dajte neki skajp nesto😂
4
Announcements / Re: Announcements
« Last post by ^ShowStopper^ on April 16, 2021, 11:24:06 PM »
[NOTICE]Three new fabulous hats are now avaible in Donny (Ketra Karm, Varka Karm, Halisha's Helmet)
[NOTICE]Ancient Scrolls A-Grade and B-Grade available in Donny (max: +8 armors +12 weapons)
[NOTICE]Main website and players statistics (bosses, olympiads, sieges) have been restored
[BALANCE]Steal Divinity max buffs removed is now 3 (was 5)
[BALANCE]Seed of revenge fixed the activation rate (higher)
[GAMEPLAY]Dragon Valley, Lair of Antharas and Field of Silence are now PVP zones
[BUGFIX]Various crash and securty fixes

more things incoming
5
Russian / Re: Помогите с 3 Профой
« Last post by KillerOfGolka on April 12, 2021, 08:30:28 PM »
У вас должна быть третья профессия и 78 уровень. А хорну лучше всего взять с KillerOfGolka. :D
6
Russian / Re: Помогите с 3 Профой
« Last post by Hyu3HaeTkak3oByT on April 11, 2021, 11:24:35 PM »
Есть вопрос по поводу 3 профессии, Надо делать фул кв или можно купить итемы для кв ? И как взять саб. У меня есть рог Голконды но я не могу взять саб.
ky, mogesh kupit' itemi u donny, esli ja pravil'no pomnju to za adenu. kak sdelaesh' profu, beresh quest v Ivory Human floor ili hardin academie. esli est' horn to srazu posle questa u etogo ge npc i beri sub. gl/hf
7
Russian / Помогите с 3 Профой
« Last post by revers94 on April 11, 2021, 06:48:59 PM »
Есть вопрос по поводу 3 профессии, Надо делать фул кв или можно купить итемы для кв ? И как взять саб. У меня есть рог Голконды но я не могу взять саб.
8
Announcements / Re: DRAGON 15X GAMES RULES
« Last post by ^ShowStopper^ on April 10, 2021, 08:32:49 PM »
Cos of new update in tw is now FORBIDDEN to move back flag with clan bots
9
« Last post by AxelFoley on April 05, 2021, 11:16:49 PM »
Heja,

Infinity X5 ktoś coś ?

Konta jeszcze widzę aktywne, ale od Interlude bardzo dużo zmian. Nie wiem czy bym się tutaj odnalazł ;)
10
« Last post by Gumi on March 26, 2021, 02:59:44 AM »
Z nostalgii czasem zaglądam na forum zbierajac się w sobie by znowu może zagrać któregoś dnia :D
Czasy EvilSpirit z Lottą na czele klanu były fantastyczne
Zwłaszcza drużynowe party PK gdzie wpadało się całą ekipą na popularne miejscówki do ekspienia i kosiło się wszystkich przeciwników AlphaAlly.

Ekipa też była fajna zibiPL lyconPL, merlinus i paru innych, których nicków już nie pamietam niestety
Fajnie się grało, grałem pod nickiem Santini

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych co wtedy grali

Również pozdrawiam :)
Pages: [1] 2 3 4 5 ... 10
Back to top