Web Analytics
Dragon-network Zawiesza sie przy logowaniu

News:


     

Main Menu

Dragon-network Zawiesza sie przy logowaniu

Started by piko94, June 01, 2013, 06:51:59 PM

Previous topic - Next topic

piko94

Witam serdecznie.

Mam do was pytanie czy może ktoÅ› zna sposób rozwiÄ...zania problemu z logowaniem? a dokÅ,adniej z zawieszaniem siÄ™ l2.exe po wpisaniu loginu i hasla i zatwierdzenia ich?? przeszukaÅ,em internet i niestety nie natrafiÅ,em na odpowiedz jak to naprawić.

A i druga sprawa po zalogowaniu siÄ™ na konto na stronie dragon network jedna z moich postaci jest zbanowana na zawsze niestety nie ma informacji o tym a ja sam nie graÅ,em ponad 3 lata. Czy możecie mnie pokierować gdzie mam siÄ™ odezwać na forum aby to wyjaÅ›nić?

Z góry dzięki i pozdrawiam

ozyn

Byc moze masz zly silnik, sciagales klienta gry z linkow polecanych na forum? Jak cos to pm tutaj na forum Glassego(GMa).

When nothink goes right, go left

Lunar

Przeskanuj kompa i wyczyść programem Spybot: Search and Destroy. Na 95% pomoże.

Burlesque sh/ps

piko94

niestety nie pomaga maszyna jest na 100% dobra pobieraÅ,em link polecany na stronie dn.

Dodam ze inne z ciekawosci pobralem jakis inny system podmienilem i inny serwer laduje sie normalnie a co do czyszczenia kompa to nie ma takiej mozliwosci bo jest postawiony windows + jego skladniki nic wiecej.

ozyn

Quote from: piko94 on June 02, 2013, 07:18:15 AM
niestety nie pomaga maszyna jest na 100% dobra pobieraÅ,em link polecany na stronie dn.

Dodam ze inne z ciekawosci pobralem jakis inny system podmienilem i inny serwer laduje sie normalnie a co do czyszczenia kompa to nie ma takiej mozliwosci bo jest postawiony windows + jego skladniki nic wiecej.
moze Brak Ci directx ? Albo innych sterownikow.

When nothink goes right, go left

PolSilv3r

Ja bym stawiaÅ, na Firewall albo AntyVira ...
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

QuickAka

Nie masz czasem Gadu-Gadu zainstlownego. poniewaz mialem kiedys ten sam problem na tym serverze (jest wiecej bogow nie polecam tu grac ^^) Uzyj programu Your Unin -staller pro i usun za pomoca tego.

piko94

to tak firewall jest wyÅ,Ä...czony, zapora na routerze nie blokuje mi nic, av nie uzywaÅ,em juz od 4 lat.
co do sterowników mam wszystkie. No trudno chyba nic nie pomoże poczekam aż może administracja wypuści jakiegoś bug fixa.

Dzięki wszystkim za dobre chęci.

PolSilv3r

Jestem tu od 2005 i jeszcze nigdy nie widzialem czegos takiego jak 'bug fix' szczegolnie ze ten problem maja nieliczni... Myslisz ze dla jednostki cos z tym zrobia ?
Why are you looking at my Avatar?

.:sexHERO:.
Server:  Zenith/Infinity x5



I am here since 07:52 GMT+1 25.12.2005

felo41

Quote from: piko94 on June 01, 2013, 06:51:59 PM
Witam serdecznie.

Mam do was pytanie czy może ktoÅ› zna sposób rozwiÄ...zania problemu z logowaniem? a dokÅ,adniej z zawieszaniem siÄ™ l2.exe po wpisaniu loginu i hasla i zatwierdzenia ich?? przeszukaÅ,em internet i niestety nie natrafiÅ,em na odpowiedz jak to naprawić.

A i druga sprawa po zalogowaniu siÄ™ na konto na stronie dragon network jedna z moich postaci jest zbanowana na zawsze niestety nie ma informacji o tym a ja sam nie graÅ,em ponad 3 lata. Czy możecie mnie pokierować gdzie mam siÄ™ odezwać na forum aby to wyjaÅ›nić?

Z góry dzięki i pozdrawiam
Cześć kolego , a spróbowaÅ,eÅ› już wÅ,aczyć i wyÅ,aczyć komputer ? He he :)

Spróbój napisać do jednego z admiów , ich przydomki znajdziesz przy poszczególnych dziaÅ,ach naszego forum.

Mam nadziejÄ™ ,że pomogÅ,em !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

#10
Quote from: piko94 on June 01, 2013, 06:51:59 PM
Witam serdecznie.

Mam do was pytanie czy może ktoÅ› zna sposób rozwiÄ...zania problemu z logowaniem? a dokÅ,adniej z zawieszaniem siÄ™ l2.exe po wpisaniu loginu i hasla i zatwierdzenia ich?? przeszukaÅ,em internet i niestety nie natrafiÅ,em na odpowiedz jak to naprawić.

zrób full czek ja kto nie pomorze przeinstaluj grÄ™ instalujÄ...c Å›wieża kopie, ale nie żadnÄ... upgradeowana wersje, gdyby byÅ,o to coÅ› z kompem najczęściej to grafika to by ci przy Å,adowaniu loadera error wyskakiwaÅ,, wiec to na pewno wina plików gry jakie posiadasz, co do bana to cóż widocznie daÅ,eÅ› pasy nie odpowiedniej osobie xD

NitjSefni

SÅ,yszaÅ,em o tym problemie. U niektórych osób pomagaÅ,o uruchomienie gry w otoczeniu 'Sandbox'.
Spróbuj, być może pomoże i Tobie.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk