Web Analytics
Youtube... - Page 38

News:


     

Main Menu

Youtube...

Started by Jubilat, June 12, 2009, 02:32:40 PM

Previous topic - Next topic

Kondra

Quote from: Jubilat on November 12, 2009, 11:46:47 PM
wyprobuj i tyle, uzywasz albo nie, z reguly fanboye firefoxa maja napierdolone pod kopula i nie wiedza ze opera i chrome ownia gejowskiego liska  8)

Wypróbowałbym...ale mi się nie chce xD Ja od przeglądarki cudów nie oczekuje, a to co mi oferuje FF w zupełności mi wystarcza (tak wiem, to tak jak jeździć polonezem i go wychwalać nie wiedząc, że można jeździć mercedesem... xD)

No chyba, że chrome ma jakąś uber funkcję, która zmiażdżyłaby mi mosznę swoją zajebistością  ;)

Jubilat

nie ma innego sposobu niz wyprobowanie, a w razie czego wywalenie



Grabsia

Quote from: Jubilat on November 12, 2009, 10:30:31 PM

jednoczmy sie w walce z tym chujstwem
To mnie nie przekonuje :D

Elvin

Status: Back!
Shadow x10 R.I.P
Elvinek -  noob bd/se - R.I.P
Leonard - runner & backstabber pw/es R.I.P
Valkyria x9
Elvin - PS

Am3nn my nigga xD

Draglide

Boli was to ze z firefoxa kozysta wiecej osob :D Ogolnie FF>O+GC+IE mam wszystkie na kompie i wszystkie sprawdalem, do ff jest tyle wtyczek na necie ze zastapi kazda obecna wyszukiwarke.

kukunamuniu

Quote from: Draglide on November 15, 2009, 08:01:35 PM
Boli was to ze z firefoxa kozysta wiecej osob :D Ogolnie FF>O+GC+IE mam wszystkie na kompie i wszystkie sprawdalem, do ff jest tyle wtyczek na necie ze zastapi kazda obecna wyszukiwarke.
zgadzam sie z tym, jednak to opera wprowadzila wiekszosc rzeczy, dzieki ktorym lubisz firefoxa :P Gdzies czytalem o tym.

Jubilat


Pawlotto


Vielokont

Quote from: Draglide on November 15, 2009, 08:01:35 PM
Boli was to ze z firefoxa kozysta wiecej osob :D Ogolnie FF>O+GC+IE mam wszystkie na kompie i wszystkie sprawdalem, do ff jest tyle wtyczek na necie ze zastapi kazda obecna wyszukiwarke.
Jak dla mnie ff wypada słabiutko w porównaniu z Operą.
[url=http://www.koniecpzpn.pl/][/url]
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Jubilat

Quote from: Vielokont on November 16, 2009, 12:36:35 AM
Jak dla mnie ff wypada słabiutko w porównaniu z Operą.
true