Web Analytics
TY for scam me :) - Page 3

News:


     

Main Menu

TY for scam me :)

Started by Gnori, August 18, 2010, 09:14:49 AM

Previous topic - Next topic

Sali

Quote from: AmenN on August 22, 2010, 02:10:19 AM
Czytaj ze zrozumieniem  ! chyba ze masz powody  aby się  wstydzić ,jak bym chciał Cie obrażać dał bym " dobrze"
Gnori obudź się .Ty naprawdę myślisz że któregoś z tych pseudo Gm to obchodzi  ,wzuć na luz i zajmij sie lepiej farmieniem lub z korzystaj z linka  http://www.dragon-community.net/index-donation.php  :'( :'(

ps. sry za spam
piszac "dobrze" oznaczalo by ze szlo mi to tak ja Draksowi, czyli gorzej niz zle, a chyba bylo na odwrot :) to i tak nie zmienia faktu ze nie rozumiem...
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

chlipus

Quote from: Gnori on August 18, 2010, 11:57:18 PM
its imposible Alina gave u wrong date , it was 11-12  august , and lol 2/3 items was them .....  and u say somethink  about Rzeszow and Warszawa , they lives  near Rzeszow . And u can't do anythink? All items have ID yes? U can find it maybe and say who scam ... i think it isnt  take you many time , I play here more than 6 year u can do one thing . TY

nie grasz tu 6 lat bo grasz krócej odemnie a ja nie gram 6 lat, co do itemów to track ci nie pomoże nic nie odzyskasz, nawet się nie dowiesz jakie ip mial ten co ci na konto wszedł, co jest najprostszą rzeczą do sprawdzenia dla tracka

Kamillo29

a tego doom lighta i B grade-owych fistów Ci nie zadziobali , to mi się z Tobą kojarzyło ;x



Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro

Gnori

no chlipus juz bedzie okolo 6lat :)

Gnori

a and track don't help me because  i insult him once time .... no comment

macris-0007

ale Panowie!!!

Dragon - Network
Full Hellbound OFF,x5 x9 x15 x30 x200 rates, over 4500 players! 100% uptime.Custom potions,stackable sub system. Never wiped in 6 years.

;)
DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~
* aDv *  BD/SH  
* DiablosII *  TH/WL
* Cracers *  HE/WK
proud member of ImmortalsLegion / Vend3tta / SINS /

a V a t a r s - v-CL
~ Nanaki ~ Celes ~ RPG ~ Arion ~ Asterios ~ Core ~ Hydra ~ DEX ~ Nanaki ~ Nightmare ~ RETIRED

ForTheSugarDaddy - BF4/LoL

POUSEGAMANE

Quote from: macris-0007 on August 22, 2010, 07:35:24 PM
ale Panowie!!!

Dragon - Network
Full Hellbound OFF,x5 x9 x15 x30 x200 rates, over 450 players! 100% uptime.Custom potions,stackable sub system. Never wiped in 6 years.

;)
SifouVERSOUS HE/PP
POUSEGAMANE DE/TY NOBLES
SifouDagger TH/WLK NOBLES
BarbieIssixy SOR/PP X-HERO
DiscoCrab PW/SWS X-HERO
TheOnlyR1pper TY/WC NOBLES
JesseJaims HE/WLK
"Riders On The Storm"

Mioo

Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

milampalas

some english plox...
and sorry to hear that ppl that play here 6 years have an end like that...
gl mate!
8B007 TH/*PP for now...

WindPhoenix

Quote from: Gnori on August 22, 2010, 06:35:03 PM
a and track don't help me because  i insult him once time .... no comment
i never insulted him. and i'm stillw aiting for him to help me :)
Quote from: Kamillo29 on July 19, 2009, 12:42:09 PM
teh almighty windpenixor the best pvper in DN history

Sali

Quote from: Kamillo29 on August 22, 2010, 03:23:07 PM
a tego doom lighta i B grade-owych fistów Ci nie zadziobali , to mi się z Tobą kojarzyło ;x
dc i som ale biedaaaaaaaaaaaa
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Kamillo29




Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro