Web Analytics
Logowanie

News:


     

Main Menu

Logowanie

Started by Dortor, February 16, 2013, 09:12:37 PM

Previous topic - Next topic

Dortor

Witam!
Czy mial ktos taki problem ze jak wpisuje login i haslo klika enter to gra scina sie i nic nie mozna zrobic?
Jezeli tak prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Dortor

krotki

Mam ten sam problem ,wszystko dziala lineage 2 sie wlacza wpisuje login hasÅ,o i freeez gra siÄ™ Å›cina (brak odopowidzi) jakies pomysly jak to naprawić?

A tu trochÄ™ ode mnie  aby wyeliminowywać dużo teoretycznych problemów:
System win 7 x64
komputer po formacie ,nowe i akutalne sterowniki(direct 11  net friemework)
Zapora AvG ultimate (gra dodana to wyjatkow ,a takze testowale mbez zapory)
Client H5 pobrany torrentem ze strony DNET
Dodam tylko ze graÅ,em na xp viscie i gorszych kompach i nie miaÅ,em nigdy problemu,po zakupie nowej maszyny z win 7 powstaÅ, wÅ,aÅ›nie takowy problem

ILoveDonat

MiaÅ,em ten sam problem. Okazalo sie że pamiec ram mialem zepsuta zrabywala mi kompa np. bluee screen, bug splat w lolu, zle rozpakowywujacy winrar i to z l2. Wyciagnalem ja i dalem do reklamacji. Sciagnalem jeszcze raz l2 z innej strony i smiga. Moze jakos pomoglem, moze tez cos masz zepsute.
by
Donat

Avatha Valiarde

#3
Hej,

Mam ten sam problem, czy udaÅ,o siÄ™ wam to jakoÅ› rozwiÄ...zać ?


EDIT
Ok problemu już nie ma.
Odinstalowanie gg zadziaÅ,aÅ,o. Co dziwniejsze na systemie z xp gg przeszkadza, zaÅ› na win 7 gg nie robi żadnych problemów...
--- Shadow Server ---
Lomea - SE/BD
Avatha Valiarde - PW/TK
--- Dragon Server ---
Falcia - spoil/craft
FalkaValiarde - BP
--- Tarantula Server ---
Falcia - spoil
ScoiaTael - WC

ILoveDonat

Jak odinstalowac GG tak aby nic po nim nie zostalo, bo mi zas zjebalo gre...
Dalem panel sterownaia  i odinstalowalem ale dalej problem jest.

QuizeR

Spróbuj CClinerem. Wywali wszystkie niepotrzebne rzeczy.

ILoveDonat

Uzylem programu do deinstalacji Your Unin -staller i dziala.

szpara

siema, mam ten sam problem, usunolem gg, przelecialem kompa ccleanerem i nic. mam wina 7 32 bit i 4gb ramu ( komp dziala na 3.2 gb bo nie amm 64 bitowego wina, moze w tym problem ? ) choc wczesniej inne czesci l2 dzialaly bardzo dobrze, na dnecie nie gralem od roku

szpara

ale z was hejterzy i disserzy, na poziomie gimnazjum  :o

ILoveDonat

Quote from: szpara on March 30, 2013, 02:17:26 PM
siema, mam ten sam problem, usunolem gg, przelecialem kompa ccleanerem i nic. mam wina 7 32 bit i 4gb ramu ( komp dziala na 3.2 gb bo nie amm 64 bitowego wina, moze w tym problem ? ) choc wczesniej inne czesci l2 dzialaly bardzo dobrze, na dnecie nie gralem od roku
Zainstaluj GG i uzyj programu do deinstalacji : Your Unin -staller, CCleaner robilem ale nic nie podzialalo dopiero ten program.

szpara

#10
Quote from: ILoveDonat on March 31, 2013, 01:42:15 PM
Zainstaluj GG i uzyj programu do deinstalacji : Your Unin -staller, CCleaner robilem ale nic nie podzialalo dopiero ten program.
jedyny pomocny czlowiek :) niestety mam juz ten program your unin, zainstalowalem gg noi chce je usunac poprzez ten program i mam taki komunikat http://scr.hu/0hhn/jvrb2
nic nie anulowalem, poprostu czekalem az tu taki myk ...

EDIT:
zrobilem pelna wersje programu po czym bezproblemowo usunalem gg, lecz problem z l2 dalej jest... juz nie mam pomyslow, czytalem ze usuwajac plik fire.dll z systemu bedzie dzialac, usunalem i co prawda nie zacinala juz sie gra ale co wpisywalem passy to wyskakiwalo acces failed, please try again. Czytalem tez o hostach ale tez nic nie dalo... juz serio nie wiem co jest tego przyczynÄ...

Nickelback

Sprawdz Advanced Uninstaller PRO.

BTW nie tylko gg powoduje takie problemy.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight