Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 3

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Ashlynn

#24
Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 07:12:46 PM
si stroskotany a kazdy to vie jedine co ty pojedas su diktaty kade sa pohnes...jedine co vies su vychytrale komenty na forume na Nm  a pekovanie botov kamo..je mi ta luto fakt ale zase ked som videl ani sa necudujem ty si presne ten typ co ma tazky zivot na strednek a proste vsade tyrany silnejsimi spoluziakmi oberany o desiatu na zakladke a tak...no podpisalo sa to na tebe poriadne liecis si komplexy hranim sa na ostrielaneho hraca ale jediny cim si ty ostrielany su diktaty ci uz tu v zivote alebo v hre tak kurwa stfu a zarad sa kam patris ty stroskotana existencia
ok. číst se mi to fakt nechce.

I když.. týýjo, koukám že jsi zase vypotil sračku měsíce. Pro tebe aby pomalu vymýšleli i cenu, pane psycholog xd

Nu co už, normálně bych ti na to i odpověděl a byl by od tebe zase na dlouho klid (nebo alespoň než by se zapomnělo, že každý tvůj směšný pokus o flame končí naprostým fiaskem), ale vidím že jsem tady obklíčen lidmi s inteligencí ne nepodobnou té tvojí, takže si budu jen číst a smát se tomu, co tvoje sračkometné prsty zase vyblijou za verbální odpad.  8)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Meryl

LoL, This is not a FLAME topic guys.... :-*

Every day u wake up.....is a beautiful day ;)

endona

Quote from: Ashlynn on March 29, 2010, 07:16:38 PM
ok. číst se mi to fakt nechce.

I když.. týýjo, koukám že jsi zase vypotil sračku měsíce. Pro tebe aby pomalu vymýšleli i cenu, pane psycholog xd

Nu co už, normálně bych ti na to i odpověděl a byl by od tebe zase na dlouho klid (nebo alespoň než by se zapomnělo, že každý tvůj směÅ¡ný pokus o flame končí naprostým fiaskem), ale vidím že jsem tady obklíčen lidmi s inteligencí ne nepodobnou té tvojí, takže si budu jen číst a smát se tomu, co tvoje sračkometné prsty zase vyblijou za verbální odpad.  8)

no jasne ze si v obkluceni ludi s jeho inteligenciou lebo ta tvoja sa neorvna ani svabovi ty EMO lamantak...sa trosku uvedom a priznaj si ze si chuj

Meryl

Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 07:27:26 PM
ked beres do uvahy ze tvoj zivot je jedna velka sracka tak mas pravdu...je to fakt sracka...a teraz fakt sklapni nikto neni na teba zvedavy neviem co sem vobec chodis tu sa rozpravaju ludia co sa poznaju 4 roky a maju cosi za sebou ty si len saso co bludi zo serveru na server a kade chodis tam si nasmiech,,fakt ma vytacas tym co si ty vobec o sebe myslis..zato ze si vylizal par zadkov v bh alebo v cb to z teba nerobi dobreha hraca a to ze si otvaras papulu na busiho ce na servry nieco znamena a hraval v clane ktory je legenda to je uz uplne dovi...mal by si sa nad sebou zamysliet
legendy nehraju L2  ani ine MMORPG hry.... a neviem ale zda sa mi ze tu vediete debatu onicom.... lebo vsetci na rovnakej urovni, http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU&NR=1&feature=fvwp

Every day u wake up.....is a beautiful day ;)

