Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 26

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BaByPrinCesS

Tu máš tsko 193.179.144.3 a heslo je nejak huml neco to ti rekne spelso:D:D:D:D:D a ja jedu th a spoila:D jinak supporty se kazdopadne vzdy hodi

BaByPrinCesS

tak za hodinku nam to pojede :D:D:D:D

Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

Makej si udelat to ICQ  a mas pmko:D tak makeeeeeeej

Spelso666

Tak uz nam to frci jedine co ma sere je ten skurvety system subovania  :-[ :-[



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

JohnyCZE

Tak co decka, jak na tom jste?

Urcite lip jak ja... dvakrat do roka mam mimoradny vikendy 16 hodin nocni smenu a zrovna to vyjde na dny, kdy zacina server...
Jeste, ze je to dobre placeny 350 Kc/h jinak bych to sral ;D

Takze moje laska je zatim na   12 levelu a k nejakemu expeni se dostanu az zitra odpoledne, pokud budu uz pouzitelnej, protoze po patecni nocni, kdy jsem visel v praci od 16 do 8 do rana (dneska) sem byl doma totalne nepouzitelnej, zapadl sem do postele a vzbudil mne budik az v 14:00, ze za dve hodiny jdu zas do prace... tak sem si dal na rozehrati 10 minut a najedl se, dal si sprchu a jel zas makat na takove hovada jako je fzk....na romskou populaci.... tak cau zitra
Let the darkness rise again...


Spelso666

NO nezavidim  ;D ;D ;D ;D a jako sme natom spoko 40 lvl co ty mam povedat farmim jak hovado :D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

fzk

Quote from: JohnyCZE on May 01, 2010, 09:44:26 PM
Tak co decka, jak na tom jste?

Urcite lip jak ja... dvakrat do roka mam mimoradny vikendy 16 hodin nocni smenu a zrovna to vyjde na dny, kdy zacina server...
Jeste, ze je to dobre placeny 350 Kc/h jinak bych to sral ;D

Takze moje laska je zatim na   12 levelu a k nejakemu expeni se dostanu az zitra odpoledne, pokud budu uz pouzitelnej, protoze po patecni nocni, kdy jsem visel v praci od 16 do 8 do rana (dneska) sem byl doma totalne nepouzitelnej, zapadl sem do postele a vzbudil mne budik az v 14:00, ze za dve hodiny jdu zas do prace... tak sem si dal na rozehrati 10 minut a najedl se, dal si sprchu a jel zas makat na takove hovada jako je fzk....na romskou populaci.... tak cau zitra
ty si cely rom ty deges jeden

JohnyCZE

Quote from: fzk on May 01, 2010, 11:29:20 PM
ty si cely rom ty deges jeden
Nezapomen si ho utrit do kapesniku lofas! Hura konecne vyspinkanej... ted jen zajedu do mesta koupit neco dobreho k obedu, pozdravit pritelkyni a na dva dny se zavru v jedne mistnosti.... ;D Ne kecam.... zachod by se mi nevyplatilo odmontovavat...
Let the darkness rise again...


fzk

Quote from: JohnyCZE on May 02, 2010, 11:03:20 AM
Nezapomen si ho utrit do kapesniku lofas! Hura konecne vyspinkanej... ted jen zajedu do mesta koupit neco dobreho k obedu, pozdravit pritelkyni a na dva dny se zavru v jedne mistnosti.... ;D Ne kecam.... zachod by se mi nevyplatilo odmontovavat...
asi ti uz dosli hlasky co ty intelektual

BaByPrinCesS

Quote from: fzk on May 02, 2010, 02:13:19 PM
asi ti uz dosli hlasky co ty intelektual
Víš vůbec co slovo intelektuál znamená ?  ;D ;D ;D ;D

fzk

Quote from: BaByPrinCesS on May 02, 2010, 03:09:51 PM
Víš vůbec co slovo intelektuál znamená ?  ;D ;D ;D ;D
to co ty nie si...a co furt skaces? nikto sa tu s tebou nerozprava tak co nahanas posty curak?