Web Analytics
Atr stones

News:


     

Main Menu

Atr stones

Started by YouKnowMe, November 07, 2013, 07:59:35 PM

Previous topic - Next topic

YouKnowMe

A wiÄ™c moje pytanie jest nastÄ™pujÄ...ce: skÄ...d do licha niektórzy majÄ... wystawione na markecie +600 atr stonów? ByÅ,am ostatnio na DV na drakosach chyba z 5 godzin w tym na drop boost i wypadÅ,o mi 14 darków. Czy ma ktoÅ› jakieÅ› dobre miejsce do farmienia?


DioX3n

#1
z tego co wiem dark/holy stony leca jak po..ebane w Steel cytadel teleport z nobla z heine

Andrey / Enclave
N0LIFE / Sheva

YouKnowMe

#2
Na pierwszym poziomie w Steel Citadel? Bo tylko na pierwszy poziom jest teleport z noblesa, jeÅ›li na innch opiszcie proszÄ™ jak siÄ™ dostać na kolejne,czy trzeba wykonać jakiÅ› quest. I powiedzcie mi proszÄ™ czy energy i jewele majÄ... wiÄ™kszÄ... szansÄ™ podniesienia atrybutu niż crystale?


DarkLoverPL

#3
co do farmienia to Ci dokladnie nie powiem...
ale za to co do wbijania...GM jakiÅ› pisaÅ, że jest nieźle a moim zdanie wcale tak nie jest..WbijaÅ,em ostatnio atr w broni i powiem Ci,ze stony to nawet nawet..Niestety Jewele itp to totalna masakra byÅ,a...potrafiÅ,o być tak,że na np 20 żaden nie wszedÅ,...ergo:imo czym wyższy "grade" atr tym ciężej wbić..

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Herza

#4
@Dylvish: Nie, Drake sam pisaÅ, w jakimÅ› poÅ›cie (teraz już nie pamiÄ™tam dokÅ,adnie gdzie...), że crystale majÄ... niższy rate niż stony, za to jewele majÄ... podobny rate do stonów, a energy do crystali..."grade"/poziom attry nie ma tu nic do rzeczy.
JeÅ›li chodzi o "iloÅ›ciowe" podniesienie wartosci attr przez stone/cry/jewele/energy to nie ma róznicy, wszystkie podnoszÄ... o takÄ... samÄ... wartość - jewele/energy nie dodajÄ... bonusu żadnego.

Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

WindForce

#5
Quote from: YouKnowMe on November 07, 2013, 10:34:22 PM
Na pierwszym poziomie w Steel Citadel? Bo tylko na pierwszy poziom jest teleport z noblesa, jeÅ›li na innch opiszcie proszÄ™ jak siÄ™ dostać na kolejne,czy trzeba wykonać jakiÅ› quest. I powiedzcie mi proszÄ™ czy energy i jewele majÄ... wiÄ™kszÄ... szansÄ™ podniesienia atrybutu niż crystale?



Jeżeli chodzi o holy stone to steel citadel jest dobrÄ... lokacjÄ... ale trzeba wejść gÅ,Ä™biej, zaraz przed podejsciem na 2gie piÄ™tro w jednym miejscu 6-8 mobów(labirynth captain) z których szansa na dropa jest naprawdÄ™ duża, moby sÄ... twarde ale lokacja jest ciekawa bo z tych samych mobów leci 2-3 itemy questowe na dynasty essence 2.
Przy sÅ,abszym sprzÄ™cie polecam FoG, przy dużych ilosciach mobów można sporo atryb stone wydropic.


Donp3dro th/pp

Example

#6
Pvp , najlepszy sposob do farmienia stonow :)

Harder Better Faster Stronger
Renevan = He/pp <3

DarkLoverPL

#7
@Herca
Wisz...Drake napisaÅ, ze...A naprawde jest jak jest...Niestety,ale nie da sie ukryć że najlepiej wchodzÄ... stony a caÅ,a reszta...delikatnie mówiÄ...c:szaÅ,u nie ma.Nieraz trzeba siÄ™ namÄ™czyć zeby skonczyć atr.I niestety byÅ,y na forum już nie raz i nie dwa posty i tematy o tym..btw.kolega z klanu a chyba z 10 dc wydaÅ, na atr w broni...

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Herza

#8
No i po raz kolejny sie potwierdza, tak jak mówiÄ... "luck" też ma tu dużo...Ja sama też ostatnio robiÅ,am attr w broni top 84 no i dosyć Å,atwo poszÅ,o żeby do full dobić.
Podobnie sie ma sprawa z enchantowaniem - jeden ci wbije +10 za pierwszym razem a inny sie bÄ™dzie meczyc w cholere, a broÅ,, (bo mam na myÅ›li bronie) siÄ™ bedzie palić na +4.

Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

WindForce

#9
Na wbicie atrybutu jest 20%, szansa jest taka sama w przypadku stone/cry/jewel/energy, takie info kilka tygodni temu wyczytaÅ,em gdzieÅ› na forum, to byÅ,o info od drake'a lub od glasego, w moim przypadku 20% to jest minimum, bywa że nie wejdzie 10 z kolei, ale zdarzaÅ,o siÄ™ że z 50 jeweli wbijaÅ,em fa w broÅ,,.
WracajÄ...c do tematu, przypomniaÅ,o mi siÄ™ że ja, farmiÅ,em atryb cry z "lucky pigs" na dino island. Na jednych buffach dawaÅ,o rade zrobić 15-20 atryb cry.

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#10
Quote from: WindForce on November 09, 2013, 01:18:13 PM
Na wbicie atrybutu jest 20%, szansa jest taka sama w przypadku stone/cry/jewel/energy, takie info kilka tygodni temu wyczytaÅ,em gdzieÅ› na forum, to byÅ,o info od drake'a lub od glasego, w moim przypadku 20% to jest minimum, bywa że nie wejdzie 10 z kolei, ale zdarzaÅ,o siÄ™ że z 50 jeweli wbijaÅ,em fa w broÅ,,.
WracajÄ...c do tematu, przypomniaÅ,o mi siÄ™ że ja, farmiÅ,em atryb cry z "lucky pigs" na dino island. Na jednych buffach dawaÅ,o rade zrobić 15-20 atryb cry.
a wiesz że racja?dark cristale tam bodajże można ze swinek wyciÄ...gnÄ...ć.heh...wystarczy mieć postać z tym Å›miesznym skillem co to daje niewidoczność dla mobow i można sobie biegać ile siÄ™ chce beż zadnego klopotu.. :D

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

YouKnowMe

#11
A czy macie może jakieÅ› doÅ›wiadczenie z krafceniem crystal atr? Bo zastanawiam siÄ™ czy robić te wszytskie questy, zbierać itemy itd. Nie wiem poprostu czy warto tracić czas. Co do enchantu broni...Ostatnio kupiÅ,am sobie 10xAM i 8 z nich poszÅ,o w piździec z 3 na 4. Nie nazwaÅ,abym tego brakiem szczęścia:/