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 07:27:26 PM
ked beres do uvahy ze tvoj zivot je jedna velka sracka tak mas pravdu...je to fakt sracka...a teraz fakt sklapni nikto neni na teba zvedavy neviem co sem vobec chodis tu sa rozpravaju ludia co sa poznaju 4 roky a maju cosi za sebou ty si len saso co bludi zo serveru na server a kade chodis tam si nasmiech,,fakt ma vytacas tym co si ty vobec o sebe myslis..zato ze si vylizal par zadkov v bh alebo v cb to z teba nerobi dobreha hraca a to ze si otvaras papulu na busiho ce na servry nieco znamena a hraval v clane ktory je legenda to je uz uplne dovi...mal by si sa nad sebou zamysliet
Jaj, tak to je lahodné. " tu sa rozpravaju ludia co sa poznaju 4 roky a maju cosi za sebou" a copak mají za sebou? Že 4 roky hrajou jedno a to samý? Tak to je obdivuhodný výkon hodný potlesku, opravdu. Prosím, když už si tady hraješ na strašnýho ownera (který je celé komunitě pro smích kvůli tvýmu donate na unban a diskutabilní inteligenci), tak aspoň nepoužÃ­vej tak vzletný slova jako "co maju cosi za sebou", z toho se mi fakt chce smát, ještě k tomu když to vyleze z tebe. :D

Ajo, já vlastně lízal análky v BH a CB. Hmm, v CB jsem nikdy nebyl, a i když mě tam Mark před nějakým tím pátkem chtěl, tak jsem stejně zůstal v BH kde jsem od tý doby co na NM hraju. Jop, hrozně moc jsem lízal prdelky xd

Chjoo, mě to nebaví, přijď zase s nějakým psychologickým rozborem mojí osoby, to je většÃ­ prdel číst než co kdo dokázal v nějaké hře :D

Quote from: endona on March 29, 2010, 07:30:45 PM
no jasne ze si v obkluceni ludi s jeho inteligenciou lebo ta tvoja sa neorvna ani svabovi ty EMO lamantak...sa trosku uvedom a priznaj si ze si chuj
A ty jsi čí? A neříkej prosím že "maminčin" :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Meryl

Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 07:35:21 PM
a teba typujem tak na dragon x15....kktybb
tipujes spravne ale stretneme sa tiez na valkyre  :-*

Every day u wake up.....is a beautiful day ;)

Spelso666

jako vidim ide tam samii kokot sama pica hlavne ashlyn to je emo style QQ kktybb



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on March 29, 2010, 07:53:10 PM
jako vidim ide tam samii kokot sama pica hlavne ashlyn to je emo style QQ kktybb
yay! teď jsi mě dostal a jdu si rozřezat žÃ­ly! Možná i tepnu kvůli tobě dneska potají naříznu! :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 07:56:55 PM
ja nemusim robit ziadny robor som ta uz davno analyzoval...ked som si ta checkol na facebooku vytvoril som si dokonaly obraz o tebe.,,,jak vela ty vies o NM? z pocuvania druhych? ano ked hras niekde 4 roky na servry nieco to o tebe vypoveda...ale co mozem povedat o tebe, chlapec co pekuje botov a potom sa tym chvali na forume...sem tam sa lognes dohry poprechadzas sa po adene semt tam ides do varky kde 80% casu lezis na zemi...ano ja som si kupil veci od glenna a dostal som zato bann no stale je to vzdy lepsie ako tvarit sa aky som pro ked v skutocnosti chodis po bs a pekujes (afk) botov...jak toto uz neni nejaky komplex z realu tak uz neviem...ale v pohode jak ta toto naplnuje tak ja ti fandim kamo
No týýýý brďo. Jestli si seš schopnej z páru sraček které vyčteš na FB utvořit dokonalej obraz, tak co děláš tady? Proč si neotevřeš vlastní psychologickou poradnu? Ty seš mi ale kulišÃ¡k :D To jsi zase jednou zazářil :D Povím ti tajemství, děsně tajný. Z páru odkazů, několika úchylných fotek a pár blbin co si jeden vyblije na zeď na FB usoudíš tak akorát starou belu. Jen blázen nebo idiot si může myslet že to, co se tam píše může být nějak použito na vytvoření "dokonalého obrazu" o komkoli. Zařaď se do jaké skupiny chceš, nechám to na tobě ;)

