Web Analytics
Mana

News:


     

Main Menu

Mana

Started by kochanie3376, January 18, 2014, 02:23:24 PM

Previous topic - Next topic

kochanie3376

O co chodzi z tym że healerzy mogÄ... krafcic mana potki może zwiÄ™kszylibyÅ›cie drop tych herbów na mane.

Artur

niema potów na mane. SÄ... tylko herbsy ktore lecÄ... z mobow i po podniesieniu dajÄ... buffa na 2 min oraz tatuaze ktore daja MP regeneracje i to na najwyzszym lvlu calkiem sporÄ...

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,278370.msg2419797.html#msg2419797

Revolution

poty mogÅ,y by być, jak za starych czasów :'(

na poziomach 10-30 mana/hp herbsy w miare czesto leca, pozniej z tego co zauwazylem drop drastycznie spada i trzeba czekac az mana sie zregeneruje >:(

Artur

w party herbsy bardzo cienko lecÄ... a solo powinny dobrze leciec. Tak czy inaczej na 40 lvlu mozna zainwestować w tatuaz na mp regeneracje ;)

Lagusio

Poczekaj az bedziesz mial wiekszy lvl ;p Najlepsze jest to ze upgrade kosztuje moim zdaniem za duzo.

Grabsia

Jeszcze powiedzcie mi, że na najwyższym lvlu tatuaże też sÄ... czasowe to chyba padnÄ™ :D

Artur

Quote from: Grabsia on January 20, 2014, 03:10:30 PM
Jeszcze powiedzcie mi, że na najwyższym lvlu tatuaże też sÄ... czasowe to chyba padnÄ™ :D

tak, 3h lub 6h empowered

Grabsia

Jakby ludzie nie mieli na co farmić tylko na tatuaże :P takie tylko moje maÅ,e spostrzeżenie :P

RenegadeMaster

Nie no przesada z tymi tatuażami na czas ; / wiadomo że później sie robi macro z tatuaży i co 3 lub 6h mam macro robić ponownie ?
Moim zdaniem takie coś po pewnym okresie grania będzie tylko drażnić.

Artur

Quote from: Grabsia on January 20, 2014, 05:41:43 PM
Jakby ludzie nie mieli na co farmić tylko na tatuaże :P takie tylko moje maÅ,e spostrzeżenie :P

Może przynajmniej zapomniane klasy do regeneracji mp wreszcie stanÄ... siÄ™ wartoÅ›ciowe? L2 to nie tylko mage vs archer i spamowanie skillami.

Mattrach

ja na zwykly lvl 1 tatoo mam takiego boost regena ze od tej pory expie sam. jak mana mi zejdzie do zera zakladam tattoo- 20-30 sekund i full mp. zdejmuje i jazda dalej

[url=http://profile.mygamercard.net/ToMGaN][/url]
Cuda załatwiam od ręki , rzeczy niemożliwe w dwa dni....

Cromatorus

Quote from: kochanie3376 on January 18, 2014, 02:23:24 PM
O co chodzi z tym że healerzy mogÄ... krafcic mana potki może zwiÄ™kszylibyÅ›cie drop tych herbów na mane.

Omg poÅ,owa ludzi odpowiada n pytania mylÄ...c w ten sam sposob pytajÄ...cychzamiast wpierw zapytac sie o serwer.

DRAGON x15:  tak helerzy mogÄ... robic potki many jak i inne uzywajÄ...ć : orc fingers, mana herbs, oel mahum fur, rags.

TARANTULA: nie ma takiej opcji, tylko herbsy krotkotrwaÅ,e i losowe z dropa
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )