Web Analytics
Subclass - szukam porady

News:


     

Main Menu

Subclass - szukam porady

Started by Hartigan, April 09, 2013, 02:02:07 PM

Previous topic - Next topic

Hartigan

Witam serdecznie!

Trzy lata temu graÅ,em na Dragonie i posiadaÅ,em kilka postaci. Po ponownym zalogowaniu (po 3 latach) zobaczyÅ,em, że moich sub już nie ma, ale mam rogi w inv. NiegdyÅ› moje dwie gÅ,ówne postacie to bd/ i pp/he, które pozostawiÅ,em po ostatnim wylogowaniu na BD i HE także mam do zrobienia dwie postaci.
ProsiÅ,bym o Wasze opinie co w tym momencie bÄ™dzie najlepsze dla BD  i  HE.
Już myÅ›laÅ,em nad wyborem i mam kilka klas do przemyÅ›lenia, ale miaÅ,em dÅ,ugÄ... przerwÄ™ w grze także chciaÅ,bym poznać opiniÄ™ osób które sÄ... na bieżÄ...co...

Mam jeszcze jedno pytanie, jak koÅ,,czyÅ,em grać, to byÅ,a możliwość zrobienia "mutanta", czy dalej jest taka możliwość ??? Jeżeli tak, to co muszÄ™ zrobić :)

Pozdrawiam

Blizzer

bd/sk, bd/sh, bd/pr albo bd/aw tak jak kiedyÅ›, he/wk
mutanta robi się na retail subie (można mieć maina i 3 retaile po subie) ale ma tylko 80 lvl, bez certyfikatów i FS więc oprócz farmy to nieprzydatny
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Hartigan

DziÄ™ki za odpowiedź. HE/WK już zrobiÅ,em dwa dni temu :)
A jeżeli na BD mam retaila SPH i na retailu zrobiÄ™ sube np SE to też bÄ™dzie miaÅ, max 80 lvl mimo, że nie bÄ™dzie mutantem ?? BD/AW, BD/SK, BD/PR, BD/SPH to sÄ... waleczne klasy z supportem i teraz pytanie, jeżeli chciaÅ,bym grać SPH to czy nie lepsza bÄ™dzie suba na SE, w opcji zsubowania retaila? No i oczywiÅ›cie jest opcja zrobienia suporta BD/SE, który jakieÅ› 3 lata temu Å,adnie naparzaÅ, na pvp... prawie full buff dawaÅ, niezÅ,Ä... moc z draina, czy teraz też tak jest??

Blizzer

bd/se to support z takim sobie dmg, ale dupy nie urwie. lvl suby na retailu nie może przekroczyć 80 lvl, nieważne czy z tej samej rasy. sh/bd prędzej znajdzie klan i party.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Blizzer

aw/bd idzie taniej ubrać niż bd/sh
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

szpara

skoro masz juz he/wk to zrob bd/se i bedziesz mial jako takiego buffa na hawka jesli grasz solo

Hartigan

Blizzer dzięki za podpowiedź.
Szpara, jest tyylko jeden maÅ,y problemik ;D mam te dwie postacie na tym samym koncie :))

Example

#7
Jezeli chcesz maga do sh/bd albo bd/se tylko ze to bardziej support.
Co do he to proponuje he/wk albo he/glad ale wole he/wk

Harder Better Faster Stronger
Renevan = He/pp <3

gizzmo1983PL

#8
Chociaż Å,ucznikiem nigdy w życiu nie graÅ,em, to wydaje mi siÄ™ że jeÅ›li miaÅ,bym zsubować HE to wybraÅ,bym albo tanka (paladyna) albo warlocka. MyÅ›lÄ™, że któraÅ› z wÅ,asnie tych opcji bÄ™dzie najrozsÄ...dniejsza. Co do suby u bladedancera siÄ™ nie wypowiem, sam mam wc/bd ale to tylko support:)