Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 31

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

EDDIE666

heh vlastne to ani nebolo take tazke zistit :D   len ja a moje spomalene myslenie :D :D :D    nabuduce si daj este lepsi nick :-/

Ashlynn

Quote from: drago.n.et on May 06, 2010, 10:01:21 PM
drago.n.et ti řekne prd... ale jinak mě myslím znáš :)
A já zase myslím, že neznám. Tak jako tak, je mi to celkem putna. ;p

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



drago.n.et

Quote from: EDDIE666 on May 06, 2010, 10:04:14 PM
heh vlastne to ani nebolo take tazke zistit :D   len ja a moje spomalene myslenie :D :D :D    nabuduce si daj este lepsi nick :-/

Taky si říkám, že tak těžké to nebylo :P A omlouvám se :D ale tenhle účet tu mám už asi 6 let nebo jak dlouho :D co jsem poprvé byl na NM...

Ashlynn

ajo, alderius. Vím, že jsem s tebou asi tak 2x mluvil, nikdy ne víc než zhruba 5 minut, takže si stojím za tím, že mě neznáš :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

#364
Quote from: Ashlynn on May 07, 2010, 12:35:28 AM
ajo, alderius. Vím, že jsem s tebou asi tak 2x mluvil, nikdy ne víc než zhruba 5 minut, takže si stojím za tím, že mě neznáš :)
Na Aldyho pozor.... co mi zas vcera posilal Shifty tak si za ten scam muzes vlastne sam... das mu itemy reknes ze koncis 4ever a pak prilezes a chces to z5 a vlastně to stejne si udělal i Eddiemu dal mu acc itemy a na druhý den že tě scammnul a nvm co vÅ¡ecko... a ja piča se zastávala tebe.... fuj jeÅ¡tě že to dopadlo jak to dopadlo...jenže Eddie ti to uměl vrátit :) a udělal chybu a Shifty udělal dobře

BaByPrinCesS

Quote from: drago.n.et on May 06, 2010, 08:14:57 PM
Asi tě to překvapí, aleeee.... znám :)
Jistě ty znáš totiž vÅ¡ecky a vÅ¡ichni tě milujou... ale pleteÅ¡ se

EDDIE666

Quote from: BaByPrinCesS on May 07, 2010, 03:01:06 PM
Na Aldyho pozor.... co mi zas vcera posilal Shifty tak si za ten scam muzes vlastne sam... das mu itemy reknes ze koncis 4ever a pak prilezes a chces to z5 a vlastně to stejne si udělal i Eddiemu dal mu acc itemy a na druhý den že tě scammnul a nvm co vÅ¡ecko... a ja piča se zastávala tebe.... fuj jeÅ¡tě že to dopadlo jak to dopadlo...jenže Eddie ti to uměl vrátit :) a udělal chybu a Shifty udělal dobře
jo jo +1     je to fakt na zamyslenie

BaByPrinCesS

Quote from: EDDIE666 on May 07, 2010, 03:10:36 PM
jo jo +1     je to fakt na zamyslenie
Tam Å¡lo o to aby ho každý litoval a nakonec když scamnul mě o nějakých 230dc tak vÅ¡em tvrdil že jsem si to schovala a hraju na chudinku... ale já se aspoň uměla přiznat, že jsem někoho scammla ale on to neuměl.... a Shifty mi jasně potvrdil že to co Aldo měl za výbavu odpovídalo mým ztraceným coinům.... Když sem odcházela lítal tam v tallum hvy setu+tt jewka+tb*dle +4 a jak jsem odeÅ¡la nadobro najednou dnet hvy set+rb jewka dualky +9??? no kráááása:)