Ajo, četl jsi někdy to co tady na fóru píšu? Najdi mi prosím nějaký můj post ve kterém se vychvaluju do nebe jakej jsem to ale extra třída hráč :) Asi ti ušetřím čas a řeknu ti, že takový nenajdeš. Nikdy jsem se nechvástal, raději jsem si ze sebe udělal řiť, protože mi to vůbec nevadí a nemám s tím problém :) Pro boha živýho, je to jen hra a jestli ji bereš tak strašlivě vážně, tak to pak asi nebudu já, kdo si léčí komplexy, že? ;)

Tak, než se vrátím z hospody, připrav si to nejlepšÃ­ co umíš, protože tohle bylo jako obvykle tuze slabý. To, že tady vybliješ kombinaci nadávek, spojek a citoslovců z tvých příspěvků nic světobornýho neudělá :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BusinessMan

Kaslete na to je zbytecne se hadat,stejne to nikam nevede.Je to podobne jako byste se snazili jeden druheho presvecit o tom  kdo ma vetsi gule.Lajna je MMORPG tzn. ze to je kolektivni hra u ktere by se lidi meli bavit,ne si pridelavat zbytecne vrasky kvuli nejakym bezvyznamnym hadkam ktere nemaji zadny vetsi smysl.Ashlynn si jednoduse v budoucnu rozmysli nez neco vysmoli a bude nepatricne a nevhodne reagovat na neci post a bude klid.Lepsi nez se tady dohadovat bude liskat se ve hre az to nahodi  ;) Jo a Ashlynn sice si mi mozna daval 4 k crit. ,ale zapomel si poznamenat ze jsi byl na fullbuffu a ja na self a ze ve vysledku to pokazde dopadlo tak ze jsi spadl jak prezrala hruska na zem a musel ses resovat petkou a k tomu nepocitaje  ze si pokazdo do me sel jen kdyz sem se valil s nekym jinym ale stejne to nic nezmenilo na faktu ze si zarval ,bohuzel pro tebe   :'(   peace pl0x dont flame me.
Clan Czech Horde

Valkyria 9x : BusinessMan  TH   HE/?

Spelso666

Martin mas pravdu ze to je kolektivna hra ale kokoti ako je ashley mi tu hru nicia >:(



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

endona

Quote from: Ashlynn on March 29, 2010, 08:10:36 PM
No týýýý brďo. Jestli si seÅ¡ schopnej z páru sraček které vyčteÅ¡ na FB utvořit dokonalej obraz, tak co děláš tady? Proč si neotevřeÅ¡ vlastní psychologickou poradnu? Ty seÅ¡ mi ale kulišák :D To jsi zase jednou zazářil :D Povím ti tajemství, děsně tajný. Z páru odkazů, několika úchylných fotek a pár blbin co si jeden vyblije na zeď na FB usoudíš tak akorát starou belu. Jen blázen nebo idiot si může myslet že to, co se tam píše může být nějak použito na vytvoření "dokonalého obrazu" o komkoli. Zařaď se do jaké skupiny chceÅ¡, nechám to na tobě ;)

Ajo, četl jsi někdy to co tady na fóru píšu? Najdi mi prosím nějaký můj post ve kterém se vychvaluju do nebe jakej jsem to ale extra třída hráč :) Asi ti uÅ¡etřím čas a řeknu ti, že takový nenajdeÅ¡. Nikdy jsem se nechvástal, raději jsem si ze sebe udělal řiť, protože mi to vůbec nevadí a nemám s tím problém :) Pro boha živýho, je to jen hra a jestli ji bereÅ¡ tak straÅ¡livě vážně, tak to pak asi nebudu já, kdo si léčí komplexy, že? ;)

Tak, než se vrátím z hospody, připrav si to nejlepší co umíš, protože tohle bylo jako obvykle tuze slabý. To, že tady vyblijeÅ¡ kombinaci nadávek, spojek a citoslovců z tvých příspěvků nic světobornýho neudělá :D

staci si pozriet signaturu Ahslynn TH/WK: #1 Nightmare PK...na botoch a chudakoch co farmia OL MAHUMY aby mali aspon nejake prachy...si proste cool  ;D vykastrovat nech sa nemnozi jednoducho