Web Analytics
Hellblade

News:


     

Main Menu

Hellblade

Started by Example, November 08, 2013, 08:45:03 AM

Previous topic - Next topic

Example

Czesc!

Chcialbym wiedziec gdzie moge wlozyc focus do hellblada? Ishuma czy Mammon?
Przy okazji , jakis jest % szansy ze wejdze bleed z niego?

Harder Better Faster Stronger
Renevan = He/pp <3

YouKnowMe

#1
Wydaje mi siÄ™, że powinienieÅ› dodać sa u Ishuma dodawaÅ,am tam cry 17 do broni wiÄ™c 16 chyba też da rade. Co do bleeda hum ja mam butcher blades i powiem Ci że jak testowaÅ,am na arenie to wchodziÅ, w przeciwnika za każdym razem, dosyć dÅ,ugo siÄ™ trzymaÅ, i nawet fajnie zjadaÅ, hp.


gizzmo1983PL

#2
W zasadzie to wszystko wÅ,Ä...cznie z Dynasty zbrojami i broniami i grade'y powyżej powinny być dostÄ™pne u Ishumy (w sensie SA czy odsealowywania zbroi i bizuterii). A tak na marginesie to ciekawi mnie jedna rzecz: czy warto w ogóle inwestować w takie boss bronie jak Hellblade czy Claw of Destruction.


chlipus

#3
Quote from: Example on November 08, 2013, 08:45:03 AM
Czesc!

Chcialbym wiedziec gdzie moge wlozyc focus do hellblada? Ishuma czy Mammon?
Przy okazji , jakis jest % szansy ze wejdze bleed z niego?



OczywiÅ›cie ze Ishuma, co do Bleeda z niego to z tego co widziaÅ,em i testowaÅ,em inne bronie specjalne z rbków, to szansa jest ogromna bo z wszystkich tych broni czÄ™sto wchodzÄ... te opcjonalne debufy, aczkolwiek wielkiej krzywdy przeciwnikowi to nierobi. Uważam ze najlepsze sÄ... bronie topowe i nie opÅ,aca siÄ™ bawić w kupowanie tych z rbków specjalnych.


gizzmo1983PL

#4
Pomimo to ceny niektórych z nich sÄ... grubo przesadzone (przynajmniej tak mi siÄ™ wydaje). PamiÄ™tam, że ktoÅ› kiedyÅ› woÅ,aÅ, za Claw of Destruction okoÅ,o 40 coinów):> Fakt, że ciekawie wyglÄ...dajÄ..., ot po prostu taki bajer dla kolekcjonerów zapewne;]