EDDIE666

Quote from: BaByPrinCesS on May 07, 2010, 03:13:50 PM
Tam Å¡lo o to aby ho každý litoval a nakonec když scamnul mě o nějakých 230dc tak vÅ¡em tvrdil že jsem si to schovala a hraju na chudinku... ale já se aspoň uměla přiznat, že jsem někoho scammla ale on to neuměl.... a Shifty mi jasně potvrdil že to co Aldo měl za výbavu odpovídalo mým ztraceným coinům.... Když sem odcházela lítal tam v tallum hvy setu+tt jewka+tb*dle +4 a jak jsem odeÅ¡la nadobro najednou dnet hvy set+rb jewka dualky +9??? no kráááása:)
no jo docela zaujimavy exot sa steba vyklubal Aldinko..... nikdy som shiftyho nejako nemusel     ale teraz urobil fakt dobre :)

drago.n.et

Quote from: Ashlynn on May 07, 2010, 12:35:28 AM
ajo, alderius. Vím, že jsem s tebou asi tak 2x mluvil, nikdy ne víc než zhruba 5 minut, takže si stojím za tím, že mě neznáš :)

Ale no taaak :) to bylo víckrát... navíc nevzpomínáš na tu noc, co jsme spolu propařili? Jak jsme se potkali v Cementary...

Quote from: BaByPrinCesS on May 07, 2010, 03:01:06 PM
Na Aldyho pozor.... co mi zas vcera posilal Shifty tak si za ten scam muzes vlastne sam... das mu itemy reknes ze koncis 4ever a pak prilezes a chces to z5 a vlastně to stejne si udělal i Eddiemu dal mu acc itemy a na druhý den že tě scammnul a nvm co vÅ¡ecko... a ja piča se zastávala tebe.... fuj jeÅ¡tě že to dopadlo jak to dopadlo...jenže Eddie ti to uměl vrátit :) a udělal chybu a Shifty udělal dobře

Jak si říkala sama... Shifty je čůrák, co si vymýšlí :) Já bych zůstal u toho, že to lehce přibarvil ;) Jj, Eddie je dobrej člověk, ale tenkrát to trochu vypadalo, že mi nechce ty itemy vrátit... sama jsi to říkala :)

Quote from: BaByPrinCesS on May 07, 2010, 03:13:50 PM
Tam Å¡lo o to aby ho každý litoval a nakonec když scamnul mě o nějakých 230dc tak vÅ¡em tvrdil že jsem si to schovala a hraju na chudinku... ale já se aspoň uměla přiznat, že jsem někoho scammla ale on to neuměl.... a Shifty mi jasně potvrdil že to co Aldo měl za výbavu odpovídalo mým ztraceným coinům.... Když sem odcházela lítal tam v tallum hvy setu+tt jewka+tb*dle +4 a jak jsem odeÅ¡la nadobro najednou dnet hvy set+rb jewka dualky +9??? no kráááása:)

Proč by mě měl někdo litovat? :D já si nevymýšlím scammy ;) teda nwm jestli to bylo vymyÅ¡lený, ale já ty věci nevzal a za tím si stojím a stát budu ;) konec konců se můžete zeptat v EB ;) A s těma itemama co tu vypisujeÅ¡ to pro změnu přibarvujeÅ¡ ty :)

Quote from: BaByPrinCesS on May 07, 2010, 03:04:21 PM
Jistě ty znáš totiž vÅ¡ecky a vÅ¡ichni tě milujou... ale pleteÅ¡ se

zase pozor... možná jsem od tebe něco pochytil, ale tohle rozhodně ne :D

Ashlynn

Quote from: drago.n.et on May 07, 2010, 06:37:16 PM
Ale no taaak :) to bylo víckrát... navíc nevzpomínáš na tu noc, co jsme spolu propařili? Jak jsme se potkali v Cementary...
Ne, z nikým z temp jsem rozhodně nepropařil noc lol. pamatuju si, že jsem tě potkal když jsem dělal PK body, to jsem s tebou mluvil asi pět minut... Pak když jsem byl na Furesyho archerovi. opět tak na pět minut. :) Promiň, žádnou propařenou noc si napamatuju.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

jak dojemnéééé jasně v EB se můžu zeptat napíšu nFeelovi a ten je na tebe alergický až až.... nikdo enví jak si k těm itemum přiÅ¡el ale my vííme... jo jasně ja nic nepřibarvuju vím co si měl na sobě než sem odeÅ¡la a jak sem odeÅ¡la......